هزینه کلاس آنلاین آیلتس

لیسنینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

سلام به تمامی علاقه مندان پرواز و مهاجرت به کشورهای دیگر و تمامی افرادی که برای داشتن زندگی بهتر به بهترین مسیرهای مهاجرتی می اندیشند. بارها در وبلاگ های قبل در مورد اهمیت آزمون آنلاین زبان دولینگو با شما عزیزان صحبت کردیم و از اهمیت شرکت در این آزمون به نسبت آزمونهای دیگر بحث به میان آوردیم حال امروز تصمیم داریم تا شما را با بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک طلایی رایتینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو

 

بخش اول: یکی از اتفاقات جالبی که در بخش لیسنینگ آزمون دولینگو انجام شده در طراحی و ساده سازی سوالات تا حد امکان می باشد. شاید بپرسید چه اهمیتی دارد؟ زمانی که برای جواب دادن سوالات احتیاج به تکنیک خاصی نباشد زبان آموز با دانش کافی می تواند از پس آزمون بر بیاید اما اگر در آزمون هایی همچون آیلتس یا تافل تکنیک ندانید و با چهارچوب های آن آشنا نباشید هر چقدر هم که به زبان مسلط باشد برای کسب نمره بالا از پس زبان بر نمی آیید.در بخش اول لیسنینگ آزمون دولینگو شما عزیزان تنها با شنیدن یک تعداد کلمات باید انتخاب نمایید که تلفظی که می شنوید صحیح است یا خیر که بسیار بخش جذابی است و افرادی که لیسنینگ زیاد کار می کنند و کلمات به اندازه کافی کار کرده اند به راحتی از پس این قسمت برمیایند.

نکته: شاید بعضی اوقات کلماتی را بشنوید که تا حالا هیچ جایی ندیده اید اصلا نگران نباشید چون آزمون های بین المللی معمولا برای ارزیابی یه طیف نمره ای محتواهایی را برای ارزیابی انتخاب می نمایند که اصلا کاربردی نیستند و ما هم خودمان نمی دانیم دلیل بعضی اوقات وارد کردن انقدر زبانهای غیر کاربردی در آزمونهای آن چیست!!! بالاخره بازاری است که هر چقدر سخت تر بگیرند بیشتر منابع آموزشی خود را به فروش می رسانند و می توانند از زبان آموزان بهره اقتصادی برند.اما به نظر با ساده سازی آزمون دولینگو که در بخش لیسنینگ آزمون دولینگو نیز کاملا مشخص است می توان بیشتر روی این آزمون حساب کرد تا بقیه آزمونها تا جای ممکن.

لیسنینگ آزمون دولینگو
لیسنینگ آزمون دولینگو

 

بخش دوم لیسنینگ آزمون دولینگو : این چیزی که می خوام بگم بسیاری از بچه های خوب با سواد بالای زبان احساس کردن در آزمونهای بین المللی دیگر همچون آیلتس. در لیسنینگ آزمون آیلتس اگر دوره آیلتس ندیده باشید و در آزمون رسمی شرکت نمایید با تمام تسلط شما بر روی لیسنینگ بعضی اوقات شرکت کنندگان نمره دلخواه را کسب نمی کنند و وقتی بررسی می شود متوجه کامل نبودن دیکته های خود می شوند اما در لیسنینگ آزمون دولینگو سریعا بعد از طراحی بخش اول بخشی انتخابی برای بخش دیکته ها قرار گرفته که شما عزیزان دیکته درست و یا غلط را انتخاب می نمایید. در نظر بگیرید در لیسنینگ آزمون آیلتس 40 تا جواب را کاملا دیکته اش را درست بنویسید و اگر درست بشنوید و درست ننویسید به شما نمره ای تعلق نمی گیرد ام در آزمون آنلاین دولینگو تنها دیکته های صحیح را انتخاب می نمایید.

 

 

بخش سوم :همانطور که در وبلاگ اسپیکینگ آزمون دولینگو گفتیم بسیاری از بخش های طراحی شده در آزمون دولینگو برگرفته از آزمونهای بین المللی سابق بوده و در بخش سوم هم شما باید آیتمی را بزنید که جمله ای را می شنوید و باید آن را تایپ بفرمایید که دقیقا این نوع سوال در آزمون پی تی ای بسیار مرسوم می باشد.

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون دولینگو

 

بخش چهارم : در بخش چهارم لیسنینگ آزمون دولینگو شما عزیزان می بایست یک آیتم ترکیبی را بزنید و با گوش کردن به سوال نسبت به آن سوال صحبت نمایید. دوستان بسیاری از شرکت کنندگان در تمامی آزمونهای بین المللی فکر می کنند که شرکت در بخش های اسپیکینگ آزمون تنها دقت به صحبت کردن لازم است اما باید توجه نمایید که اگر جواب خود را متناسب به سوالی که می شنوید ندهید نمره مورد نظر به شما تعلق نمی گیرد و آزمون گیرنده با تصور عدم فهم شما نسبت به سوالات تصمیم خواهد گرفت. درست یا غلط آزمونهای بین المللی بر اساس اطلاعاتی که شما از خود بروز میدهید نمره می دهند حتی اگر شهر علم باشید.توجه شما را به بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو در این ویدیو جلب می نمایم.

 

 

 

دوره لیسنینگ در سیستم ما

یکی از مهمترین بخش های درک طلب درک صحیح گرامر می باشد که خدا رو شکر در آزمون دولینگو شما نیازی به تغییر دستوری کلمات همانند آن چه در آیلتس می بینید ندارید. ما می توانیم با ارایه آموزش گرامر در کوتاه مدت در خدمت شما عزیزان باشیم.

 

لینک طلایی آموزش هفت زمان آینده زبان انگلیسی

 

آشنایی با استاد

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا