تعبیر اخطارهای دولینگو

آموزش زمانهای آینده

مقدمه

 

سالهاست در آموزش زبان انگلیسی با تبلیغات گرامر را از مکالمه جدا می دانند اما آن چیزی که برای تمام زبان آموزان چه با رویکرد تفریحی و چه با رویکرد جدید نسبت به آزمون های بین المللی تعیین می شود بحث فراگیری گرامر در زبان است که اگر این امر محقق شود زبان آموزان نسبت به تمام مهارت های خود هوشیار و مسیر فراگیری برای آنها هموارتر خواهد شد. امروزه خیلی از سیستم های آموزشی اصرار بر صحبت کردن زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی فقط با خدمت گرفتن زبان انگلیسی هستند اما آن چیزی که در دنیا تحت بررسی قرار گرفته است استفاده از زبان اول برای آموزش زبان دوم می باشد.امروز می خوایم در مورد 7 تا از زمانهای زبان انگلیسی که به آینده بر می گردند صحبت کنیم. لطفا زبان آموزانی این مطلب را بخوانند که با بحث های مورد نظر آشنا باشند و بهتر بتوانند جمع بندی کنند.

 

 

زمان حال ساده

 

 

بهتره به جای اینکه ذهن خودمون با اسامی مشغول کنیم مستقیما وارد کاربرد این زمان بشیم همان طور که می دانید زمان حال ساده بیشتر به کارهایی که به شکل روتین انجام می دهیم اطلاق می شود مثل اینکه هر روز دوچرخه سواری کنیم. علاوه بر آن زمان حال ساده به آینده هم در آموزش زبان انگلیسی بر می گردد.قطعا استفاده از قید های آینده برای تشخیص زمان آینده در حال ساده امری ضروری است.

 

 

.For example: The train arrives at 6 tomorrow

 

زمان حال استمراری

یکی از بارزترین کاربردهای زمان حال استمراری در فعالیت هایی است که در حال حاضر در حال انجام است اما تعجب نکنید که زمان حال استمراری هم می تواند برای آینده استفاده شود.

 

 

زمان Will , To be going to

در آموزش زبان انگلیسی بعضی از ساختارها با هم مقایسه می شوند به عنوان مثال همیشه will با To be going to مقایسه می شود. درست است که هفت زمان برای آینده موجود است اما تنها این دو در این مبحث فعلا بررسی می شود تا تقسیمات بعدی. استفاده از will در مقایسه با To be going to یک در برنامه از قبل در To be going to می باشد. دوم اینکه اگر مدرکی برای عمل موجود باشد از To be going to استفاده می نماییم مثل زمانی که ابر در آسمان قابل مشاهده است و مدرکی قابل رویت عموم.

 

.For example: I will eat a sandwich

.For example: It is going to rain

 

 

زمان آینده استمراری

 

 

زمان آینده استمراری در جایی قابل استفاده است اگر ما بخواهیم کاری رو در آینده به طور مستمر انجام بدیم. مثلا من فردا حدود ساعت 10 در حال تلویزیون تماشا کردن هستم.

 

 

.For example: I will be learning English around 10 tomorrow

 

زمان آینده کامل

 

زمانی که ما تصمیم برای استفاده از زمان آینده کامل در آینده داریم بحث اینجاست که یک نقطه زمانی در آینده مشخص می کنیم معمولا با BY و تا قبل از این نقطه زمانی در آینده کار پایان می پذیرد. به عنوان مثال فردا تا قبل از ساعت 10 ایکس باکس بازی کردنم تمام می شود.

 

 

.For example:I will have played Xbox by 10 tomorrow

 

 

لینک استثنایی لیسنینگ آزمون آیلتس

 

 

زمان آینده کامل استمراری

 

 

زمان آینده کامل استمراری دقیقا مثل زمان آینده کامل عمل می کند با این تفاوت که ما با این حال که نقطه زمانی رو در آینده مشخص می کنیم اما با این حال از آن نقطه زمانی گذر می کند و می تواند ادامه داشته باشد.

 

 

.For example: I will have been waiting by 10

 

 

کاربرد زمانها در آموزش زبان انگلیسی امری غیر قابل انکار می باشد و درک صحیح زمانها چه برای افراد مبتدی و چه برای افراد حرفه ای و یا آکادمیک امری ضروری است. با گسترش ارتباطات و تکنولوژی و احساس نیاز بیش از حد به ارتباطات در دنیای امروز درک صحیح زبان هایی که نقش آفرین هستند امری ضروری است. عدم شفافیت در آموزش زبان انگلیسی سالهاست پاگیر جوامعی است که نه تنها با روح و روان آنها بلکه با سرمایه های آنها بازی می شود.

 

 

در مطلب بالا تنها در نام بردن زمان هایی شده که کاربرد آینده در آموزش زبان انگلیسی دارند اما توصیه می کنیم لینک هایی که در دل متن با نام تقسیم بندی ها داده می شود هم مراجعه کنید تا به اندازه نیاز و هدفتان از مباحث در جهت مثبت استفاده نمایید. در صورت نیاز به شرکت در کلاسهای کوتاه مدت ما و برنامه ریزی دقیق تر می توانید یک جلسه آزمایشی در سایت Funtagilish.com انتخاب بفرمایید.

 

 

لینک یادگیری آنلاین زبان

لینک منبع برای متقاضیان آیلتس

لینک منبع برای متقاضیان زبان عمومی

 

موفق باشید

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا