نمونه سوالات تضمینی دولینگو

اسپیکینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت زبان آموزان محترم و متقاضیان مهاجرت و یا اخذ ویزای تحصیلی که بخاطر کنسل شدن آزمون های آیلتس و تافل فعلا کارشان متوقف شده باید خبر خوبی بدم که از آنجایی که آزمون آنلاین زبان دولینگو در 1000 دانشگاه خارج از کشور معتبر شناخته شده و بسیاری از دانشگاهها آزمون آنلاین دولینگو را بخاطر شرایط کرونایی فعلا جایگزین می پذیرند. به مراتب شرایط شرکت در این آزمون بسیار ساده تر چه از نظر هزینه و غیره می باشد توجه شما عزیزان را به اسپیکینگ آزمون دولینگو جلب می نمایم زیرا بیشتر این آزمون بر پایه اسپیکینگ بنا شده با ما همراه باشید.

 

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

 

 

Tel:09378048347

 

 

تنوع و ترکیب الگوهای سوالات

از گذشته افرادی که با آزمونهای معتبر سابق از جمله F.C.E و C.A.E و C.P.E و Toefl آشنا بودند با یکبار دیدن آزمون آنلاین دولینگو کاملا متوجه میشوند که انگار اسپیکینگ آزمون های قبل را با هم ترکیب کرده اند و اسپیکینگ آزمون دولینگو را بوجود آورده اند با ما با توضیح انواع اسپیکینگ آزمون دولینگو همراه باشید. 

 

نمونه اول اسپیکینگ آزمون دولینگو

یکی از نمونه سوالاتی که در اسپیکینگ آزمون دولینگو استفاده می شود کاملا مثل بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس که یه کارت داده می شود و شرکت کننده 1 دقیقه فرصت دارد نت بردارد و دو دقیقه صحبت نماید اما در اسپیکینگ آزمون دولینگو شرکت کننده 1 دقیقه فرصت صحبت کردن نسبت به همان کارت را دارد پس اگر تا الان داشتید خود را برای آزمون آیلتس آماده می کردین شباهت آزمونی یکی به نفع بچه های آیلتس که میخوان اسپیکینگ آزمون دولینگو رو بدهند.

 

بخش دوم اسپیکینگ آزمون دولینگو

در بخش دوم اسپیکینگ آزمون دولینگو شما به سوالی گوش می دهید و باید نسبت به آن سوال صحبت نمایید و تمامی مواردی که گوش دادین را در اسپیکینگ آزمون دولینگویی خود پوشش دهید.

 

نتایج آزمون بعد از خواندن پکیج
نتایج آزمون بعد از خواندن پکیج

 

Tel:09378048347

 

 

بخش سوم اسپیکینگ آزمون دولینگو

در بخش سوم آزمون آنلاین دولینگو که بیشتر مصاحبه محور هست دو تا موضوع به شما نمایش داده می شود و می بایست بتوانید بین 1 تا 3 دقیقه در مورد آن موضوع صحبت نمایید.با یک نمونه ویدیو از آزمون دولینگو با ما همراه باشید و این 3 مرحله اسپیکینگ آزمون دولینگو را تجربه نمایید.

 

 

دوره های اسپیکینگ آزمون دولینگو

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده فرمودین درست است که آزمون آنلاین دولینگو به مراتب ساده تر از آزمون آیلتس و تافل می باشد اما در هر صورت آزمونی بین المللی است و در بخش اسپیکینگ می بایست شما با تکنیک های اسپیکینگ و مصاحبه آشنا شوید و از قدرت بالای گرامر و ترکیبات مناسب کلمات برخوردار شوید که لازمه آن همراه بودن با یک استاد مسلط می باشد تا بتواند شماره درست تعیین سطح نماید و در مسیر درست راهنمایی نماید.

خبر خوب

از آنجایی که آزمون آنلاین دولینگو به مراتب بر روی ارزیابی زبان کاربردی طراحی شده و شما عزیزان تنها با داشتن یک سواد گرامری خوب و کلمات در مکالمه و قدرت نوشتاری مناسب از پس 70 درصد این آزمون به راحتی می توانید بر بیایید و بخش ریدینگی در واقع آنچنان ندارد افتخار داریم تا به شما عزیزان اعلام نماییم که شما با یک بار شرکت در جلسه مشاوره رایگان ما می توانید در دوره های کوتاه مدت گرامر و ترکیبات کلمات و اسپیکینگ آزمون دولینگو ما شرکت نمایید و به نسب سطح و نمره دلخواهتان بین 2 تا 6 ماه با در نظر گرفتن سطح و هدف شما آنلاین در خدمتتان باشیم.

تفاوت آزمون دولینگو با آیلتس

بنظر با درک تفاوت آزمون دولینگو با رقبای خود همچون آیلتس و تافل شما عزیزان بهتر می توانید تصمیم بگیرید توجه شما را برترین استاد آنلاین در سال 2019 با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین در داخل و خارج از کشور جلب می نمایم.

 

 

نتیجه گیری

از آنجایی که بیشتر سیستم های آموزشی به شکل ترمیک طراحی می شوند و نه بر اساس نیاز زبان آموزان ما با درک صحیح هدف شما کلاس شما را آنطور طراحی می نماییم چه از نظر محتوا و چه از نظر آموزش که شما عزیزان بتوانید جرات صحبت کردن و در میان گذاشتن ایرادات خود را با معلم خود داشته باشید و به شکلی محیط آزمون برای شما کاملا بازسازی شود.توجه نمایید در صورت درست اجرا نکردن مراحل تعیین سطح و آموزش و گرفتن فیدبک تنها شما عزیزان از هدف خود دور می شوید.

 

 

Tel:09378048347

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا