کلاس آنلاین با اسکایپ

لیسنینگ آزمون آیلتس

ارتباط زبان عمومی با لیسنینگ آزمون آیلتس

 

زمانی که صحبت در مورد لیسنینگ آزمون آیلتس می شود بسیاری از زبان آموزانی که تازه وارد عرصه مهاجرت یا تحصیل می شوند می ترسند اما باید خیالتون رو راحت کنم که لیسنینگ آزمون آیلتس اصلا سخت نیست. اگر ما به اخبار نگاه کردن و منابع دیگه نگاه کنیم کاملا در مقایسه با این موضوع به نتیجه خواهیم رسید اما آن چیزی که آزمون آیلتس را سخت می نماید این است که حتی اگر شما کلمات را به درستی بشنوید تا زمانی که دیکته آن را در پاسخ نامه خود درست ننویسید به شما نمره ای تعلق نمی گیرد. حال برخی از متخصصان این را ضعف و برخی این موضوع را قوت این دست آزمون ها می دانند.در ادامه مطلب از اهمیت زبان عمومی در آزمون آیلتس با شما عزیزان صحبت خواهم کرد.

 

 

حال می خواهیم در مورد اهمیت زبان عمومی در لیسنینگ آزمون آیلتس صحبت نماییم. اگر تا بحال قول گرفتن نمره های خوب از مراکز آموزشی یا کلاس زبان ها گرفته اید سخت در اشتباهید. درست است که تکنیک در آزمون اهمیت بالایی دارد اما فراموش نکنید قدرت مکالمه و گرامر شما به شما اجازه می دهد که موقعیت ها و جملات را درست متوجه شوید. قطعا اگر در لیسنینگ آزمون آیلتس موفق عمل نکنید تاثیرش در نمره کلی شما دیده خواهد شد. به همین دلیل در چهار مهارت توصیه می کنیم زبان عمومی خود را قوی سازید. شاید بپرسید چگونه؟

 

چگونه زبان عمومی خود را در لیسنینگ آزمون آیلتس قوی نماییم؟

 

در گذشته یادگیری گرامر و کلمات برای بسیاری از زبان آموزان سخت بود حتی به مرحله ای می رسید که خیلی از زبان آموزان بی خیال ماجرا می شدند اما باید نقش یک استاد حرفه ای در جمع بندی را دست کم نگیریم. ما اعتقاد داریم اگر شما استاد حرفه ای داشته باشید سه تا اتفاق برای شما عزیزان می افتد:

یک: بر اساس نیاز شما استاد حرفه ای به شما کلمه آموزش میدهد.

دو: به اندازه نیاز شما به شما گرامر می گوید.

سه: مراحل پیشرفت شما را در نظر می گیرد.

 

حال اگر استاد حرفه ای نباشد و نتواند سه مرحله بالا را طی کند چه اتفاقی می افتد؟

اگر استاد در ریشه یابی کار شما حرفه ای باشد اما روش مناسبی برای شما در کوتاه مدت نداشته باشد ما به مشکلات بسیاری بر می خوریم همانطور که تا حالا بر خوردیم و همیشه یک ترس در وجودمان در مورد گرامر که پایه و اساس هر فعالیت زبانی است باقی می ماند. اما ما سالهاست روش هایی را کشف کرده ایم که گرامر پیشرفته کاربردی را کمتر از 10 جلسه آموزش می دهیم و بسیاری از زبان آموزان معجزه روش گرامری ما را در لیسنینگ آزمون آیلتس و اسپیکینگ آزمون آیلتس و رایتینگ آزمون آیلتس و بسیاری موارد دیگر دیده اند.هر کاری راهی دارد و آموزش گرامر نیز همینطور با یکبار اعتماد به سیستم ما برای همیشه از این داستان رهایی پیدا کنید.

 

لینک طلایی آموزش زمانهای آینده زبان انگلیسی

لینک طلایی کتاب communicate what you mean برای گرامر

 

 

اهمیت کلمات و آشنایی کلمات پر کاربرد در درک صحیح لیسنینگ آزمون آیلتس

 

در بسیاری از موارد فکر می کنیم با روش های اینستاگرامی یا خواندن فلش کارت ها می توان کلمات را آموخت اما غافل از این موضوع که در زنجیره لغاتی که یک استاد حرفه ای به ما اضافه می کند بسیار مهم تر از تمام روش های سرگرم کننده می باشد. 

 

aparat id=”KJLch”]

 

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

 

 

نتیجه گیری

حال که از اهمیت زبان عمومی در لیسنینگ آزمون آیلتس مطلع شدین مراحل زیر را طی کنید:

  • تعیین سطح صحیح توسط یک استاد حرفه ای
  • گذراندن دوره های زبان عمومی در کوتاه مدت در صورت نیاز
  • تمرکز بر روی لغات پرکاربرد که استاد تاکید می نماید
  • تمرکز بر روی کتابهای ترکیب لغات موضوعی
  • گوش دادن و دیدن متن در یک زمان برای بالا بردن قدرت صحیح نوشتن دیکته
  • یاد گرفتن کلماتی که بلد نیستیم و انتقال آنها به دفترچه لغات
  • گوش کردن زیاد
  • آشنا شدن با حداقل 40 تست قبل از حضور در آزمون
  • شرکت در آزمونهای mock

 

لینک شنیداری دانشگاه آکسفورد همراه با متن

لینک شنیداری دانشگاه کمبریج

 

با تشکر

زرین قبا مبتکر زبان در کوتاه مدت

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا