دوره دولینگو یا تقلب!!!!

استاد زبان آیلتس

استاد زبان آیلتس

 

شاید بارها برای شرکت در کلاسهای زبان انگلیسی به مراکز آموزشی یا آموزشگاههای زبان مراجعه کرده باشید و یا خیلی از ما ها بدون تحقیق حاضر باشیم خودمون رو در دست هر متخصصی بسپاریم و به زودی بفهمیم که بدون تحقیق کردن یک استاد یا مکانیک و یا دندانپزشک چقدر به ضرر ما تمام شده. استاد زبان آیلتس از اهمیت بالایی برخوردار است و امروز می خواهیم در مورد وظایف یک استاد زبان آیلتس خوب صحبت کنیم و معیارهایی که به ما نشون میده چقدر آن استاد قوی است بررسی نماییم.

 

قدرت تجویزی استاد زبان آیلتس نسبت به هر فرد

 

لینک ویژگیهای استاد آیلتس خوب

 

در بسیاری از مراکز آموزشی به دلیل اینکه سیستم ترمیک دارند و مجبور هستند طبق یک سر فصلی پیش بروند و کلاسهای آیلتس خود را پر کنند زیاد به نیاز زبان آموزان دقت نمی شود دقیقا مثل اتوبوسی است که هر کس هر جا خواست پیاده می شود در ایستگاه خود اما شاید نیاز فرد 1 کیلومتر با ایستگاهی که پیاده می شود متفاوت تر باشد. حال استاد زبان آیلتس می بایست قدرت تشخیص نیاز زبان آموزان را داشته باشد.برای تشخیص نیاز خود یک جلسه آزمایشی بعد از عضویت با ما رزرو بنمایید.

 

 

قدرت بالا در معرفی منابع و ترکیب منابع مختلف

 

یکی دیگر از معیار های استاد زبان آیلتس قدرت معرفی و ترکیب منابع و یا تولید و ترکیب منابع به منظور راهنمایی کردن زبان آموزان به سریع تر شکل موجود می باشد. شاید بسیار برای شما اتفاق افتاده باشد که در مدرسه یا دانشگاه اساتید خود را متمرکز بر روی کتاب همان دوره می نمایند اما آن چیزی که ایجاد اهمیت می نماید این است که در کلاس شاید بیشتر زبان آموزان بر روی اطلاعات قبل ایراد داشته باشند یا شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که بخواهید دوباره زبان را ادامه دهید که اگر استاد آیلتس شما بر روی کار شما تسلط نداشته باشد و نتواند نیاز شما رو کشف کند و نسبت به نیاز شما منبع معرفی نماید قطعا مسیر باب میل شما نخواهد بود. 

 

قدرت روانشناسی استاد زبان آیلتس

 

 

یکی دیگر از ویژگی های مهم استاد زبان آیلتس خوب قدرت ارتباط برقرار کردن با افراد مختلف می باشد. از آنجایی که آموزش امری پیچیده و حساس می باشد و در بازار ایران بحث آیلتس پیچیده تر و حساس تر پس باید یک استاد زبان آیلتس با کسب تجربه طی سالها وارد این عرصه شود و یک نگاه جهانی در تشخیص نیاز زبان آموزان داشته باشد که اگر اینطور نباشد اتفاقات خوبی در انتظار یک زبان آموز نخواه افتاد باز هم تاکید می کنیم بحث آموزش در دنیا بحث حساسی است و همیشه در انتخاب استاد زبان آیلتس خوب تحقیق بفرمایید.

 

داشتن تخصص آموزش زبان

شاید بسیاری از افراد در آزمون آیلتس نمره خوبی کسب کنند اما این بدان معنا نیست که خوب آموزش نیز بتوانند بدهند. حتما استاد زبان آیلتس شما می بایست در زمینه زبان تخصص داشته باشد و علاوه بر آن با تست های متفاوت آشنا باشد. از آنجایی که تست های بین المللی در استاندارد بودن دچار لغزش هستند اما چاره ای جز استفاده از آنها نیست یک استاد زبان آیلتس خوب می تواند شما را بهتر در مسیر بلند آموزشی و روانشناسی تستی شما راهنمایی بفرماید.

 

قدرت دادن کامنت های بجا در اسپیکینگ و رایتینگ

یک استاد زبان آیلتس خوب می بایست در بخش کامنت دادن بعد از آموزش های پایه نیز خیلی پخته عمل نماید زیرا تنها یاد گرفتن زبان برای شرکت در آزمون مهم نیست و در ادامه تلاش زبان آموز و کامنت هایی که استاد زبان آیلتس خوب به او نیز می دهد ایجاد اهمیت می نماید نه تنها ایجاد اهمیت می نماید بلکه بخش مهم کار می باشد.

 

 

قدرت ریکاوری زبان آموزان در شرایط خاص

بسیار پیش آمده که زبان آموزی به دلیل مشکلات نتوانسته مسیر خود را طی کند اینجاست که استاد زبان آیلتس خوب دست به کار می شود و می تواند زبان آموز را در مسیر درست حرکت دهد.

 

 

حال اگر علاقه در کلاسهای کوتاه مدت استاد زرین قبا با بیش از 15 سال تدریس و سابقه اجرای 2000 کلاس آنلاین کمتر از 9 ماه دارید یک جلسه آزمایشی رایگان آنلاین با ما رزرو کنید.

 

 

موفق باشید

استاد زرین قبا مبتکر آموزش زبان در کوتاه مدت

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا