دوره مجازی امتحان آیلتس

اسپیکینگ آزمون آیلتس

اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

یکی از دغدغه های زبان آموزان در بحث اسپیکینگ آزمون آیلتس می باشد. اسپیکینگ در زبان انگلیسی نقش بسزایی دارد مخصوصا زمانی که شرکت کننده آزمون قصد مهاجرت یا گرفتن ویزای تحصیلی دارد. در بسیاری از موارد دیده شده که بسیاری از زبان آموزان نمره قبولی را کسب کرده اند در آزمون آیلتس اما متاسفانه زمانی که در محیط زبان قرار می گیرند به مشکل بر می خورند. این موضوع ریشه در این موضوع دارد که چون بیشتر موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس قابل پیش بینی هستند بنابراین اساتید روش هایی را استفاده می کنند که زبان آموزان با حفظ کردن از پس آزمون بر بیایند. حال امروز تصمیم داریم صفر تا صد داستان اسپیکینگ آزمون آیلتس را برای شما عزیزان شرح بدهیم.

بخش اول آزمون آیلتس

در بخش اول اسپیکینگ آزمون آیلتس در مورد موضوعاتی صحبت می شود که کاملا در ویدیو زیر توضیح داده می شود فقط توجه نمایید که در بخش اول اسپیکینگ آزمون آیلتس احتیاجی به زیاد جواب دادن نیست. توجه شما را به ویدیو زیر جلب می نمایم:

 

 

 

در بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس به نکات زیر توجه نمایید چون باید بتوانید یک دقیقه نت بردارید و دو دقیقه صحبت کنید.

 

اهمیت گرامر در بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس

یکی از معیارهای سنجش در آزمون آیلتس قدرت تنوع استفاده گرامری شماست که اگر به این موضوع توجه نکنیم بدون شک در بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس به مشکل بر میخورند زبان آموزان چه افرادی که نمره بالا می خواهند و چه افرادی که برای گذراندن آزمون نیاز به این امر دارند اما توجه کنید که زیرسازی ساختمان مهم است شاید برای افرادی که قصد مهاجرت دارند یک ذره کمتر گرامر ایجاد اهمیت نماید بعد از گذراندن اما در هر حال برای متقاضیان کار یا تحصیل امری انکار ناپذیر است و توصیه می کنیم نه تنها برای آزمون بلکه برای زندگی بعد از آزمون نیز جدی گرفته شود.

 

لینک طلایی کتاب گرامر

اهمیت استفاده صحیح از ترکیبات کلمات در اسپیکینگ آزمون آیلتس

در بسیاری از موارد دیده می شود که اساتید اهمیتی به کلمات و ترکیبات کلمات نمی دهند و در تبلیغات خود از خلاص شدن این موضوع می گویند. اما باید گفت که آری در صورتی این نسخه برای همه پیچیده می شود که نیاز افراد یکی باشد و برای همه جوابگو نیست مخصوصا اگر شما متقاضی دکترا و یا خواستار ویزای تحصیلی در دانشگاه معروف و یا خواستار مهاجرت به کشور های پیشرفته باشید.

 

 

اهمیت استفاده صحیح از gap filler

 

gap filler ها ابزاری هستند که به ما کمک می کنند تا از تهدیدها در آزمون فرصت بسازیم. فرض کنید یک لحظه در آزمون بخواهید مکث کنید اینجاست که gap filler ها به نجات شما می آیند. توجه شما را به ویدیو زیر جلب می نمایم:

 

 

اهمیت تلفظ و آهنگ کلام

در زبان انگلیسی آهنگ کلام نقش بسزایی دارد حتی در زبان های دیگر هم این آهنگ ها وجود دارد توصیه می شود در اسپیکینگ آزمون آیلتس با آهنگ مناسبی صحبت نمایید که این کار باعث می شود آب و رنگ و ظاهر کار شما حفظ شود و حتی آزمون گیرنده ترغیب به ادامه کلام شما شود.

 

 

حضور یک استاد

حال سوال پیش می آید که آیا با وجود این همه منبع و ویدیو هایی که در بازار الکترونیک وجود دارد می توان به طور خودجوش کار کرد؟ جواب ما خیر است و توصیه می کنیم برای زبان آموزانی که قصد شرکت در چنین آزمون هایی را دارند حتما با یک استاد آگاه فعالیت خود را ادامه دهند که این حضور یک استاد باعث می شود شما در جلساتی از اشکالات خودتان آگاه شوید و در حتی در مراحل اولیه که خیلی مهم می باشد شروع مناسبی داشته باشید. باز هم تکرار می کنم آزمون های بین المللی کلاس نیستند بلکه آزمون هایی هستند که شما برای حضور در آنها برای آموزش می بایست فرآیندی را آگاهانه و با یک راهنما طی بفرمایید. 

 

 

شرکت در آزمونهای mock واقعی

بدلیل بازار رقابتی و داغی که در این زمینه برای جذب زبان آموزان فراهم آمده توصیه می شود در آزمونهای آزمایشی قبل از آزمون اصلی خود شرکت نمایید تا صادقانه سطح شما را تخمین زنند. شما عزیزان می توانید با یک جلسه آزمایشی رایگان آنلاین در سایت ما از سطح خود آگاه شوید.

 

لینک ماشین حساب آیلتس

راز آیلتس

 

با دو نمونه از ویدیو های آموزشی اسپیکینگ آزمون آیلتس همراه باشید:

 

 

شما عزیزان می توانید با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان با ما همراه باشید:

 

 

 

موفق باشید

زرین قبا مبتکر آموزش زبان در کوتاه مدت

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا