پکیج اسپیکینگ دولینگو

آموزش آنلاین زبان سال 2020

 

آموزش آنلاین زبان

 

مقدمه: سالهاست که بخاطر یادگیری زبان انگلیسی مردم مجبور به حضور در کلاسهای حضوری بودند و هستند و بسیاری از افرادی که از توانایی مالی خوبی برخوردار بودند استادهای حرفه ای را به خانه خود می آوردند اما باید این موضوع را توجه نماییم که بسیاری از زبان آموزان خارج از کشور به خاطر ارتباط برقرار نکردن با استادان خارجی همیشه در عذاب بودند.

 

اهمیت آموزش آنلاین زبان برای اساتید و علی الخصوص مردم و افراد معروف

 

یادم می آد برای آموزش زبان انگلیسی مجبور بودم مسیرهای زیادی را برای رسیدن به کلاس طی کنم و نه تنها هزینه بسیاری را به همراه داشت بلکه این رفت و آمد انرژی بسیاری از استاد حرفه ای می گرفت اما به محض اینکه بعد از 13 سال تدریس کار آنلاین را شروع کردم و بعد از برگزاری 1500 کلاس در سال فهمیدم که چقدر آموزش آنلاین زبان برای استاد حرفه ای و مردم و هموطنان در خارج از کشور و علی الخصوص افراد معروف که حضور در جمع برایشان سخت می باشد ایجاد اهمیت می نماید.

تفاوت آموزش آنلاین زبان انگلیسی با آموزش حضوری

 

اول نظر بی طرفانه خود را می گویم چون این امر که آموزش آنلاین زبان یا آموزش حضوری!!! کاملا سلیقه ای است. اما برای خودم بعد از سالها آموزش دیدن و آموزش دادن آموزش آنلاین زبان جذاب تر از آموزش حضوری است و دست استاد را نسبت به سیستم های عقب افتاده آموزشگاه هایی با کتابهای بازاری بیشتر باز می گذارد علاوه بر آن انرژی که صرف رفت و آمد برای رسیدن به که کلاسهای حضوری می کردم نیز کمتر هدر می شه در آموزش آنلاین زبان انگلیسی.

 

 

هزینه ها در آموزش آنلاین زبان در مقایسه با آموزش حضوری

 

قطعا بسیاری از ما با قیمت های نجومی آموزشگاهها در سراسر کشور آشنا بودیم اما فراموش نکنید که سیستم های آموزشی به خودی خود شوالیه پرور نیستند بلکه این اساتید حرفه ای هستند که به سیستم های آموزشی ارزش می دهند دقیقا مثل باشگاه فوتبالی میماند که بازیکن همه کار را می کند اما در انتها بیشتر سود برای باشگاه است.پس چقدر خوب است که با اساتیدی کار شود در بهترین جا ها کار کردند و هزینه های مازاد آموزشگاهی خود را حذف کرده اند و با هزینه هایی به مراتب کمتر کار شما را بدون دغدغه و در فضای منزل خودتان انجام می دهند مخصوصا در حال حاضر که هیچ کدام از ما حاضر نیستیم افراد غریبه را به منزل خود راه دهیم حتی استاد.

برگزاری یک جلسه آنلاین آزمایشی

 

در اکثر سیستم های آنلاین 1 جلسه آزمایشی برای زبان آموزان در نظر گرفته می شود که به نظر بهترین مسیر برای تشخیص استاد مورد نظر شما می باشد. توصیه می شود به آماری که نسبت به اساتید داده می شود اعتماد نکنید مهندسی آمار این بازار آموزش آنلاین زبان را به مسیر دیگری برده است.

سیستم آموزش آنلاین زبان چطور کار می کند

 

اول فرم ثبت نام را در لینک زیر پر کنید.

لینک فرم عضویت

با اطلاعات خود وارد بخش ورود شوید.

روی جلسه آزمایشی کلیک کنید.

روز و جلسه آزمایشی خود را در جدول انتخاب کنید.

از بخش کلاسهای من جلسه آزمایشی خود را چک کنید.

20 دقیقه قبل از شروع کلاس با اپراتور سیستم صوتی و تصویری و یا مرورگرهای خود را چک کنید.

در روز و ساعت تشکیل کلاس از بخش کلاسهای من در پروفایل خود روی گزینه ورود به کلاس کلیک نمایید و گزینه مهمان را بزنید.

ابزارهایی که در اختیار استاد و زبان آموز قرار دارد.

 

قابلیت شنیدن صدا و دیدن تصویر زبان آموز و استاد.

قابلیت به اشتراک گذاری کل تصویر استاد.

قابلیت به اشتراک گذاری فایل صوتی و تصویری و یا کتابی.

قابلیت ارسال کلمات.

قابلیت ذخیره سازی اطلاعات و طبقه بندی اطلاعات گفته شده توسط استاد.

 

 

آموزش آنلاین زبان توسط بهترین استاد در سال 2019 با اجرای 1500 کلاس

 

اینجانب علی زرین قبا با تشکیل 1500 کلاس در برترین پلتفرم کشور با حضور اساتید از سراسر جهان مفتخرم به طور آنلاین به شما زبان آموزان در داخل و خارج از کشور خدمت گذاری نمایم و از آمادگی خود جهت همکاری با استارت آپ های مطرح کشور در زمینه مشاوره را اعلام می نمایم.

 

دوره های آموزش آنلاین زبان با فانتاگیلیش

آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت برای مسافران.

آموزش آنلاین زبان برای متقاضیان آیلتس یا تافل.

آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت برای کودکان بالای 9 سال.

آموزش آنلاین زبان برای دانشجویان در بخش نوشتاری.

آموزش آنلاین زبان در حوزه بیزینس با بهترین منابع.

 

شعار ما کیفیت بالا با دریافت حداقل هزینه هاست و ما با شما صادق هستیم

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا