دوره دولینگو

تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

راز تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

همانطوری که شما دوستان می دانید سالهاست که در مکالمه زبان به ما توصیه می شود که فیلم و مجله و روزنامه انقدر نگاه کنیم  و یا در محیط زبان اگر قرار بگیریم زبان را یاد میگیریم اما تمامی این فعالیت ها زمانی ایجاد اهمیت می نماید که ما یک زمینه ای در زبان داشته باشیم و باور کنید که اگر زبان را از این مسیر فرا بگیریم بسیار سخت خواهد شد حال می خواهیم دو تا فیلم که ساده و پیچیده هستند را مقابل هم بگذاریم تا ثابت کنیم همیشه تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم کار راحتی نیست و در بسیاری از موارد ما فکر می کنیم که زبان را آموختیم. با ما همراه باشید:

 

 

 

با مقایسه دو فیلم بالا کاملا میشه متوجه شد که بعضی از فیلم ها برای درک لهجه اش احتیاج به تجربه منطقه ای آن فیلم دارد پس تقویت مکالمه زبان انگلیسی از راههای دیگر و بهتری با کمک با موارد زیر برای پرورش مکالمه زبان می تواند توصیه شود.

 

لینک طلایی زمانهای آینده زبان انگلیسی

تقویت مکالمه زبان انگلیسی همراه با زیرنویس

 

Marvels

 

یکی از بهتری راهکار ها برای افرادی از سطح متوسطی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم برخوردار هستند و نه افرادی که تازه شروع کردند این است که توصیه می شود فیلم هایی که آموزشی هستند را ببینند استفاده از زیر نویس می باشد. چه بهتر که فیلمی که در اختیار زبان آموز برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی اش قرار می گیرد تحلیل نیز داشته باشد.با یکی دیگر از فیلم های همراه زیر نویس برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی با ما همراه باشید:

 

 

 

 

ضرورت گرامر زبان انگلیسی در تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

بارها در جامعه خودمان دیده ایم که گفته شده در فیلم ها یا مکالمه زبان گرامر نقشی ندارد اما اگر تنها یک فیلم را برداریم و یک تحلیل 1 ساعت بر روی فیلم انجام دهیم زود خواهیم دید که چقدر گرامر در ترجمه و فهم فیلم تاثیر می گذارد. شاید حق داشته باشیم که از گرامر فرار کنیم .

 

IMDB

 

سالها روش های مکتب خانه ای و غیر کاربردی به ما فشار می آوردند اما باید اعتراف کنیم که گرامر پیشرفته یک فن کوتاه مدت است که اگر بیاموزیم پنجاه درصد مشکلات ما را در مهارت های دیگر حل می نماید و دیگر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی نیازی به خیلی از فعالیت ها نیست. شاید یک زمانی کلاس مکالمه زبان ابزاری با بیشتر شاد بودن بود و مردم کودکان خود را به کلاس زبان می فرستادند اما باید اعتراف کنیم کنیم دیگر افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند یا تحصیل فرصت دوره های بلند مدت آموزشگاهها را ندارند.

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

 

اهمیت علاقه به ژانر فیلم در تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

بی شک سن و علایق افراد در هر دوره ای عوض می شود و اگر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی یک بزرگسال کارتون بگذاریم و یا بالعکس نتوانیم ارتباط خوبی با فیلم ها برقرار نماییم. بدلیل دلیل بسیار توصیه می شود که دنبال فیلم ها و سریال هایی بروید که بیشتر باهاش ارتباط برقرار می کنید که اگر اینطور نباشد بسیار به مشکل بر می خوریم. توجه شما رو به تحلیل فیلم جذاب زیر جلب می نمایم و امیدوارم لذت ببرید:

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

اصطلاحات و تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

همانطور که میدانید اصطلاحات نقش بسزایی در درک فیلم ها دارد. حال بحث قدری سخت می شود که چطور می توان با این همه گستردگی لهجه ها در فیلم اصطلاحات را هم فرا گرفت در حالی که بحثی است نامحدود.

باید اعتراف نماییم این امر نامحدود است و برای اینکه سمت فیلمی برویم باید ببینیم که چقدر استاندار عمل می نماید واگر فیلم هایی با لهجه ها و اصطلاحات سنگین را دیدیم حتما همراه با تحلیل یا زیر نویس باشند.

 

حال با یکسری از اصطلاحات در ویدیو های زیر به منظور تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود با فیلم همراه ما باشید:

 

 

امیدواریم که از این بحث لذت برده باشید و ما رو در اینستاگرام و یوتیوب همراهی کنید.

 

با تشکر

زرین قبا مبتکر آموزش زبان در کوتاه مدت

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا