دوره مجازی امتحان آیلتس

دوره مجازی امتحان آیلتس

مقدمه دوره مجازی امتحان آیلتس

بسیاری از زبان آموزان و اساتید زبانی که در مورد دوره مجازی امتحان آیلتس می شوند اولین چیزی که ذهن آنها را مشغول می کند این است که واقعا چطور امکان دارد از طریق آموزش آنلاین زبان بدون تخته و حضور فیزیکی مکالمه زبان و آموزش مکالمه زبان انگلیسی امکان پذیر باشد چه برسد به مصاحبه شغلی در انگلیسی. خودم سالها حضوری آموزش می دادم اما واقعا آموزش آنلاین زبان یکی از دلچسب ترین و راحترین روش های آموزشی هم برای زبان آموزان و هم برای اساتید است. بسیاری از زبان آموزان ما از سراسر ایران یا حتی جهان خیلی خوشحال هستند که اساتید حرفه ای را تنها با یک کلیک به خانه هابی خود می برند. امروز می خواهیم در مورد دوره مجازی امتحان آیلتس با شما عزیزان صحبت کنیم و اینکه چه کارهایی می شود از این طریق برای زبان آموزان محترم انجام داد.

 

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان در دوره مجازی امتحان آیلتس

در دوره مجازی امتحان آیلتس اولین کاری که باید انجام دهید رزرو جلسه آزمایشی رایگان می باشد که هم برای اولین بار با عملکرد دلچسب سیستم آنلاین در منزل یا محل کار خود آشنا می شوید و در بسیاری از موارد این قدرت انتخاب را دارید تا استاد دوره مجازی امتحان آیلتس خود را انتخاب نمایید.

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی لیسنینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی رایتینگ آزمون آیلتس

 

پیش نیاز دوره مجازی امتحان آیلتس

در بسیاری از موارد زبان آموزان در جلسه تعیین سطح قبل از حضور در دوره مجازی امتحان آیلتس احتیاج به گذراندن کلاسهای گرامر و کلمات و یا بحث آزاد پیدا می کنند که با تشخیخ استاد زبان حرفه ای قبل از شروع دوره مجازی امتحان آیلتس به زبان آموزان برای بالا بردن کیفیت و پایین آوردن ریسک شکست در آزمون واقعی توصیه می شود که بهتر از به نظر متخصص احترام گذاشته شود و در این مسیر عجله نشود.

 

دوره مجازی امتحان آیلتس
دوره مجازی امتحان آیلتس

 

لینک طلایی استاد آیلتس

لینک زمانهای آینده زبان انگلیسی

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

لینک طلایی اهمیت تلفظ کلمات و لغات

لینک طلایی 20 تکنیک طلایی آیلتس

لینک طلایی رایتینگ آیلتس و تافل بخش مقاله

اهمیت استاد در دوره مجازی امتحان آیلتس

توصیه میکنیم که اگر نیاز به مدرک آیلتس دارید حتما با یک فرد مطمئن کار کنید از ابتدا زیرا استاد مورد نظر باید بر روی مباحث چه گرامر و کلمات و بحث آزاد و غیره مسلط باشد تا بتواند کار کار شما را از ابتدا در دست داشته باشد و هر جایی دیدین که نقطه ضعفی دارید اما استاد مورد نظر برنامه ای برای شما در نظر نگرفته است باید به مسیر و انتخاب خود شک نمایید.

 

 

اهمیت آماده شرکت کردن زبان آموز در دوره مجازی امتحان آیلتس

بسیاری از دوره ها شاید نقش بیشتر سرگرمی برای زبان آموزان داشته باشند اما آن چیزی که بسیار در تجربه کاری ما دیده شده زبان آموزانی که در دوره مجازی امتحان آیلتس شرکت می نمایند هم با استرس بالایی همراه ما هستند بخاطر زمان و هم با نیت یادگیری می آیند که چقدر خوب بود از ابتدا در کلاس هایی شرکت می کردند که در کنار سرگرمی زبان نیز یاد می دادند. در هر صورت زمانی که شما عزیزان برای اسپیکینگ یا بیشتر رایتینگ آزمون آیلتس خود اقدام می فرمایید باید برای این در آموزش آنلاین زبان شرکت نمایید که استاد به شما نظر دهد نه که دوباره مباحث گذشته را تکرار نماید.

 

 

قابلیت دوره مجازی امتحان آیلتس

در دوره مجازی امتحان آیلتس کارهای بسیاری می توان انجام داد از جمه آموزش و تمرین در کلاس و دادن نظرات تکمیلی استاد و ارایه اصطلاحات و ارسال منابع. اما آن چیزی که ما در نظر داریم از ابتدا درست راهنمایی کردن شما عزیزان از لحظه ای است که به سیستم های ما مراجعه می کنید که از اهمیت بسیاری برخوردار است. در بسیاری از موارد دیده شده که از گذشته تا به حال که علت یاد نگرفتن زبان توسط زبان آموزان اولین قدمی بوده که به اشتباه راهنمایی شدند و بسیاری از ما بخاطر سود بسیاری از آموزشگاهها سالها نتوانستیم مکالمه زبان را بیاموزیم همانطور که بسیاری از ما بخاطر حرکات نمایشی بسیاری از اساتید با ارایه اصطلاحات بی خود در این نمایش بزرگ آنها گیر می افتیم. امیدوارم از این وبلاگ لذت برده باشید و تا آنجایی که میتوانید سه مرحله تشخیص و آمادگی شما و استاد به درستی اتفاق بیفتد و از هزینه های گزاف که سیستم هایی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی تحمیل می کنند و آموزشی نمی دهند جلوگیری نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا