دوره دولینگو یا تقلب!!!!

مدرس آنلاین آیلتس

 

مقدمه

مدرس آنلاین آیلتس می بایست یک سری ویژگی ها را دارا باشد زیرا با نداشتن هر کدام از ویژگی های زیر شاید نتواند کارایی لازم را داشته باشد. در بسیاری از موارد فکر می کنیم که مدرس آنلاین آیلتس تنها باید خود مدرک آیلتس داشته باشد اما در عمل معیار هایی مهم هستند که باید کاملا به آنها توجه شود.

 

لینک طلایی ماشین حساب آیلتس

 

اهمیت تحصیلات دانشگاهی مدرس آنلاین آیلتس

آموزش دادن هر چیزی علاوه بر تحصیلات احتیاج به تجربه لازم و کافی هم دارد. تا حالا از خود پرسیدی که چرا تمام زبان دانش آموزانی که از رتبه های 1 کنکور مشاوره می گیرند چرا تمام آنها رتبه های 1 را نمی گیرند و یا آیا فردی که تخصص تدریس را ندارد چطور می تواند آموزش دهد؟ بلی در بسیاری از موارد دیده شده که بعضی از افراد با راهنمایی استاد خود نمره های قابل قبولی را در آیلتس یا تافل می آورند اما یک ذره توضیح دادن در مورد اینکه این افراد صلاحیت تدریس را ندارند پیچیده است اما با یک مثال ساده توضیح می دهم که مربی و بازیکن هیچگاه جای هم را نمی توانند بگیرند و هر کدام وظایف خاص خود را دارند درست است که یک بازیکن شاید بتواند در یک بازی گل های بسیاری بزند اما اگر یک مربی تیم را درست نبندد هرگز بازیکن نمی تواند موفق عمل کند. دلیل دیگر این است که آزمونهای بین المللی در یک محدوده خاص بچه ها را تست می نمایند دقیقا مثل کنکور و لزوما فردی که نمره بالایی می گیرد دلیل بر داشتن تخصص زبانی فرد نیست چون هیچ کدام از معیارهای استادی در این آزمون ها در نظر گرفته نمی شود و به نظر آزمون های سلیقه ای می آیند که حتی برای اهداف مهاجرت و تحصیل هم کاربردی عمل نمی نمایند پس حتما در انتخاب مدرس آنلاین آیلتس خود دقت نظر داشته باشید که بسیاری از اساتید خبره بخاطر قبول نداشتن این آزمونها بخاطر تفکرات غلط جامعه در سیستم های آموزشی حذف می شوند اما باید به پزشک های حقیقی اهمیت دهیم.

 

لینک طلایی استاد زبان آیلتس

 

 

مدرس آنلاین آیلتس و نمره 9

در بسیاری از موارد دیده شده که بعضی از افراد در ادعای نمره 9 آیلتس را دارند اما اگر با متخصصان واقعی مشورت کرده باشیم و کارمان این باشد که آیلتس چطور عمل می نماید شاید دور از باور باشد ادعا هایی که می شود. اما با فرض اینکه مدرسی نمره 9 آیلتس را کسب کرده و ما هم با تجربه دیده ایم که این مدرس با داشتن آموزشگاههای بسیار حتی نمی تواند نیم نمره به زبان آموز خود اضافه کند پس بجای فریب خوردن نسبت به افرادی که ادعاهای عجیب غریب دارند بهتر است به آمار مراکزی که آزمون را اجرا می نمایند نگاه کنید تا ببینید اصلا به کسی در طی یک سال نمره 9 می دهند. در هر صورت خیلی خوش بینانه به این آزمون های غیر استاندارد بین المللی نگاه کنیم بیشتر از نمره 7 در هیچ جای دنیا کاربرد نمی دارند اما نگران نباشید که بیشتر زبان آموزان با دریافت نمره زیر 7 به اهداف خود می رسند.

 

 

قابلیت های مدرس آنلاین آیلتس

مدرس آنلاین آیلتس باید تجربه فراوانی هم در زمینه تدریس و آموزش آنلاین زبان داشته باشد البته که تحصیلات آکادمیک بسیار به یک متخصص کمک می نماید و نباید تمام دانش آموختگان آکادمیک را زیر سوال برد زیرا شاید یک استاد حرفه ای در آیلتس نمره 5 هم نیاورد زیرا یکی از معیارهای آوردن نمره بالا حفظ تمرکز می باشد پس مثال مربی و بازیکن را هیچگاه فراموش نکنید. یک مدرس آنلاین آیلتس می بایست بتواند زبان آموز خود را به درستی تعیین سطح نماید و به نسبت نیاز نمره ای زبان آموز خود مطالب و محتوای تدریس خود را به طور منسجم در جلسه اول به زبان آموز خود بیان کند تا زبان آموز نسبت به آن برنامه ریزی نماید زیرا بسیاری از زبان آموزان برای هدفمند شدن و امیدوار شدن نسبت به زمان کمی که دارند باید نسبت به مدرس آنلاین آیلتس خود اطمینان حاصل نمایند.

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

چطور خیالمان از مدرس آنلاین آیلتس راحت شود؟

اگر می خواهید خیالتان از مدرس آنلاین آیلتس خود راحت شود ببینید که زمانیکه کلاسها را شرکت می کنید آیا تنها تکنیک های آزمونی شما بالا می رود یا زبان شما نیز بهبود پیدا می کند؟

 

 

لینک تکنیک طلایی آیلتس

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا