نمونه سوالات تضمینی دولینگو

تست دولینگو چیست؟

 

مقدمه

سالهاست که برای ارزیابی استاندارد زبان آموزان از آزمون هایی همچون آیلتس و تافل و یا دیگر آزمونها استفاده می شود اما آنقدر مراحل اجرای آزمونها پیچیده و هزینه بر می باشند که زبان آموزان به ناچار مجبور هستند یا عقب بکشند و یا به هر شکلی شده با هزینه های بالا از سد چنین آزمون هایی بگذرند امروز براتون سورپرایز داریم.

 

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک اعجاب انگیز 30 دقیقه ای پکیج رایتینگ دولینگو

 

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک اعجاب انگیز 30 دقیقه ای پکیج رایتینگ دولینگو

 

تست دولینگو چیست؟

تست دولینگو تستی است آنلاین در ارزیابی زبان انگلیسی افراد و به شکل کاملا آنلاین برگزار می شود و جزو تست های معتبر جهان محسوب می شود و توسط یکسری از دانشگاههای بین المللی از جمله دانشگاههای کانادایی نیز مورد پذیریش می باشد.

 

 

نمونه تست دولینگو به چه شکلی است؟

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردین تست دولینگو آنچنان آزمون ریدینگی ندارد و صرفا از شما میخواهد جملات را از رو بخوانید و در ادامه بیشتر تمرکز این تست بر روی اسپیکینگ و لیسنینگ برگرفته از سلایق مختلف آزمون های استاندارد دیگر از جمله آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی گرفته شده است.

تفاوت تست دولینگو با تست آیلتس؟

بسیاری از زبان آموزان تست آیلتس را تجربه کرده اند و خوب می دانند که لیسنینگ آزمون آیلتس تنها تست لیسنینگ نیست و شما عزیزان باید از دیکته صحیح کلمات را نیز صحیح بنویسید اما در تست دولینگو دیکته ها به شکل جای خالی تنظیم شده اند و طراحی تست ها بیشتر به شکل انتخابی درست و غلط می باشد که تا 50 درصد از آزمونهای بین المللی دیگر راحت تر طراحی شده اند اما به این معنا نیست راحت تر شدن تست ها به معنی عدم استاندارد بودن آنهاست که باید گفت که یکی از معیار های استاندارد سازی تست ها ساده سازی شکل تست هاست.

 

 

اهمیت زمان در تست دولینگو

از آنجایی که تست آیلتس 2 ساعت وقت می برد و شما باید در دو روز برای آزمون شرکت نمایید و تست آنلاین تافل نیز 4 ساعت وقت می برد. تست دولینگو تنها بین 45 دقیق تا 1 ساعت زمان میبرد که انقدر مراحل آزمون جذاب و شیرین می باشد زیرا به آنچنان تکنیک خاصی در پاسخگویی نیاز ندارد و تنها شما عزیزان باید مکالمه خود را به همان شیوه آیلتس قوی نمایید و برای نوشتن دوره دیده باشید.

روش برگزاری تست دولینگو

از آنجایی که هر تستی قوانین خود را می طلبد در تست دولینگو نیز همانطور که در ویدیو های بالا برای شما عزیزان تهیه و تدارک دیده شده بود مشاهده نمودین که نباید سر خود را در طی آزمون بچرخوانید و یا از هدفون استفاده نکنید و گوش های شما باید کاملا نمایان باشد. اصلا نگران نباشید زیرا با عضویت در سایت دولینگو شما قابلیت شرکت در تست آزمایشی دولینگو را خواهید داشت.

اهمیت هزینه در تست دولینگو

در بسیاری از تست های بین المللی پروسه ارزیابی و ارسال نتایج بسیار وقت گیر بوده و متقاضیان مجبور به وقت تلف کردن و یکسری روال اداری جهت ارسال کارنامه های خود می شوند اما همانطور که در ویدیوهای بالا مشاهده نمودن در انتهای ویدیو قابل مشاهده است که کارنامه بعد از دو روز بررسی و نتایج برای شما ارسال می شود و شما به هر جای دنیا که بخواهید می توانید کارنامه خود را آنلاین ارسال نمایید.

 

 

اولین قدم

به دلیل شیوع کرونا بیشتر دانشگاهها در سراسر دنیا تست دولینگو را قبول دارند اما اگر در این زمینه حساسیت دارید می توانید با وکیل خود مشورت نمایید یا از طریق سایت دولینگو دانشگاههایی که تست دولینگو را قبول دارند بررسی نمایید و یا از دانشگاه مورد نظرتان اطلاعات کسب نمایید.

دومین قدم

از آنجایی که تست دولینگو به آنچنان تکنیک خاصی نیاز ندارد و شما عزیزان تنها باید از قدرت مکالمه و گرامر و نوشتار خوبی برخورد باشید. می توانید با یکبار رزرو جلسه آزمایشی رایگان با ما همراه باشید تا با شرکت در دوره های آنلاین کوتاه مدت ما گرامر را کمتر از 10 ساعت و مکالمه را کمتر از 30 ساعت و رایتینگ را کمتر از 10 ساعت برای خود حل نمایید تنها کمتر از 4 ماه خودتان را برای آزمون دولینگو به راحتی با روش ما آماده نمایید.کرونا در حال حاضر برگ برنده زبان آموزانی است که برای گذشتن از تست های زبان همچون آیلتس و تافل آزمونی ساده تر را در پیش دارند.

 

 

 

آموزش 5 موضوع را فراموش نکنید!!!!!

 

گرامر:

 

مکالمه:

 

مصاحبه:

 

تلفظ :

 

دیکشنری و دیکته:

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا