مکالمه در سفر

اگر می خواهید تنها مکالمه زبان انگلیسی را با هر هدفی که در ذهن خود دارید در کوتاه مدت بیاموزید ما با آموزش مکالمه کمتر از 3 ماه در کنار شما عزیزان هستیم. فراموش نکنید که هیچ کاری غیر ممکن نیست.

آموزش زبان به کودکان

امروزه با شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا و نگرانی بسیاری از والدین از جمله خودم نسبت به آموزش فرزندانمان ما مسیری را برای کودکان در نظر گرفته ایم تا الفبای زبان انگلیسی و مکالمه زبان را به نسبت سن خود به شکلی کاربردی آنلاین بیاموزند.

مصاحبه حرفه ای یا شغلی

یکی از مهمترین دوره های فانتاگیلیش به همراه ویدیو های آموزشی جذاب دوره مصاحبه می باشد که بسیاری از مشتریان ما تنها نیاز به هندل کردن جلسه مصاحبه خود می باشند که ما به وسیله آموزش روانشناسی دوره مصاحبه و آموزش پایه ای زبان انگلیسی در خدمت متخصصین به طور آنلاین می باشیم.

دوره دولینگو

دوره آموزش دولینگو در کوتاه مدت کمتر از 1 ماه مسیری است برای زبان آموزانی که برای ارائه مدرک دولینگو جهت اخذ ویزای تحصیلی زمان کافی ندارند و با گذراندن چنین دوره ای می توانند به هدف خود برسند. سایت فانتا گیلیش با افتخار از تمام دنیا در خدمت زبان آموزان بوده و هست

دوره آیلتس

با توجه به قوانین بین المللی اخذ مدرک آیلتس هنوز هم در دنیا دارای اعتبار می باشد مخصوصا برای زبان آموزانی که پذیرش خود را با آزمون دولینگو گرفته اند و برای اقامت دائم احتیاج به گرفتن مدرک آیلتس بعد از تحصیل دارند. ما با بهترین منابع و روش های آموزشی در کوتاه مدت در خدمت شما عزیزان می باشیم.

اسکرول به بالا