آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

 

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته تا کجا

فکر می کنم برای همه ما پیش آمده باشد که این سوال از خودمون بپرسیم که زبان تا کجا باید یاد بگیریم؟ آیا حدی دارد یا خیر ؟ اما امروز تصمیم داریم در مورد یکسری واقعیت ها در دنیای آموزش کشورمون در مورد آموزش مکالمه زبان پیشرفته با هم صحبت نماییم.

 

جامعه یا کتاب ؟

چه معیاری پیشرفته بودن آموزش مکالمه زبان انگلیسی پیشرفته را مشخص میکند؟کتابهایی که توسط دانشگاههای جوامع قدرتمند تهیه می شوند و بازاری برای تولید علم این کشورها به بهانه صاحب زبان بودن می شود و یا اطلاعاتی که در روزنامه ها و اخبار و اصطلاحات کوچه بازاری؟ به جد باید این امر را بپذیریم که زبانهای دنیا برای ارتباط بین جوامع چه بیزینس و چه علم و چه سفر به وجود آمده اند و انحصاری کردن زبان و اعتبار بخشیدن به پیشرفته بودن آموزش زبان انگلیسی پیشرفته امری قابل تامل است.

 

وضعیت منابع پیشرفته زبان انگلیسی

حتما در طی دوران زندگیتان تجربه کتابهای پیشرفته ای همچون F.C.E , C.A.E و غیره و یا امروزه کتابهای آیلتس و تافل را داشته اید. اما آیا تا بحال از خود پرسیده اید که برای کسب نمره 8 یا 9 آیلتس به چه منابعی نیاز دارید و چطور می توانید نمرات بالا کسب نمایید. بگذارید جواب را ما به شما بدهید بر فرض که شما نمره 9 را کسب کردید اما باید قبول کنید که حداکثر در بهترین شرایط 6 نمره کسب شده در آینده زندگی زبانی شما کاربرد دارد .با ما همراه باشید با آموزش زبان انگلیسی پیشرفته:

 

لینک اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک لیسنینگ آزمون آیلتس

 

کاربردی بودن آموزش زبان انگلیسی پیشرفته

حال که می بینیم از یک مسیری آموزش زبان انگلیسی پیشرفته که افرادی که صاحب این علم هستند بوجود آوردند جز کاربردی نبودن چیز دیگری نیست پس باید هوشیار باشیم و پیشرفته بودن آموزش زبان انگلیسی پیشرفته را در جایی جستجو کنیم که باعث پیشرفت کار و تحصیل و سرنوشت ما شود. با ما همراه باشید:

لینک آموزش آنلاین زبان : اصطلاحات

 

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته و اصطلاحات

OXFORD

قطعا یکی از جذاب ترین فعالیت هایی که زبان آموزان علاقه دارند حفظ اصطلاحات میباشد اما باور کنید که در امور بین الملل شاید شما در کل در چند موقعیت لازم به استفاده اصطلاحات شوید و در هر صورت می توانیم زمان در یادگیری اصطلاحات یک معیار در آموزش زبان انگلیسی پیشرفته بدانیم.

 

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته و تحلیل فیلم

 

قطعا زمان گذاشتن بر روی فیلم هایی که از زندگی واقعی انسانها نشات گرفته و بسیاری از انسانها مکالمات روزمره خود را در فیلم ها استفاده می کنند بسیار مثبت می تواند باشد تا گوش کردن به لیسنینگ های آزمون آیلتس که استاندارد شده و از حالت طبیعی خود خارج شده و فقط مسیری برای گذراندن در دنیای آموزشی بی نام نشون امروز می باشد.

لینک آموزش آنلاین زبان انگلیسی: تحلیل فیلم

لینک کتاب گرامر

اهمیت مجلات در آموزش زبان انگلیسی پیشرفته

مجلات یکی از بهترین منابع برای زبان آموزانی است که می توانند به نسبت رشته خود مجلاتی را انتخاب نمایند اما اینکه در ریدینگ آزمون آیلتس از یک فرد توقع آشنایی با متونی هست که حتی با رشته اش مرتبط نیست و باید زمان زیادی را واقعا برای یادگیری آن صرف نماید باز هم جای فکر دارد و باز هم ما این موضوع را جبر قدرت آزمونی جهانی می دانیم و ملاکی برای آموزش زبان انگلیسی پیشرفته نمی دانیم.

 

 

 

اهمیت اخبار در آموزش زبان انگلیسی پیشرفته

زمانی که ما اخبار را در شبکه های جهانی دنبال می کنیم از قدرت پایین لیسنینگ آزمون آیلتس آگاه می شویم که نه تنها نتوانسته اند برای اهداف خود گزینه های مناسبی باشند بلکه از نظر کاربردی بودن نیز معیاری خوبی برای سنجش افراد در دنیا نبودند.حال اگر می خواهید از آموزش زبان انگلیسی پیشرفته خود آگاه شوید یکبار شبکه CNN و یا هر شبکه دیگری را نگاه کنید.

 

لینک اهمیت تلفظ کلمات آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

نتیجه گیری

داشتن برنامه در مکالمه زبان از ابتدا و آسان بودن آموزش آنلاین زبان شما را در بهتر پیدا کردن آموزش مکالمه زبان انگلیسی قوی راهنمایی و در صورت آنالیز صحیح در مواردی همچون مصاحبه شغلی در انگلیسی بسیار مفید خواهد بود.

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا