آموزش آنلاین زبان

 

مقدمه آموزش آنلاین زبان

چند سالی است که آموزش آنلاین زبان با استقبال گسترده ای در شبکه های مجازی روبرو شده است. شاید علت حضور مردم در آموزش  آنلاین زبان تغییرات اقتصادی کشور بوده که در داخل و خارج از کشور تاثیر بسزایی در انتخاب افراد به منظور استاد حرفه ای خود داشته اما در هر صورت آموزش آنلاین زبان در شرایط کنونی کشور برای افرادی که قصد مهاجرت دارند یا به قصد ویزای تحصیلی درگیر هستند و یا هموطنانمان خارج از کشور بهترین مسیر بوده و هموطنان در چنین شرایطی که ویروس کرونا یک تهدید محسوب می شود در جامعه بین الملل به خوبی می توانند از آموزش آنلاین زبان بهره ببرند در منزل خود بدون هیچ گونه تهدید ترافیک و هزینه های سنگین و ویروس کرونا. اگر موافق باشید می خواهیم با یک ابر وبلاگ در آموزش آنلاین زبان شما عزیزان را از تمامی توانمندی هایی که ما برخوردار هستیم در آموزش آنلاین شما عزیزان را مطلع نماییم تا شما عزیزان بهتر بتوانید تصمصیم بگیرید.با ما همراه باشید.

 

 

آموزش آنلاین زبان و مکالمه

مکالمه زبان یکی از پر اهمیت ترین دوره ها در آموزش آنلاین زبان در مقایسه با بقیه دوره ها می باشد و بسیار زبان آموزانی که وقتی به ما مراجعه می نمایند به دو موضوع اشاره می نمایند که اولین موضوع شرکت در کلاسهای بلند مدت ترمیک و دومین موضوع نیاز به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به منظور ارتباط برقرار کردن در شغلشان یا مکالمه برای سفر و یا فراگیری مکالمه برای مصاحبه و در انتها فراگیری مکالمه برای شرکت در آزمون های بین المللی که از اهمیت بالایی برخوردار است اما آن چیزی که بسیار به چشم میاید عطش مردمان کشورمان و شور و شوق یادگیری مکالمه است اما فراموش نکنیم که زمانیکه آموزش با بیزینس ترکیب شود و فردی که صاحب آن بیزینس آموزشی است اگر بخواهد تنها به منافع خود فکر نماید همان چیزی می شود که امروزه روز می بینیم البته که ما اعتقاد داریم که خودمان نباید خود را درگیر هر سیستم آموزشی نماییم همانطوری که نسبت به سلامتی خود اهمیت قائل هستیم باید دو چندان به سلامتی آموزشی خود بها دهیم و در مسیری یاد بگیریم زبان را که هم زمان و پول و روح ما حفظ شود از مسیر هایی که مین گذاری شده.آموزش آنلاین زبان در سیستم دنبال بردن و آوردن زبان آموزان نیست و با ارایه جلسه آزمایشی رایگان اول حسن نیت خود را ثابت خواهیم .

 

لینک طلایی آموزش زبان انگلیسی : اصطلاحات

 

لینک طلایی با آکسفورد آنلاین مکالمه یاد بگیرید

 

 

آموزش آنلاین زبان و سفر

سفر برای بسیاری از مردم اهمیت پیدا می کند مخصوصا زمانی که بسیاری از جوانان تصمیم سفر تفریحی دارند اما نمی توانند ارتباط موثری را برقرار نمایند و یا افرادی که سفرهای بیزینسی دارند اما با ندانستن زبان با سرنوشت کاری آنها بازی می شود. اما شاید باورتان نشود که واقعا برای یادگیری مکالمه در سفر یا مکالمه زبان انگلیسی بیزینس احتیاج به زمان زیادی برای یادگیری این دو اتفاق نیست. حال می گویید چرا در دو قسمت بعد در مورد چرایی ادعای خود صحبت خواهیم کرد. اما فراموش نکنیم که روزی پرواز هواپیما در آسمان و داشتن تلویزیون در منزل بر مردم غیر قابل باور بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه چیز امکان دارد. زبان انگلیسی بسیار آسان است و آموزش آنلاین زبان امری آسانتر که فقط کافیست یکبار به فردی که ادعای آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت را دارد اعتماد کنیم در حالی که سال هاست به سیستم های آموزشی اعتماد کرده ایم و جواب ما را آنطور که باید بدهند نداده اند. اینجانب علی زرین قبا مبتکر آموزش زبان در کوتاه مدت با این امر جنگیدم و در انتها با این حال به خاطر بهترین بودن جایگاههای خود را از دست داده ام که نکند سیستم اسم رسم داری به سود خود نرسد.

 

لینک طلایی زبان سفر برای توریست

 

 

آموزش آنلاین زبان و بیزینس

بسیاری از هموطنان ما بخاطر فرصت های شغلی نیاز به آموزش آنلاین زبان دارند اما آن چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که علی رغم تلاش های بسیار نتوانسته اند به هدف خود در این زمینه برسند و فکر می کنند با هزینه های بسیار و در اختیار گرفتن استاد می توانند به هدف خود برسند. دوستان عزیز اگر واقعا این روش ها کار آمد بود بسیاری از ثروتمندان زبان را مثل بلبل صحبت می کردند و باید اعتراف کرد آموزش زبان در کشورمان امری ریشه ایست و باید ریشه ای حل شود و تا زمانیکه ما به مصرف کنندگی علم عادت کنیم و کشورهای تولید کنند علم به ما به عنوان یک بازار ببینند و یا دلالان داخلی بخار نشر و فروش کتابها و منابع کمک آموزشی با اسامی جالب سرمان را گرم نمایند بهتر از این هم نمی شود. آموزش آنلاین زبان در سیستم ما فرصتی برای سریعتر یاد گرفتن می باشد ما نمی گوییم مشتری ما شوید ما می گوییم با افرادی کار کنید که مسیر درست را به شما نشان می دهند که هر فرد زیرکی حداقل یکبار می تواند به رایگان روش ما را تست نماید و اگر لذت برد جلسات بعد را رزرو نماید.

برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید
برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید

 

لینک طلایی کتاب business result پیشرفته

لینک طلایی کتاب business result

 

 

آموزش آنلاین زبان و تحصیل

بسیاری از دانشجویان و مخصوصا اساتید دانشگاه برای پروژه های شخصی خود محتواهای خود را در اختیار دانشجویانی قرار می دهند که خود تا بحال با زبان انگلیسی ارتباط برقرار نکرده اند و با علم اینکه دانشجویان مقالات را به بیرون برای ترجمه می دهند این کار را انجام می دهند اما باید به دانشجویان بگوییم که ترجمه مقالات مربوط به شما کار سختی نیست و با 20 ساعت آموزش آنلاین زبان شما عزیزان به هدف خود می رسید همینطور باید به اساتید دانشگاه بگوییم که یادگیری زبان هم برای شما از طریق آموزش آنلاین زبان فراهم است و شما عزیزان می توانید هر چه سریعتر این کار را انجام دهید که علت ادعای ما این است که اعتقاد داریم که اگر شما مهره های اساسی گرامر را سریع و کاربردی بیاموزید به راحتی با حفظ کردن لغات تخصصی خود به هدف خود می رسید. حال مقایسه کنید خود را قبل از 20 ساعت و بعد از 20 ساعت پیشنهادی ما. 

لینک طلایی تکنیک های طلایی مصاحبه

لینک بهترین مسیر آکادمیک یادگیری زبان خارج از کشور

 

 

آموزش آنلاین زبان و کودکان

همیشه زمانی که یاد یاد گرفتن زبان خود در دوران کودکی میوفتم و اینکه چقدر استرس و نگرانی در شرکت در کلاسهای بیرون برای انجام یکسری تکالیفی که واقعا نمی فهمیدیم چه بودند و با این حال که می دانستیم چیزی یاد نگرفته ایم اما آموزشگاه به ما نمره قبولی میداد تا به کلاس بعد برویم میوفتم که چقدر ما خوشحال بودیم از بدبخت کردن خودمان و قول زدن خانواده های خود و چقدر بی شرم بود آموزشگاهی که همه ما کودکان را با روش های بی سر و ته خود به بازی می گرفتند. اما امروز خودم فرزند دارم و نمی گذارم درگیر این بازی شوند و جالب است بگویم طی تجربه ای که ما با کودکان داشتیم در آموزش آنلاین زبان آنها بسیار خود را علاقه مند نشان می دهند و در بسیاری شیطنت های آنلاین آنها هم دلچسب می ماند. بیایید با معرفی آنلاین فرزندانمان آنها را تحت نظارت خود در محیطی سالم در منزل جلوی چشم خودمان پرورش دهیم.

لینک چطور با بازی زبان یاد بگیریم

لینک بازی برای کودکان British council

 

 

آموزش آنلاین زبان و گرامر

گرامر در زبان انگلیسی نقش بسیار مهمی ندارد اما نه آنکه آن گرامری که در مدرسه یا آموزشگاه باید بشنویم و تا صبح نت برداریم و در انتها جز تخریب روان خود کار دیگه ای نکرده باشیم. آموزش گرامر در آموزش آنلاین زبان ما کاملا کاربردی اتفاق می افتد باز هم تکرار می کنم از آموزش آنلاین زبان نترسید آن چیزی که امروزه از سیستم آنلاین اتفاق می افتد فوق العاده راحت و جذاب می باشد شما عزیزان می بایست فقط یکبار تجربه این موضوع را به جان بخرید تا همیشه مشتری آموزش آنلاین زبان شوید.

لینک طلایی آموزش زمانهای آینده زبان انگلیسی

لینک چک کردن اتوماتیک ایرادات متن

 

 

آموزش آنلاین زبان و آیلتس

امروزه روز با بی ارزش شدن پول ملی و ضرورت اخذ مدرک آیلتس و تافل برای زبان آموزان به منظور مهاجرت یا ویزای تحصیلی زبان آموزان مجبور به پرداخت پول بسیاری به آموزشگاه هایی هستند که مدرک صادر می نمایند و از آنجایی که سر اینگونه سیستم های آموزشی بسیار شلوغ می باشد پس زبان آموزان باید در رزرو به سر ببرند و زمانیکه در کلاسهای چنین سیستم هایی شرکت می نمایند ما می بینیم که بعد از 6 ماه دوباره باید دوره را تکرار نمایند پس بهتر است برای اینکه در آزمون آیلتس موفق عمل نماییم و زیر بار چنین رفتارهایی با خود نشویم با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین زبان خود را قوی نماییم و سپس در آزمون شرکت نماییم که متاسفانه این سیستم ها هدفی جز هدف اقتصادی را دنبال نمی کنند و نه تنها به آیلتس نمی رسید بلکه زبان روزمره خود را نیز یاد نمی گیرید که این امر از اهمیت بسیار تری حتی بعد از دریافت مدرک شما بازی می نماید.

 

آموزش آنلاین زبان و اصطلاحات

آن چیزی که در آموزش آنلاین زبان ما اتفاق می افتد ارایه اصطلاحات روزانه ای است که از طریق رسانه های جمعی به زبان آموزانمان به طور رایگان آموزش می دهیم و می دانیم که چقدر در آزمون آیلتس این امر نمره را بالا می برد. پس در آموزش آنلاین زبان ما یکسری از آموزش ها به طور رایگان اتفاق می افتد البته فقط برای مشتریان ما. 

لینک طلایی یادگیری اصطلاحات

لینک خارجی طلایی اصطلاحات

لینک خارجی ارزشمند اصطلاحات استاندارد

لینک خارجی طلایی اصطلاحات در متن

 

 

آموزش آنلاین زبان و ایرادات رایج

ایرادات رایج یکی از قسمت هایی است که مخصوصا در آزمون های بین المللی بسیار باید به آن توجه شود از آنجایی که این آزمونها از حساسیت های بالایی در تک تک مهره های گرامری و حرف اضافه ای برخوردار هستند البته باید بگوییم در حدی که کلمه ای که حرف اضافه تابلو دارد را از دست ندهیم وگرنه این حوزه کاملا نامحدود می باشد و حتی یک متخصص هم احتمال دارد به اشتباه افتد و بعد از زمانی تمامی نکات را به خاطر نیاورد و امری طبیعی است.

لینک خارجی طلایی ایرادات رایج

لینک خارجی طلایی ایرادات رایج

 

 

آموزش آنلاین زبان و تحلیل فیلم

فیلم ها در زبان انگلیسی از اهمیت بسیاری برخوردار هستند و ما می توانیم با لهجه های مختلف خود را آشنا نماییم. در آموزش آنلاین زبان ما ترجمه فیلم های جذاب اتفاق می افتد و بسیاری از زبان آموزان از طریق رسانه های جمعی می توانند ما را دنبال نمایند. اگر در آموز آنلاین دنبال سرگرمی هستید آموزش آنلاین زبان ما به شکل رایگان را از طریق رسانه های جمعی دنبال نمایید با ما همراه باشید.

برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید
برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید

 

لینک راز تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

 

آموزش آنلاین زبان و مصاحبه

از آنجایی که بسیاری از زبان آموزان برای مهاجرت شغلی در اولین قدم نیاز به گذر از مصاحبه دارند ما در آموز آنلاین زبان خود شما عزیزان را با تکنیک های مصاحبه و روانشناسی روز مصاحبه آشنا می نماییم شاید فکر کنید در روز مصاحبه فقط دانستن زبان خوب مهم است اما باید بگوییم که دانستن زبان نصف قضیه است و طریقه جواب دادن به سوالات نصف داستان دیگر پس حتما در جلسه آزمایشی رایگان ما شرکت نمایید تا شما عزیزان را با منابع و آموزش های رایگان و همینطور کامنت های حرفه ای خود در کلاسها در آموزش آنلاین زبان همراهی نماییم.

برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید
برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید

 

لینک طلایی مصاحبه شغلی

 

 

آموزش آنلاین زبان و بحث آزاد

آموزش آنلاین زبان بستری مناسب برای داشتن مکالمه با اساتید در سراسر جهان با حداقل قیمت می باشد و محدودیت مکالمه را در هر جایی که باشید از دوش شما بر می دارد. بسیاری از ما زمانی که به سفر میرویم فکر می کنیم زبان هم با ما به سفر می رود اما باید بدانیم که فاصله انداختن زبان مثل سم می ماند و باید تحت هر شرایطی دوره خود را حفظ نماییم.

لینک طلایی بحث آزاد

لینک طلایی متخصص زبان در مورد بحث آزاد

لینک طلایی موضوعات بحث آزاد

لینک طلایی موضوعات اسپیکینگ آیلتس

 

 

آموزش آنلاین زبان و کلمات

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که کلمات را باید در کلاس نت بردارند و یا از اینستاگرام الهام بگیرند بلی بسیاری از زبان آموزان برای یاد گرفتن زبان دنبال تنها سرگرمی قضیه هستند و بسیاری از اساتید در رسانه های جمعی دنبال افزایش فالوور با ارایه مطالب و اصطلاحاتی که اصلا به درد زبان آموزان نمی خورد اما ما با آموزش آنلاین زبان خودمان کلماتی را در اختیار شما عزیزان می گذاریم که در موقعیت ها استفاده می شوند و نسبت به نیاز شما آنها را ارائه می دهیم و به طور کاربردی با شما کار خواهیم کرد و فضای زبان را حتی زبانی که از ما دور هستند برای شما با ارسال پیامک و ویس فراهم می آوریم.

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

لینک خارجی طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

لینک خارجی طلایی سایت کلمات

 

 

 

آموزش آنلاین زبان و تلفظ

تلفظ در زبان انگلیسی نقش بسزایی دارد و حداقل تلفظ استاندارها می بایست در صحبت رعایت شود. در کلاسهای آموزش آنلاین زبان ما چه آیلتس و مکالمه و مصاحبه استاد زبان حرفه ای موظف است تلفظ را در حین کار به زبان آموز آموزش دهد و در کلاسها جایی که لازم است به نسبت حساسیت هدف زبان آموز ایرادات را بگیرد.

اهمیت تلفظ کلمات و لغات

لینک خارجی طلایی دیکشنری

لینک خارجی پیشرفته تلفظ

 

 

آموزش آنلاین زبان و مجلات

مجلات نقش بسزایی در زبان یک فرد ایجاد می نمایند. ما در آموزش آنلاین زبان خود با مجلات روز دنیا با زبان آموزان خود مکالمه می کنیم و این کار بسیار به بالا بردن دایره لغات آنها کمک می نماید اما فراموش نکنیم که مجلات سطح های متفاوتی دارند و حتما باید با یک استاد حرفه ای این موضوع را دنبال نمایید که اگر اینطور نباشد خیلی زود خسته می شوید. از آنجایی که مجلات از جذابیت بالایی برخوردارند و در آموزش آنلاین زبان این امکان فراهم آمده که مجلات را ببینید و بیاموزید در آموزش آنلاین زبان پس اگر به دنبال حرفه ای شدن هستید و دنبال اساتید حرفه ای واقعی هستید یک جلسه رایگان کار ما را تجربه نمایید.

 

لینک تصاویر مجلات

 

 

آموزش آنلاین زبان همراه با موسیقی

باز هم تاکید می کنیم که هر کس شیوه و هدف یادگیری خود را بهتر از هر کس دیگه می داند قطعا فردی که دنبال یادگیری زبان و حضور در آزمون آیلتس است با فردی که زبان را تفریحی با موسیقی یاد می گیرد هم آموزش هم هدفش و بقیه فاکتورهای فردیش متفاوت است اما موسیقی در آموزش آنلاین زبان بسیار سرگرم کننده و لذت بخش می باشد و ما توجه شما را به یک موسیقی جلب می نماییم.

 

لینک با موسیقی انگلیسی یاد بگیر

لینک لیریک

لینک خارجی با موسیقی زبان یاد بگیر

 

 

آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت

سالهاست بسیاری از سیستم های آموزشی با شعار آموزش زبان یا آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت در حال فعالیت هستند اما زمانی که با آنها صحبت می نمایید می بینید که همان کتاب های آموزشگاهیی را با ثبت نام زبان آموزان در کلاسهای طولانی روزانه درس می دهند بله دوست من با گفتن آموزش آنلاین در کوتاه مدت کاری حل نمی شود و استاد باید نسبت به آموزش زبان یا آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت خودش منابعی را طراحی نماید.

برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید
برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید

 

لینک آموزش زبان انگلیسی پیشرفته تا کجا

 

 

منابع آموزش آنلاین زبان

در سیستم های آموزش آنلاین زبان امروزه نظارتی بر انتخاب منابع وجود ندارد و اساتید حرفه ای و غیر حرفه ای هر منبعی را دوست داشته باشند فارغ بر نیاز زبان آموزان تدریس می نمایند و پلتفرم هام به فکر افزایش اساتید خود هستند فارغ از تخصص اساتید خود و در بسیاری از موارد با اساتید حرفه ای خود نیز می جنگند زیرا آنها باعث می شوند به بقیه اساتیدشان کلاس نرسد پس اگر آموزش آنلاین زبان برای شما عزیزان ایجاد اهمیت می نماید باید بدانید که استاد شما باید حرفا ای باشد تا تمام موارد را درست هماهنگ نماید و تنها ظاهر یا دور بازو و مواردی که بسیاری از افراد در انتخاب استاد دارند مهم نیست البته اگر هدفی مهم داشته باشند و اگر هم هدف سرگرمی باشد دقیقا به هدف زده اند.

 

 

آموزش آنلاین زبان و اسپیکینگ آیلتس

آموزش آنلاین زبان بستری مناسب برای استاد و زبان آموزی است که احتیاج به متوجه شدن ایرادات بلکه در برخی موارد تکمیل اطلاعات خویش می باشد پس در آموزش آنلاین زبان اونطور فرض کنید که در گوشه ای در هر ساعت از روز می تونید با استاد خود در ارتباط باشید که یک استاد حرفه ای از هر جای دنیا شما را می تواند به هدف خود برساند و لزوما با زیاد پول خرج کردن در این زمینه به موفقیت نمی رسید. آموزش آنلاین زبان در سیستم ما شما را از صفر تا صد آماده می نماید و باز هم تاکید می کنیم هیچ فرقی در آموزش زبان آنلاین و آموزش حضوری وجود ندارد و با یک بار تجربه نظر شما کاملا عوض می شود.

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

 

آموزش آنلاین زبان و در دسترس بودن

شما عزیزان می توانید با شروع کلاس آموزش آنلاین زبان خود در هر وقت از شبانه روز با استاد خود در ارتباط باشید و نظرات استاد را بر روی کار خود ببینید بدون اینکه در کلاس حضور داشته باشید و هزینه ای بدهید و تنها زمانی که احتیاج به حضور در کلاس است در کلاس شرکت نمایید. ارزش استاد در روش های ما اجباری و تحمیلی نیست و زبان آموزان باید احساس نیاز نمایند تا با استاد منظوره کلاس انتخاب نمایند. ما در آموزش آنلاین زبان به اندازه کافی مشتری داریم و وهدفمان تنها کمک به زبان آموزانی است که واقعا احتیاج به راهنما دارند و در بسیاری از موارد بخاطر نزدیک نبودن به امکانات پایتخت به ما متصل می شوند تا از با کیفیت ترین خدمات پایتخت استفاده نمایند. ما سالها در بهترین سیستم ها حضوری آموزش دادیم و رتبه های برتر را کسب کردیم اما امروز به دنبال دنیایی متفاوت هستیم.

 

لینک طلایی کلاس آنلاین زبان

لینک طلایی کلاس خصوصی آیلتس

لینک طلایی دوره مجازی امتحان آیلتس

 

برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید
برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان لطفا کلیک بفرمایید

 

 

لینک طلایی دانلود کتاب آکادمیک مخصوص رایتینگ آیلتس

لینک طلایی آنالیز نمودارهای آکادمیک آیلتس

لینک طلایی Punctuation

لینک طلایی نمونه مقالات آیلتس

 

 

 

موفق باشید

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا