کلاس آنلاین با اسکایپ

اسپیکینگ آیلتس

 

مقدمه

سلام دوستان امیدوارم از هوای بهاری لذت ببرید و با فراموش تمامی مشکلات به زیباترین اهدافتان فکر کنید که خوب میدونم کلمه پرواز برای من و مهاجرت برای شما یک معنا میده و امروز سعی داریم تا این وبلاگ تقدیم افرادی کنیم که در اسپیکینگ آیلتس با وجود شرکت کردن باز هم برایشان شفاف نیست که بر روی چه چیزی بیشتر تمرکز نمایند.تمامی اطلاعات رد و بدل شده در این وبلاگ بر اساس تجربیات زبان آموزانی است که به طور پایه ای باهاشون کار کردیم و نتایج مختلف استخراج شده و این زبان آموزان اصلا در مراکزی خود آزمون آیلتس می گیرند درس نخواندند و درس نمی دهند. اما در ادامه گلایه خود را نسبت به برخی مراکز که کلاسهای اسپیکینگ آیلتس را برگزار می نمایند و خود آزمون می گیرند نیز خواهیم گفت.

 

اسپیکینگ آیلتس
اسپیکینگ آیلتس

 

دانش یا تکنیک

در بسیاری از سیستم های آموزشی همانطور که از گذشته بین مکالمه و گرامر مرزی می کشیدند تا بتوانند بیشتر بازار را در اختیار گیرند حال نیز بسیاری از افراد و مراکز که درصد بسیاری را در اختیار دارند با تبلیغ آموزش تکنیک اسپیکینگ آیلتس بازار خوبی را بدست بیاورند و از آنجایی که بسیاری از مراکز که خود آموزش می دهند خود آزمون آیلتس را برگزار می نمایند نتیجه حاصل را زبان آموز تنها در نمره خود می بیند اما تا حالا از خود پرسیده اید که چرا بسیاری از زبان آموزانی که نمره قبولی را کسب کرده اند و پذیرش خود را گرفته اند باز هم برای یادگیری یک مکالمه زبان معمولی به ما مراجعه می نمایند؟! باید بگوییم که در سیستم ما زبان آموزانی موفق بودند که دانش پایه ای و تکنیک ها را آموختند و سپس با پشتکار دانسته های خود را تمرین کردند.

 

هدف :هدف ما این است که شما را متوجه نماییم که هر چقدر تکنیک بدانید بدون دانش زبانی به نمرات بالا نمی توانید دست پیدا کنید و تازه با داشتن دانش و تکنیک ساعت ها باید تلاش کنید تا مثل یک رزمی کار بتوانید حرکات سخت را اجرا نمایید.البته آن چیز هایی که بسیار باید بر رویشان تمرین کنید اصلا چیزهای مهمی نیستند اما چون در آزمون تاثیر می گذراند پس باید به آنها اهمیت دهید.

 

مشاوره رایگان کلیک بفرمایید!
مشاوره رایگان کلیک بفرمایید!

 

پشتکار بیهوده اما واجب

همانطور که گفتیم با داشتن دانش و تکنیک در اسپیکینگ آیلتس داشتن پشتکار در برخی موارد غیر ضروری بسیار واجب است. مثلا شما عزیزان باید پشتکار داشته باشید تا دیکته خود را قوی نمایید زیرا آزمون شنیداری فقط آزمون شنیداری نیست و شما حتی با درک صحیح کلمات شنیداری نمره کسب نمی نمایید و باید صحیح کلمه را وارد پاسخنامه نمایید. یا در بخش اسپیکینگ آیلتس باید بتوانید در بخشی تا دو دقیقه صحبت نمایید و این احتیاج به تمرین دارد و از آنجایی که موضوعات متفاوت سوال می شود و بیشتر از یک دقیقه فرصت نت برداری ندارید بهتر  قبل از آزمون با یک استاد در موضوعات مختلف تمرین نمایید.در بخش خواندن نیز بچه هایی که آیلتس را برای اخذ ویزای تحصیلی می خواهند در آزمون آیلتس آکادمیک باید موضوعاتی را قبل از ورود به آزمون بخوانند که اصلا ربطی به رشته آنها ندارد و بسیاری پشتکارهای بیهوده که واقعا خود ما هم دلیل این همه بی منطقی و عدم استاندارد بودن این آزمونها را نمی دانیم! اما با داشتن دانش زبانی بسیار مسیر برای شما هموار می شود و در بسیاری از موارد افرادی که از سطح زبانی خوبی برخوردار هستند تا یک جایی نمره قبولی خود را می گیرند اما نه نمره دلخواه.

 

 

 

دو تا راه کار برای شما عزیزان داریم

راهکار اول : از آنجایی که روش های ما کوتاه مدت می باشند و گرامر و مکالمه و تکنیک های آیلتس را کمتر از 6 ماه آموزش می دهیم اگر چاره ای جز شرکت در آزمون آیلتس ندارید در دوره های کوتاه مدت ما شرکت نمایید و زیر بار موارد غیر منطقی آیلتس و تافل که گفته شد بروید اما با داشتن دانش صحیح وارد آزمون شوید تا کسی از نا آگاهی شما سوء استفاده ننماید.

 

اسپیکینگ آیلتس
اسپیکینگ آیلتس

 

 

راهکار دوم : از آنجایی که آزمون آنلاین دولینگو بعد از شیوع ویروس کرونا از محبوبیت بسیاری برخوردار است و بسیاری از ایراداتی که برای آیلتس و یا تافل وارد است را ندارد و با کمترین هزینه و کمترین زمان آزمون و سریعترین زمان گرفتن کارنامه تنها با کمتر از 50 دلار می توانید شرکت نمایید شما عزیزان می توانید با مشورت با وکیل خود و یا با مکاتبه با دانشگاه خود در صورت امکان آزمون خود را از آیلتس و یا تافل به آزمون دولینگو تغییر دهید. آنالیز آزمون دولینگو را در لینک های زیر برای شما قرار می دهم. اگر سوال دارید که این مسیر امکان دارد از وسط مسیر نوع آزمون خود را تغییر بدهید باید بگویم صد درصد این کار را به آسانی می توانید انجام دهید و روی دوره های کوتاه مدت ما هم حساب نمایید. ویدیو های زیر در مورد آزمون آنلاین معتبر دولینگو را از دست ندهید.

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک طلایی لیسنینگ آزمون دولینگو

 

 

مشاوره رایگان کلیک بفرمایید!
مشاوره رایگان کلیک بفرمایید!

 

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا