دوره دولینگو

کلاس خصوصی آیلتس

 

مقدمه کلاس خصوصی آیلتس

امروزه با توجه به نیاز زبان آموزان به یادگیری زبان در کوتاه مدت به منظور مهاجرت یا تحصیل بسیاری از زبان آموزان بدون تحقیق هر جایی که کلاس خصوصی آیلتس برگزار می کنند شرکت می کنند حال اگر موافق باشید امروز می خواهیم در مورد یکسری از تکنیک ها و نکاتی صحبت کنیم که در نمره شما تاثیر قابل توجهی می گذارد. همچنین توصیه می نماییم حتما ویدیو های توضیح داده در هر بخش وبلاگ کلاس خصوصی آیلتس ما را به منظور تایید حرف هایمان تماشا نمایید.با ما همراه باشید :

 

 

اهمیت ارائه gap filler در کلاس خصوصی آیلتس

از آنجایی که در بخش دوم آزمون اسپیکینگ می بایست 2 دقیقه صحبت نمایید و بعضی موقع ها شاید وقفه ای بین صحبت کردن شما علی رغم نت برداری و کار کردن بسیار بوجود بیاید به هر دلیل gap filler ها نقش بسیاری در ایجاد تعادل صحبت و جلوگیری از مکث های بی جا می نماید که در کلاس خصوصی آیلتس حتما باید به این عنصر مخصوصا در اسپیکینگ آزمون آیلتس توجه شود.

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

اهمیت گوش دادن به هر لیسنینگ همراه با زیرنویس

از آنجایی که آزمون لیسنینگ آیلتس برخلاف تصور بسیاری از افراد آزمون دیکته نیز هست و بخاطر همین موضوع تاکید می نماییم که قبل از آزمون کلاس خصوصی آیلتس داشته باشید تا با فضای اینگونه آزمونها آشنا شوید به همین توصیه می شود هر لیسنینگ که می خواهید همراه با زیر نویس بررسی کنید تا اگر دیکته کلمه ای ای را نمی دانید به دفترچه نت خود انتقال دهید.حتما لینک طلایی لیسنینکگ آزمون آیلتس را مطالعه بفرمایید تا از اهمیت دیکته بیشتر پی ببرید.

 

 

لینک طلایی لیسنینگ آزمون آیلتس

 

 

 

اهمیت fluency در کلاس خصوصی آیلتس

 

یادم میاد یک بار یک زبان آموز از امریکا داشتم که مکالمه زبان را خیلی سریع صحبت می کرد اما نتونسته بود نمره دلخواه خودش بیاره بله دوستان fluency در این آزمونها به معنی شفاف و طبیعی صحبت کردن می باشد و در ادامه حتما در مورد عناصری که میتونه شمارو انگلیسی زبان جلوه بده هم صحبت می نماییم. در کلاس خصوصی آیلتس باید تمامی این موارد در نظر گرفته شود.

 

 

اهمیت موضوعات در کلاس خصوصی آیلتس

یکی از مهمترین فعالیت هایی که در کلاس خصوصی آیلتس می بایست انجام شود ارایه موضوعاتی است که معلم باید بطور چالشی زبان آموز را درگیر نماید و با ارایه کامنت های بجای خود زبان آموزان برای هر چه بهتر شدن آماده نمایند.

 

 

 

لینک طلایی آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 

اهمیت اصطلاحات در کلاس خصوصی آیلتس

یکی از روش های طبیعی جلوه داده شدن زبان شما برای بالا بردن نمره خود فقط ادای صدای انگلیسی زبانان را در آوردن نیست بلکه با استفاده از اصطلاحات و ترکیبات کلماتی که آنها استفاده می نمایند نیز می بایست صحبت خود را طبیعی جلوه دهیم. با شرکت در یک جلسه کلاس خصوصی آیلتس رایگان ما آنلاین و سریع را خود را پیدا کنید.

 

 

اهمیت اطلاعات عمومی در کلاس خصوصی آیلتس

یکی از وظایف استاد آشنا کردن زبان آموزان و دادن برنامه برای ریدینگ مطالبی است که در آزمون آیلتس استفاده می شوند. نباید فراموش کنیم که زمانی که در مورد آزمون آکادمیک صحبت می کنیم باید چیز هایی را مثل کنکور بخونیم که شاید هیچگاه به دردمان نخورد. 

 

 

 

اهمیت خرده ریز های کلاس خصوصی آیلتس

 

گفتن و نوشتن اعداد و ارقام در کلاس خصوصی آیلتس نقش مهمی دارد و در بسیاری از موارد همین چیزهای کوچک که به چشم بسیاری از افرادی که در زبان حرفه ای هستند نمیاید برای آیلتس بهانه ای برای زیاد نمره کم کردن می شود نگویید حالا یه S نگذاشتم و سعی کنید تا آنجایی که می شود با روش های نوشتاری پاسخگویی آشنا شوید.

 

 

لینک طلایی لیسنینگ آزمون آیلتس

 

 

اهمیت توصیف کردن در کلاس خصوصی آیلتس

یکی از مهارت هایی که بسیار در اسپیکینگ و رایتینگ آزمون آیلتس می تواند راهگشای ما باشد فن توصیف کردن می باشد که در کلاس خصوصی آیلتس می بایست توضیح داده شود. حتما ویدیو های بعد از توضیحات تماشا کنید.

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی آموزش زبان انگلیسی : اصطلاحات

لینک طلایی آموزش زبان آنلاین

لینک طلایی کتاب BUSINESS RESULT

لینک طلایی History News Newspaper

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا