آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی کاربردی

 

مقدمه

امروز تصمیم دارم آموزش زبان انگلیسی کاربردی رو برای افرادی صحبت کنم که در کل به زبان انگلیسی برای گذراندن تست هایی همچون آیلتس و تافل و دولینگو نگاه نمی کنند و بسیاری از آنها تنها زبان انگلیسی را به طور کاربردی نیاز دارند. حال در مورد انواع زبان انگلیسی کاربردی بیشتر با هم صحبت می نماییم و پیشنهاداتی برای تقویت زبان انگلیسی کاربردی شما دوستان در کوتاه مدت داریم که به شکل آنلاین بسیار کمک می نماید.

 

سفر

یکی از پر درخواست ترین کلاسهای آنلاین برای درک صحیح مکالمه در سفر می باشد و بسیاری از متقاضیان سفر از جمله تاجرین و افرادی که بیزینس انجام می دهند و یا حتی افرادی که به شکل تفریحی سفر می نمایند تنها استفاده صحیح از مکالمه زبان انگلیسی می باشد.کل حرفم این است که لزوما تمام افراد برای سفر و یا مهاجرت احتیاج به گذراندن آزمونهای بین المللی نیستند و آنها می توانند با گذراندن دوره کوتاه مدت ما کمتر از 40 ساعت آنلاین به مکالمات سفر تسلط پیدا نمایند.

 

 

 

مکاتبات تجاری

یکی از مصداق های کاربردی بودن زبان انگلیسی در زبان انگلیسی کاربردی مکاتبات تجاری می باشد که بسیار  از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که فرد هم بتواند با اصطلاحات بازرگانی مکاتبه نماید و هم با اصطلاحات بازرگانی مذاکره که ما با تجربه محیط بین الملل می توانیم نامه های درخواستی شما رو به طور آنلاین برایتان بنویسیم و یا به شما برای مکاتبات تجاری روش های نامه نگاری را آموزش دهیم.

 

زبان انگلیسی کاربردی
زبان انگلیسی کاربردی

 

تحصیل

بسیاری از دانشجویان و یا اساتید دانشگاهی زمانی که می خواهند متون و مقالات مربوط به رشته خود را بیاموزند بسیار نگران می شوند و در بسیاری موارد پروزه دانشگاهی خود را به افرادی که به زبان تسلط دارند می سپارند اما اگر شما دوستان بدانید که کمتر از 30 ساعت آموزش آنلاین می توانید از پس متون و مقالات دانشگاهی خود بر بیاید قطعا ماجرا متفاوت می شود. بسیاری از زبان آموزان هم ما را قضاوت می نمایند و می گویند در زمان کوتاه نمی شود این کار را انجام داد و ما هم توصیه می نماییم با یک جلسه شرکت در کلاس می توانید از سرعت و اثر بخشی روش های کوتاه مدت ما اطمینان حاصل نمایید و برای سفر در آموزش زبان انگلیسی کاربردی خود هواپیما را به جای قطار و یا خودرو انتخاب نمایید.در ضمن در صورت تسلط بر روی نوشتار متون دانشگاهی خود می بایست علاوه بر دوره مکالمه 30 ساعت دوره رایتینگ 20 ساعت را نیز بگذرانید.

 

گوگل

بسیاری از افراد برای گرفتن ایده و درک بهتر رشته های کاری خود نیاز به جستجو در شبکه های اجتماعی و جستجوگرهای معروفی دارند که با آموزش زبان انگلیسی کاربردی در کوتاه مدت در روش ما می توانند به سادگی از پس متون بر بیایند.

 

 

زبان کاربردی و سرگرمی

بسیاری از زبان آموزان فارغ از شرکت در آزمونهای بین المللی و درک و استفاده زبان در محیط دانشگاه و سفر یا کار آموزش زبان انگلیسی کاربردی را در درک فیلم های با زبان اصلی یافت می نمایند و از یادگیری زبان انگلیسی کاربردی در درک صحیح فیلم های زبان اصلی لذت می برند. امروزه با پیشرفت بازی های حرفه ای بدون درک صحیح زبان انگلیسی نمی توان مراحل مختلف کنسول های پیشرفته را جلو برد و هر زمان که پسر خودمم هم می خواد بازی کنه از من برای فهمیدن مراحل بازی کمک میگیره.

 

نتیجه گیری

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که حتما برای رسیدن به اهداف بالا باید در کلاسهای ترمیک چند ساله شرکت نمایند و یا ضرورتا می بایست مدرک آیلتس و تافل را بگیرند. در حالی که هر چیزی در زبان با هدفی ساخته شده است و افراد با دانستن اهداف خود می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود برسند. حال که برای یادگیری زبان خود مجبور به گذراندن آزمونهای بین المللی و مصاحبه های بی سر ته نیستید و به اهداف بالا فکر کردین الان بهتریم موقع است که بیشتر با هم آشنا بشیم سریعتر زبان یاد بگیریم. برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان به لینک زیر مراجعه نمایید و به امید روزی که تمام ایرانیان در کوتاه مدت بتوانند از پس زبان خود بر بیایند و دیگر برای موضوعاتی که صحبت کردیم دغدغه ای نداشته باشند.

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا