دولینگو مستر

20 تکنیک طلایی آیلتس

 

مقدمه تکنیک طلایی آیلتس

از آنجایی که آزمون آیلتس و تافل ساخته دست بشر می باشند و متخصصان خارجی نیز علم آزمون سازی را هنوز در تکامل خود ندیده اند و علوم انسانی از جمله رشته های مربوط به زبان امری نسبی است اما در هر صورت چاره ای جز استفاده از همین خانه خرابه ها نیست و باید از چنین آزمون هایی استفاده کرد که چه بهتر بود که حال این آزمون از یک حدی از استاندارد بودن نسبی و کامل برخوردار نیست پس انتظار جوامع نیز به همین میزان بود و یا حداقل نظارت بین المللی صحیحی پشتش در کشورمان بود. امروز می خواهیم از تکنیک های طلایی در مهارت های مختلف صحبت نماییم که نه تنها تکنیک نیستند بلکه یک طور ضعف تخصصی چنین آزمون هایی را به رخ میکشد و چاره ای نیست.

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش اول

آیلتس یک آزمون است و هرگز سعی نکنید بدون آموزش گرامر و کلمات و همچنین آمادگی در این آزمون شرکت نمایید که تکنیک طلایی آیلتس بخش اول ما اعتقاد دارد که اگر به کلاسهای آیلتس به عنوان کلاس آموزشی مقدماتی دیده شود بزرگترین اشتباه است زیرا که آیلتس یک آزمون است و بسیاری از موسسات با وعده آموزش تکنیک های آیلتس این آزمون را چنین جلوه می دهند.

 

 

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش دوم

قبل از شروع مسیر خود در آموزش آیلتس از صحت مرکز آزمون و استاد راهنمای خود مطلع شوید. چه بسیار مراکز آزمونی که بدون آمادگی زبان آموزان صرف زبان آموز بودن آنها نمره بالا می دهند اما غافل از اینکه زبان آموز بعد از ارایه مدرکش باید در به در دنبال استادی بگردد تا در مملکت غریب از پس خود بر بیاید. اگر می خواهید با سواد فارغ التحصیل شوید به تکنیک آیلتس بخش دوم ما دقت نمایید.

 

لینک طلایی روش های طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش سوم

هرگز در آزمون بدون خواندن کامل سوال سوال را جواب ندهید. که بسیار پیش می آید که آن چیزی که سوال از ما خواسته است را ما با موضوع دیگر مربوط به آن مسلط جواب می دهیم در صورتی که آزمون اسپیکینگ آیلتس لیسنینگ زبان آموزان و قدرت درک آنها را نیز در نظر می گیرد.

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش چهارم

اسپیکینگ آزمون آیلتس صرف جواب دادن نیست و می بایستی خود را برای طولانی صحبت کردن با یکسری تکنیک ها آماده نمایید که اگر اینطور نباشد و نتوانید از کلمات و گرامر و موضوعات از قبل کار شده خود را آماده نمایید بدون شک در روز آزمون به مشکل بر میخوریم که هر آزمونی فضای خود را می طلبد و متاسفانه این آزمونها طوری طراحی شوند که فرد را در لحظه اندازه گیری کنند و فرد می بایستی حتما خود را آماده نماید و یکسری استانداردهایی که اصلا به توانمندی زبان فرد ربطی ندارد را رعایت نماید تا موفق شود.تکنیک طلایی آیلتس بخش چهارم از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش پنجم

حتما قبل از حضور در آزمون آیلتس مخصوصا بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس کتاب هایی که با عنوان ایرادات رایج هستند را مطالعه نمایید که این کار جلوگیری می نماید از اشتباهاتی که شاید بدانیم اما بخاطر حضور در جلسه آزمون نتوانیم تمرکز خود را در تکنیک طلای آیلتس حفظ نماییم.

 

لینک طلایی لیسنینگ آزمون آیلتس

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش ششم

سعی کنید همیشه موضوعاتی را در آزمون اسپیکینگ آزمون آیلتس مطرح نمایید که برای ساپورت کردن آن ایده در سر داشته باشید و حضور ذهن بیشتری داشته باشید حال چه با مثال زدن یا مطرح کردن جزییات و یا علایق و یا تجربیات شخصی خودتان تکنیک طلایی آیلتس را اجرا نمایید.

 

لینک طلایی آموزش آنلاین زبان انگلیسی : تحلیل فیلم

 

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش هفتم

هرگز در جواب دادن به یک جواب ساده مخصوصا در بخش دوم و سوم بسنده ننمایید و حتما سعی نمایید با تکمیل گرامر پیشرفته خود و ترکیبات کلمات صحبت خود را چالشی ادامه دهید که درست فهمیدن و درست به کار بردن و چالشی صحبت کردن راز پیروزی شما در تکنیک طلایی آیلتس بخش هفتم خواهد بود.

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش هشتم

حتما قبل از آزمون اسپیکینگ آزمون آیلتس با یک استاد حرفه ای کیو کارت ها رو در شرایط بازسازی شده و با زمان بندی روز آزمون حداقل ده جلسه بازسازی نمایید تا از ارزش تکنیک طلایی آیلتس بخش هشتم آگاه شوید.

 

لینک طلایی آموزش زمانهای آینده زبان انگلیسی

 

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش نهم

حتما زمانی که بخش اسپیکینگ را تمرین می نمایید ضبط نمایید و برای یک استاد حرفه ای ارسال نمایید تا کاملا شما را راهنمایی نمایند.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش دهم

اگر دنبال کسب نمرات بالا هستید می بایست اصطلاحات و یکسری مباحث گرامری را بیاموزید همینطور ترکیبات کلمات تا صحبت شما طبیعی جلوه نماید. توجه شما را به ویدیو زیر جلب می نماییم در تکنیک طلایی آیلتس بخش دهم.

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش یازدهم

لیسنینگ آزمون آیلتس فقط آزمون لیسنینگ آیلتس نیست بلکه به طور مسخره ای دیکته زبان آموزان را نیز در نظر میگیرد که این امر باعث نگرانی خیلی از متخصصان می باشد زیرا سخت گیری ها باعث شده زبان آموزان استرس بسیاری تحمل نمایند.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش دوازدهم

برای کسب نمرات بالا حتما می بایست ساعت ها لیسنینگ برای معنا را انجام دهید و تا می توانید پادکست و کتابهای تست آیلتس را از روی متن در ابتدا گوش دهید.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش سیزدهم

بخش لیسنینگ آزمون آیلتس بخشی نیست که با استاد کار کنید و وقت تلف نمایید تا آنجایی که می توانید گرامر و بخش رایتینگ و اسپیکینگ خو را با استاد همراه باشید و در بخش لیسنینگ بعد از مطمئن شدن از صحت گرامر خود با یک برنامه خودتان کار نمایید.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش چهاردهم

تا می توانید از منابعی در تمرین بخش لیسنینگ کمک بگیرید که در کشف اطلاعات شما را وادار نماید و حتما بعد از تست زدن لیسنینگ های خود را آنالیز نمایید.

لینک آموزش زبان انگلیسی پیشرفته تا کجا

لینک طلایی کتاب گرامر

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش پانزدهم

بخش ریدینگ آزمون آیلتس یکی از بخش های پر زحمت آزمون آیلتس می باشد که شما عزیزان می بایست قبل از آزمون حداقل روی 40 تست با 10 موضوع مختلف کار نمایید و کلمات بسیاری را بیاموزید.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش شانزدهم

ورود به بحث ریدینگ مخصوصا آکادمیک نیاز به قدرت گرامری در بهتر درک کردن متون تخصصی تر دارد که توصیه می نماییم برای درک بهتر آزمونها به دوره های کوتاه مدت ما سر بزنید.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش هفدهم

قبل از شروع کردن جدی برای نوشتن بخش های مختلف آزمون آیلتس از ابتدا فنون نوشتاری را بیاموزید که این امر خیلی در پیکره رایتینگ آزمون آیلتس شما تاثیر می گذارد.

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش هجدهم

حتما قبل از نوشتن نسبت به تقسیمات و قالب های آیلتس از یک استاد آگاه آموزش بگیرید.که بسیاری از زبان آموزان با تقسیمات آشنا نمی شوند و آزمون گیرندگان در کامنت های خود علت کم کردن نمره را ساختارمند نبودن نوشتار می دانند.

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش نوزدهم

حتما نمونه های آزمونهای از قبل داده شده را بخوانید و تحلیل آزمون گیرندگان را در نمره دادن مورد ارزیابی قرار دهید. 

 

 

تکنیک طلایی آیلتس بخش بیستم

بعد از نگارش نوشته هایتان حتما نوشته خود را به یک متخصص آیلتس کار نشان دهید.

شما عزیزان می توانید یک جلسه آزمایشی رایگان با ما رزرو بفرمایید تا شما رو از صفر تا صد در مکالمه زبان در  این مسیر راهنمایی نماییم.

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا