پکیج اسپیکینگ دولینگو

مکالمه زبان

 

مقدمه مکالمه زبان

بسیاری از زبان آموزانی که قصد یادگیری مکالمه زبان را دارند فکر می کنند محدود است و باید تنها صحبت نمایند تا زبان را یاد بگیرند اما باید بگوییم که مکالمه زبان در جاهای مختلفی شکل می گیرد و آموزش و اهمیت یادگیری هر کدام مسیر متفاوتی را می طلبد. حال با ما همراه باشید.

مکالمه زبان
مکالمه زبان

 

لینک آموزش زبان انگلیسی پیشرفته تا کجا

 

مکالمه زبان در سفر

شاید از بین تمامی حالت هایی که مکالمه اتفاق می افتد مکالمه زبان در سفر ساده تر باشد اما فراموش نکنیم که هر چقدر هم موقعیتی زبان را یاد بگیرید و سطحی به زبان نگاه کنیم با جابجایی موقعیت ضعف ما خود را بیشتر نشان می دهد.

 

 

لینک طلایی آموزش زبان انگلیسی فشرده

 

 

 

 

مکالمه زبان در کارتون کودکان

زبان کودکان و مکالمات بین آنها کاملا روش متفاوت تری را دنبال می کند و همان طور که در انیمیشن ها می بینیم این امر خود را به خوبی نشان می دهد. کودکان بدون اینکه خود بفهمند از زبانی استفاده می کنند که مخصوص خودشان می باشد و تنها با تقلید از خودشان می شود زبان را یاد گرفت.به مکالمه زبان در انیمیشن زیر دقت نمایید.

 

 

مکالمه زبان بیزینس

در بسیاری از بیزینس های بین المللی هم مکاتبات و هم مکالمات متفاوت و با اصطلاحات مخصوص به شغل مورد نظر با یکسری حساسیت ها به کار برده می شوند و به فردی که در بیزینس فعالیت دارد توصیه می شود تا گرامر زبان را جدی بگیرید تا فردی که مکالمه زبان را برای سفر انتخاب کرده است.

 

لینک طلایی مصاحبه شغلی از طریق اسکایپ

لینک طلایی کتاب business Result

 

 

مکالمه زبان و مصاحبه شغلی

مکالمه زبان در مصاحبه شغلی خاستگاه خود را دارد و در بسیاری از موارد دانستن سوالات در مصاحبه شغلی و با چه اطلاعاتی سوال را پاسخ دادن از اهمیتی دیگری برخوردار می شود. پس می بینیم که دوباره مکالمه زبان به شکل دیگری در جای دیگری احتیاج به آموزش مخصوص خود را دارد.

 

لینک طلایی مصاحبه شغلی از طریق اسکایپ

 

 

مکالمه زبان و محیط واقعی

یکی از بی مرزترین محده های مکالمه زبان زمانی اتفاق می افتد که در محیط واقعی مخصوصا در خیابانهای کشورهای انگلیسی زبان پا می گذاریم و تنوع زبانی وحشتناکی از یه مسیر به مسیر دیگر برمی خوریم که در اینصورت ارتباط برقرار کردن با اصطلاحات نقش بسزایی پیدا می کند.حال از خود می پرسید چطور با این موقعیت رو برو شوید. در واقع کتابهایی در مورد مکالمات خیابانی به نگارش در آمده است اما در واقع این کتاب ها قطره ای در دریای مکالمه زبان در خیابان محسوب می شوند و خیال شما رو راحت کنم دلیلی هم ندارد که شما با این مسیر آشنا شوید چون به محض2 قرار گرفتن در محیطی که مجبور می شوید آن را یاد می گیرید. اما فراموش نکنید که آموزش اصطلاحات خیابانی تبدیل به موقعیتی برای سودجویان شده اما تلاش کنید در ابتدا زبان استاندارد خود را تقویت کنید که فراگیر تر است سپس اگر واقعا در موقعیتی گیر کردین اصطلاحات خیابانی منطقه مورد نظر را بیاموزید.

 

راز تقویت مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

 

مکالمه زبان و آیلتس

اسپیکینگ آزمون آیلتس هم به طوری مکالمه زبان محسوب می شود اما فراموش نکنید که یک مکالمه است که بیشتر شما باید صحبت نمایید. مکالمه زبان در آیلتس نیاز به حساسیت بسیاری دارد چون باید با حساسیت بیشتری شما با این موضوع کنار بیایید و تک تک موارد گرامری و کلمه ای و حرف اضافه و یکسری تکنیک ها اهمیت پیدا می کند. حال می گویید که لزوم تکنیک ها چیست؟در اصل تکنیک ها در آزمون آیلتس از آنجایی که این آزمون طوری طراحی شده که حتما باید از قبل آمادگی حضور پیدا کنید و ربطی به دانش زبانی شما در ابتدا دارد اما در انتها تکنیک ها مسیر رتا مشخص می کنند. 

 

لینک اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

 

نتیجه گیری

توصیه ما به شما عزیزان این است که نسبت به هدف خود با گرامر و کلمات و انتخاب سیستم آموزشی خود جدی تر برخورد کنید که همیشه نیاز شما با یاد گرفتن یک سری اصول کار های معمولی حل نمی شود. ما دوره های کوتاه مدتی داریم که نسبت به نیاز شما مسیر مکالمه زبان شما را برنامه ریزی می نماییم و رزرو یک جلسه آزمایشی می توانید با کار آشنا شوید.

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا