کلاس آنلاین با اسکایپ

کلاس اسپیکینگ آیلتس

 

مقدمه کلاس اسپیکینگ آیلتس

دو نگاه در مورد کلاس اسپیکینگ آیلتس وجود دارد زمانی که به آیلتس فکر می کنیم یکی از این نگاهها این است که ما در یک کلاس گروهی با حضور چند نفر شرکت نماییم و دیدگاه دیگر در کلاس اسپیکینگ آیلتس این است که به کلاس خصوصی حضوری و یا آموزش آنلاین زبان در آیلتس رو بیاوریم. در هر صورت تصمیم داریم با یک دید انتقادی و کاملا متفاوت به این موضوعات بپردازیم زیرا سیستم های آموزشی ما سالهاست که به این خانه تکانی نیاز دارند و موج عظیمی از سیستم های آموزشی بدون در نظر گرفتن بسیاری از نکات جدی مبادرت به آموزش می نمایند. در هر صورت در جامعه ما هر فردی با هر دیپلمی و نه لیسانس و فوق لیسانس و دکترا قادر به تاسیس آموزشگاه دارد که این امر اهمیت انتقادات ما را بر می انگیزد.

 

 

کلاس اسپیکینگ آیلتس چند نفره

در بسیاری از سیستم های آموزشی کلاس اسپیکینگ آیلتس به شکل چند نفره برگزار می شود. دقیقا این اتفاق برای یک استاد اینطور می شود که چند مریض را در یک زمان جراحی کند و در یک زمان محدود بر روی تمام مریض ها تمرکز کافی داشته باشد که به قطع و یقین اگر استاد ماهر هم باشد نمی تواند این کار را بدرستی انجام دهد. حال در نظر بگیرید که در کلاس اسپیکینگ آیلتس ایراد یک زبان آموز ایراد دیگر زبان آموزان نیز فرض شود و با توضیح آن ایراد بقیه زبان آموزان هم استفاده نمایند در اینصورت شاید زبان آموزی نداند واقعا در مورد چه چیزی صحبت می نماید استاد و یا زبان آموزی کاملا بداند و وقتش تلف شود پس با دلایلی که خدمتتان گفتم کلاس اسپیکینگ آیلتس نباید گروهی اجرا شود که اگر این اتفاق بیفتد کاملا به ضرر زبان آموز در آیلتس و به سود دهی بیشتر مرکز آموزشی تبدیل می شود.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

کلاس اسپیکینگ آیلتس حضوری تک نفره

در بسیاری از موارد زبان آموزان فکر می کنند که تنها با پرداخت بیشتر پول برای شرکت در کلاس اسپیکینگ آیلتس به شکل حضوری و خصوصی خدمات متفاوت تری می گیرند اما باید هوشیار باشید که برای بعضی سیستم های آموزشی صرف کلمه خصوصی به معنی اجرا کار گروهی به شکل گروهی است با همان کتاب فقط با تمرکز بیشتر بر یک فرد. کلاس اسپیکینگ آیلتس از اهمیت بالایی برخوردار است اما قبل از حضور در کلاس اسپیکینگ آیلتس نباید فراموش کنید چگونه قرار دادن پایه های اساسی شماست که ساختمان را حفظ می نماید و مراحل تشخیص و سطح بندی درست و جهت گیری آموزش نسبت به آن در کلاس اسپیکینگ آیلتس از اهمیتی بالایی برخوردار است.

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

 

کلاس اسپیکینگ آیلتس آنلاین

امروزه با شیوع ویروس کرونا در کشور و بلاتکلیفی زبان آموزانی که به آموزشگاهها مراجعه می کردند اهمیت آموزش آنلاین زبان در حوزه آیلتس بیشتر به چشم می خورد و باید مردم نسبت به این امر جدی تر نگاه نمایند تا بتوانند به اهداف مهاجرتی و یا تحصیلی خود با در دست داشتن بهتر اساتید حرفه ای در مکالمه زبان و آموزش مکالمه زبان انگلیسی و مصاحبه شغلی در انگلیسی جواب مثبتی گیرند.کلاس اسپیکینگ آیلتس زمانی در آموزش آنلاین مفید عمل می نماید که استاد مورد نظر یک استاد همه فن حریف باشد تا بتواند نیازهای شما را در بخش گرامر و کلمات و اصطلاحات و مکالمات و نویسندگی پاسخگو باشد و استراتژی صحیحی در تدریس به شما به خدمت بگیرید که اگر اینطور نباشد دقیقا مثل این میماند که بدون تجهیزات و لباس گرم سعی در فتح قله اورست داشته باشید.

 

با لینک ماشین حساب آیلتس شرایط خودت رو ببین

 

 

نتیجه گیری

در صورتی که مایل به انتخاب هر کدام از موارد بالا باشید به نسبت هزینه و تمرکزی که می نمایند در انتخاب سه روش بالا نتیجه می گیرید اما قطعا آزمون هایی که از استاندارد بالایی برخوردار نیستند و با آینده شما سر و کار دارند را تنها با یک استاد حرفه ای می توانید بگذرانید و سعی نکنید با حضور در سیستم هایی که خود نمره می دهند کلاس اسپیکینگ آیلتس خود را بگذرانید که بسیار دیده شده که بسیاری از داوطلبان نمره دلخواه خود را از این سیستم ها می گیرند اما قادر به یک مکالمه نیستند و دوباره برای گذراندن دوره مکالمه زبان به ما مراجعه می نمایند.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا