آموزش زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان

 

مقدمه

با سلام خدمت علاقه مندان زبان. امروز تصمیم داریم در مورد کارایی صحبت کنیم که میشه توی کلاس آنلاین زبان انجام داد و همینطور در مورد قابلیت های استاد در این زمینه با شما عزیزان صحبت نماییم امیدوارم که از مطالب و ویدیو ها لذت ببرید.

 

کلاس آنلاین زبان و گرامر

یکی از فعالیت هایی که ما در مسیر آموزش آنلاین زبان خودمان داریم و بهش اعتقاد داریم کلاس آنلاین زبان برای آموزش گرامر در کوتاه مدت و پیشرفته و کاربردی است که زبان آموزان به راحتی با داشتن صدا و تصویر و منابع آماده شده توسط خودمان کوتاه مدت مکالمه زبان را یاد می گیرند. گرامر در زبان از اهمیت بالایی برخوردار است علی رغم تبلیغاتیی که سیستم های بازاری انجام می دهند اما آموزش گرامر و شیوه چطور گرامر درس دادن در کشورمان از گرامر یک هیولا ساخته و تمام زبان آموزان از این مهره بسیار می ترسند.

 

لینک طلایی زمانهای آینده زبان انگلیسی

 

 

 

کلاس آنلاین زبان و کلمات

خیلی از زبان آموزان فکر می کنند کلمات بسیاری را باید حفظ نمایند در صورتی که اگر یک استاد حرفه ای داشته باشند هم در زمان آنها در یادگیری کلمات صرفه جویی می شود و هم کلماتی را می آموزند که پر کاربرد می باشد. آموزش  آنلاین زبان باید این قابلیت را داشته باشد که هم کلمات را ارایه دهد و هم زبان آموزان را با استفاده از همان کلمات وارد چالش نماید.

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

 

 

 

کلاس آنلاین زبان و آیلتس

یکی از داغ ترین کلاسها در کلاس آنلاین زبان کلاسهای آیلتس است زیرا زبان آموزان در بخش هایی مثل رایتینگ آزمون آیلتس و اسپیکینگ آزمون آیلتس با کمترین هزینه در منزل یا محل کار خود با هر لباس و نوشیدنی و هر کاری که بخواهند می کنند و زبان را بدون دغدغه یاد می گیرند باز هم تکرار می کنم که زبان آموزان براحتی صدا و تصویر و منابع را از طریق کامپیوتر خود می بینند.

 

لینک طلایی لیسنینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی ریدینگ آزمون آیلتس

 

 

 

 

کلاس آنلاین زبان و مصاحبه

یکی از خواسته ها و نگرانی های بسیاری از زبان آموزان مباحث مربوط به مصاحبه شغلی در انگلیسی است که دوباره یاد آوری می کنیم که تمامی دوره هایی که پیشنهاد می کنیم باید با نظر یک استاد حرفه ای تجویز شود و اگر زبان آموزان به خواست و نظر خود هر فعالیتی را انجام دهند تاثیر بسیاری نخواهد داشت چه بسا منفی نیز عمل نماید. در کلاس آنلاین زبان قابلیت بسیاری وجود دارد که در کلاس حضوری آموزش مکالمه زبان انگلیسی وجود ندارد.

 

 

کلاس آنلاین زبان و بیزینس

بسیاری از بیزینس من ها بخاطر کمبود وقتی که دارند از سراسر دنیا به ما وصل می شوند و کلاس آنلاین زبان را به بسیاری از کلاسهای مکالمه زبان حضوری بیشتر ترجیح می دهند. کلاس آنلاین زبان به جرات یکی از فضاهایی است که بزودی کل دنیا را فرامی گیرد و زبان آموزان بسیاری را جذب خود قرار خواهد داد.

 

لینک کتاب business result 1

لینک کتاب business result

 

 

کلاس آنلاین زبان و ترجمه

بسیاری از زبان آموزان دانشجو و یا دیگر مشتریان در بسیاری از موارد از ترجمه مقالات خود می ترسند و باید هزینه بسیاری برای انجام کارهای خود انجام دهند. پایه هر ترجمه ای گرامر است و در مرحله بعد کلمات مربوط به هر تخصصی که اگر هر فردی ساده این مراحل را طی کند به آینده خود در رشته خود جواب مثبت داده و دیر یا زود با اطلاعات روز و آپدیت خود در دنیا ارتباط برقرار می نماید که آپدیت بودن در دنیای امروز برای افراد پیشرو از هر چیزی مهمتر می باشد. ما در کلاس آنلاین زبان خود مسیر را در کوتاه مدت در گرامر و ترجمه هموار می کنیم و شمام با پشتکار تعدادی کلمات مربوط به کار خود را یاد می گیرید.

 

آموزش های رایگان کلاس آنلاین زبان

شما عزیزان می توانید با مشاهده ویدیو های ما و وارد شدن به بخش ویدیو های ما با اصطلاحات آمریکایی و ترجمه فیلم ها و ویدیو های آیلتس و ایرادات رایج همراه شوید که بسیار به روند پیشرفت شما کمک خواهد کرد.

 

 

لینک راز تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

 

کلاس آنلاین زبان با استاد زرین قبا

ما با سابقه اجرای 2000 کلاس آنلاین در سال 2019 در سراسر دنیا افتخار داریم تا میزبان شما عزیزان باشیم.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا