پکیج اسپیکینگ دولینگو

هزینه کلاس آنلاین آیلتس

 

مقدمه

هزینه کلاس آنلاین آیلتس در مهارت های مختلف برای بسیاری از زبان آموزان ایجاد اهمیت می نماید زیرا آنها برای تامین هزینه ها در آموزش آنلاین زبان و یا در کلاسهای مکالمه زبان نیاز به یک برآورد بلند مدت دارند ابتدا در مورد یک سری از سیاست گذاری های قیمتی سیستم های آموزشی حضوری خدمتتون صحبت می کنم سپس در مورد هزینه های آموزش آنلاین زبان در آیلتس با شما عزیزان همراه هستم تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

 

هزینه های نجومی کلاسهای حضوری

در بسیاری از آموزشگاهها و یا اساتیدی که کلاسهای حضوری اجرا می نمایند هزینه ها خواسته یا ناخواسته سر به فلک می کشند در حالی که استادی که در این مراکز کار می کنند تنها با اندک پولی در خدمت سیستم های آموزشی هستند نسبت به کل پرداختی شما به آموزشگاهها. حال دلایل بسیاری باعث بالا رفتن قیمت ها در سیستم های حضوری می شوند از جمله اجاره جا و هزینه های ایاب و ذهاب و طمع مدیران بعد از برند سازی. حال می خواهم بگویم که شما با حضور در یک آموزش آنلاین زبان هزینه کلاس آنلاین آیلتس را تنها می توانید محدود کنید به سهم استاد و اگر 300 هزار تومان برای یک جلسه به یک آموزشگاه می دهید می توانید به یک استاد حرفه ای و منصفی که قبلا برای چنین آموزشگاههای کارکرده تنها با پرداخت 50000 هزار تومان در ساعت اعتماد نمایید.

 

 

 

هزینه کلاس آنلاین آیلتس

هزینه کلاس آنلاین آیلتس در سیستم های آموزشی ما دوره های مکالمه و گرامر هیچ فرقی نمی کند و شما عزیزان تنها با پرداخت حداقل یک پنجم کلاسهای حضوری می توانید از آموزش آنلاین زبان ما بهره ببرید تنها با ساعتی 100000 هزار تومان بهترین استاد زبان سال 2019 با اجرای بیش از 2000 هزار کلاس آنلاین در برترین پلتفرم کشور را به خانه بیاورید. ما امروز مستقل کار می کنیم و به نیاز زبان آموزان مون بیشتر اهمیت می دهیم.

 

کیفیت به نسبت هزینه کلاس آنلاین آیلتس

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند تنها با حضور فیزیکی در کلاس می توانند زبان را بهتر بیاموزند اما تنها با یک بار تجربه کردن آموزش آنلاین زبان متوجه میشوید که چقدر آموزش آنلاین زبان نسبت به هزینه کلاس آنلاین آیلتس که می پردازید کاربردی تر از سیستم های آموزشی است که هزینه های آنها سر به فلک می کشد. امیدوارم حرف های من را باور کنید چون خودم حدود 12 سال برای بهترین آموزشگاههای کشور کار کردم و کاملا دغدغه پدری که باید در این شرایط اقتصادی جلسه ای 300000 هزار تومن خرج کند را دیدم و زبان آموزانی که مجبور بودن هفته ای سه بار از شهرستانهای دیگر به تهران بیایند به امید شرکت در کلاسهای حرفه ای بنده که بیشتر سود آن به جیب آموزشگاه دارن می رفت. 

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی رایتینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی ریدینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی لیسنینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی ماشین حساب آیلتس

 

کنترل هزینه ها در شرایط بحرانی حال حاضر

امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا و تعطیلی مدارس در سراسر دنیا بسیاری از سیستم ها خارج از کشور از ما درخواست می کنند که برای زبان آموزان چینی کار نماییم . خواه یا ناخواه ما هم به سمتی که چینی ها تجربه کردند می رویم اما ما به شما عزیزان این اطمینان خاطر را می دهیم که هزینه های دریافتی ما قبل و بعد از ویروس کرونا یکی بوده و شما عزیزان با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان می توانید از روش های کوتاه مدت ما بهره ببرید و فراموش نکنید که فن آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت در دست همه نیست و شما با پرداخت اندک هزینه کلاس آنلاین آیلتس به هدف خود برای مهاجرت یا ویزای تحصیلی در منزل خود که امن ترین جاست می رسید.

 

قابلیت مدیریت پرداخت

در سیستم های آنلاین ما شما عزیزان می توانید به روز کلاس خود را رزرو نمایید و اینطور بهتر می توانید به سیستم ها اعتماد نمایید ما زبان آموزانی را هم داشتیم که از رزرو جلسه ای آغاز کردند و در یک زمان هم بعد از اعتماد 200 جلسه رزرو نمودند. شما در سیستم های ما مجبور نیستید هزینه یک ترم را بدهید و تا جایی که راضی بودین و فرصت کار داشتین می توانید رزرو را انجام دهید.

 

 

موفق باشید

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا