پکیج اسپیکینگ دولینگو

دوره آنلاین امتحان آیلتس

دوره آنلاین امتحان آیلتس

دوره آنلاین امتحان آیلتس یکی از دوره هایی است که بسیاری از علاقه مندان از سراسر دنیا می توانند با استاد دلخواه خود کار نمایند. حال باید ببینیم که این دوره ها تا چه حد و در چه زمینه هایی می توانند به ما کمک کنند و دوره آنلاین امتحان آیلتس چگونه می بایست اجرا شود و زبان آموزان در این مسیر چه وظیفه ای دارند.

 

نقش زبان آموزان در دوره آنلاین امتحان آیلتس

همیشه زمانی که نتیجه دلخواه در آزمونهای بین المللی حاصل نمی میشه زود می خواهیم استاد مقصر بدانیم اما واقعیت امر اینجاست که موفقیت در هر کار آموزش مجموع یک سری فاکتور هاست که استادم بخشی از این سیستم می تواند عمل نماید. در هر صورت اینجا نقش زبان آموز و پیگیر بودن و پشتکار زبان آموز می تواند نقش بسزایی در موفقیت او در آزمون های بین المللی ایجاد نماید.

 

لینک استاد زبان آیلتس

 

اهمیت دوره آنلاین امتحان آیلتس

باید در شرایط افرادی که موقعیت های استثنایی کاری دارند قرار بگیرید تا کاملا استرس آنها را در کمبود زمان برای ارائه مدارک مهاجرتی یا دریافت ویزا درک نمایید. اما آن چیزی که در این شرایط بسیار کمک می نماید حضور یک استاد حرفه ای است که می تواند در رفت و آمد ها به شما کمک نماید. بسیار زبان آموزان مشتاقی را داریم که اگر بخواهند از اساتید حرفه ای پایتخت بهره ببرند باید کیلومتر ها طی کنند اما با روش آنلاین در منزل یا محل کارشون می توانند با صرف یک چای یا قهوه گرم بدون هیچ دغدغه ای استاد و صدای استاد و کتاب از طریق کامپیوتر خود ببینند. اینجاست که اهمیت دوره آنلاین امتحان آیلتس خود را نشان می دهد.

 

اهمیت دوره آنلاین آزمون آیلتس و هزینه ها

بسیاری از هموطنان ما که در پایتخت و یا شهرهای بزرگ زندگی می کنند ترافیک را با تمام وجود خود درک می کنند حتی بسیاری از زبان آموزان ما از انتقال خانه هایشان به نزدیکی محل کارشان خبر می دهند. اما آن چیزی که این روزها در دوره آنلاین امتحان آیلتس اهمیت پیدا می کند هزینه های بالایی است که سیستم های آموزشی بر دوش زبان آموزان قرار  می دهند حتی زبان آموزان خارج از کشور نیز به طمع پایین آمدن ارزش پول کشورمان و همینطور همزبان بودن اساتید داخلی در درک سریعتر اطلاعات روش آنلاین که به جد هیچ فرقی با روش های حضوری را ندارد انتخاب می نمایند. 

لینک اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک لیسنینگ آزمون آیلتس

 

دوره آنلاین آزمون آیلتس و اسپیکینگ

یکی از دوره هایی که خیلی در دوره آنلاین امتحان آیلتس استقبال می شود دوره اسپیکینگ آزمون آیلتس می باشد که بسیاری از زبان آموزان روش های دیگر را امتحان کرده اند اما هیچ گاه نتوانسته اند شروع به صحبت نمایند یا استاد حرفه ای نظرات درست بر روی کار آنها دهند که دوره آنلاین آزمون آیلتس اگر در سیستم ما متقاضی داشته باشد از پایه به زبان آموزان آموزش داده می شود تا جایی که بتوانند زبان را راحت صحبت نمایند و مسیر خود را بیابند.

 

لینک طلایی آنالیز نمودارها در رایتینگ

 

 

دوره آنلاین امتحان آیلتس و رایتینگ

یادم میاد یکی از زبان آموزانم که از سطح زبانی خوبی برخوردار بود گفت که روز آزمون آیلتس وقتی آزمون شروع شد من داشتم کیک می خوردم. بله دوستان داشتن دانش یه حرف و دانستن درست فضای هر آزمون هزار حرف. یکی از دوره های پر استقبال دوره آنلاین آزمون آیلتس رایتینگ می باشد که اگر درست و صحیح نیاموزیم از همان مرحله اول به مشکل برمی خوریم و نمی توانیم نمره های خوبی دریافت نماییم.

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون آیلتس

 

دوره  آنلاین امتحان آیلتس جلسه اول رایگان

شما عزیزان می توانید یک جلسه آزمایشی در سایت ما با عضویت خودتان رزرو بفرمایید و از ویدیو ها و وبلاگ های آموزشی ما از آموزش آنلاین زبان بهره ببرید. فراموش نکنید که همیشه سعی کنید اگر تصمیم به آزمون آیلتس داشتید با روش هایی کار کنید نه تنها بعد از دریافت نمره بتوانید صحبت کنید بلکه بدانید که گذراندن آیلتس دلیل بر دانستن زبان نیست و آیلتس هم مثل کنکور طراحی شده.

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا