پکیج اسپیکینگ دولینگو

ریدینگ آزمون آیلتس

 

مقدمه ریدینگ آزمون آیلتس

 

امروز تصمیم داریم در مورد مراحلی که می بایست شما عزیزان در ریدینگ آزمون آیلتس طی بفرمایید از صفر صحبت نماییم و یکسری راهکارهایی که میتونه قدرت خواندن ما را بالا ببرد صحبت نماییم با ما همراه باشید.

 

 

چگونه ریدینگ آزمون آیلتس را شروع نماییم ؟

بدون شک فردی که با زبان آشنا نیست و می بایست از ابتدا شروع نماید را یکدفعه وارد دوره های آیلتس مخصوصا ریدینگ آزمون آیلتس نمی کنند البته که بعضی از همکاران بخاطر پول هر کاری می کنند اما توصیه ما تقویت گرامر و کلمات عمومی قبل از هر اقدامی می باشد.

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

لینک طلایی زمانهای آینده زبان انگلیسی

 

 

تقویت ریدینگ قبل از شروع ریدینگ آزمون آیلتس با داستان

یکی از منابعی که از ابتدایی تا پیشرفته برای شروع ریدینگ توصیه می نماییم کتابهای داستانی است که سطح بندی دارند باز هم تاکید می نماییم که اگر مایل به خواندن خودخوان این مسیر هستید حتما باید در ابتدا گرامر و تا حدی کلمات خود را تقویت کرده باشید. کتابهای penguin readers بهترین کتاب هایی هستند که در زمینه داستان می توانید به آنها اعتماد نمایید.

 

 

تقویت ریدینگ قبل از شروع ریدینگ آزمون آیلتس با کتاب های استاندارد آموزشی

در مراحل اولیه کتابهای ترمیک که در سیستم های آموزش بلند مدت طراحی شده اند مسیر مناسبی برای پرورش قدرت ریدینگ زبان آموزان می باشد اما اگر روش های فراگیری شما کوتاه مدت باشد خیلی سریع مراحل را می گذارند و می توانید وارد ریدینگ آزمون آیلتس شوید.

 

تقویت ریدینگ آزمون آیلتس همراه با مجلات روز دنیا

از آنجایی که مجلات حامل اطلاعات روز دنیا می باشند و در زمینه های مختلف متون جذاب و کاربردی را ارائه می دهند  از مجلات برای بالا بردن دایره لغات و ترکیبات لغات استفاده می شود.ریدینگ آزمون آیلتس فقط یک آزمون می باشد و ما هم باید زبان عمومی یا تخصصی قوی داشته باشیم و هم بتوانیم با تکنیک ها در آزمون موفق عمل نماییم که حتی اگر در برخی موارد تمام تکنیک هارو هم بدانیم قدرت کلمات علیرغم ادعای سیستم آیلتس که متقاضیان نیازی به دانستن کلمات تخصصی ندارند باید کلمات خوبی را از قبل بدانیم.

 

 

تقویت ریدینگ آزمون آیلتس همراه با روزنامه

به نظر خیلی از افراد روزنامه ها را مسیر مثبتی در تقویت ریدینگ آزمون آیلتس خود می دانند اما باز هم توصیه می کنیم روزنامه ها را با موضوعات مرتبط آیلتس انتخاب نمایید تا کلمات روز مرتبط را یاد بگیرید.

 

 

تقویت ریدینگ با ترکیبات کلمات

یکی از راه های تقویت ریدینگ استفاده از متن هایی است که بسیار ترکیبات کلمات کاربردی دارند و با عنوان collocation معروف می باشند و همینطور یکسری کتابهایی که اصطلاحات را در متن توضیح می دهند.

 

 

ریدینگ آزمون آیلتس

از آنجایی که واقعا هیچ راه مشخصی تا الان به قطعیت در جواب دادن به ریدینگ آزمون آیلتس وجود ندارد و هر کسی حرف خود را می زند و یکسری افراد به تکنیک ها بسنده می کنند و یکسری اعتقاد دارند که باید حتما قبل از آزمون کلمات بسیاری را در مورد موضوعات خواند پس یکسری از منابع را در اختیارتان می گذاریم تا بتوانید کلمات و موضوعات مرتبط تر را در ریدینگ آزمون آیلتس بهتر بیاموزید.

 

لینک طلایی مرتبط ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی دوم ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی سوم ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی چهارم ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی پنجم ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی ششم ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی هفتم ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی هشتم ریدینگ آزمون آیلتس

 

حال که با روش های تقویت ریدینگ آزمون آیلتس آشنا شدین می توانید با داشتن یک راهنما و یا خود خوان همه و همه به شما بستگی داره مسیر آیلتس را طی نمایید اما توصیه ما به شما عزیزان این است که این مسیر را با یک بلد راه بروید تا در زبان کوتاه تری به موفقیت برسید. یکی از مهمترین عناصر در درک درست هر زبان گرامر آن می باشد که اگر در روش های کوتاه مدت ده ساعت ما شرکت نمایید می توانید به راحتی در این مسیر موفق عمل نمایید و نقش مهمی در ریدینگ آزمون آیلتس ایفا می نماید.

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا