تعبیر اخطارهای دولینگو

تدریس خصوصی آیلتس

 

مقدمه تدریس خصوصی آیلتس

بسیاری از زبان آموزان از این امر غافل هستند که آیا تدریس خصوصی آیلتس مناسب است برایشان یا کلاسهای گروهی.امروز می خواهیم در مورد سوالاتی در تدریس خصوصی  آیلتس صحبت نماییم که اهمیت خصوصی کار کردن را بیشتر به رخ می کشد و در بسیاری از موارد چطور خصوصی کار کردن نیز اهمیت پیدا می کند. با سوالات ما که استاد زرین قبا برترین استاد در پلتفرم برتر آموزش آنلاین زبان ایران در سال 2019 جواب داده شده است همراه باشید.

 

چرا تدریس خصوصی آیلتس؟

عوامل بسیاری می تواند در تدریس خصوصی آیلتس نقش داشته باشد که در کلاسهای گروهی امکان پذیر نیست و اگر امکان پذیر باشد به استاد حرفه ای نیاز دارد که اجرا کردنش زیاد چنگی به دل نمیزند.در مورد فاکتورهای سرنوشت ساز تدریس خصوصی آیلتس در بخش های بعد با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد.

 

 

 

تدریس خصوصی آیلتس بر اساس معیار آنالیز نیاز زبان آموز

یکی از اتفاقاتی که سیستم های آموزشی ما رخ نمی دهد این است که در کلاسهای عمومی مکالمه زبان به نیاز ها به طور نسبی پاسخ داده می شود زیرا در کلاس گروهی ما یک کتاب داریم که افراد از نیاز های مختلف مجبور به خواندن آن یک کتاب هستند اما اگر در تدریس خصوصی آیلتس نیاز فرد درست تشخیص داده شود و فرد قدرت حضور در تدریس خصوصی آیلتس را داشته باشد به مراتب و قط و یقین نتیجه مورد دلخواه خود را می گیرد. باز هم متاسفانه تدریس خصوصی آیلتس در کشور ما در بیشتر موارد در آموزشگاهها بر اساس آنالیز فردی هست اما منابع ….

 

اهمیت آنالیز نیاز زبان آموزان با صدای بریتیش کانسیل 

 

اهمیت منابع به نسبت نیاز زبان آموز در تدریس خصوصی آیلتس

یکی از ایراداتی که بنده به سیستم های آموزشی وارد می کنم این است که زمانی که نیاز زبان آموزان را چه در تدریس خصوصی آیلتس و چه در آموزش مکالمه زبان انگلیسی و یا بیزینس می بینند به تمام متقاضیان تنها یک سری کتابها را معرفی می کنند اما در کلاس خصوصی. حال این موضوع چه تبعاتی دارد در بخش بعد توضیح خواهم داد.

 

اهمیت استاد حرفه ای در تدریس خصوصی آیلتس

در بسیاری از موارد دیده ایم که با وجود دانستن اهمیت نیاز زبان آموزان و منابع یک مهره برای اجرای آن وجود ندارد. باید اعتراف کنیم که آموز زبان مخصوصا در سطح آیلتس از جراحی مغز انسان هم پیچیده تر است و استاد حرفه ای که مهره سرنوشت ساز ماست می بایست بتواند مراحل مختلف از جمله تشخیص سطح زبان آموز و نیاز و منابع مورد نظر را جوری انتخاب و اجرا نماید که تدریس خصوصی آیلتس به معنای واقعی اتفاق بیفتد و نه اینکه خصوصی بودن کلاس فقط به به معنای شرکت در کلاس انفرادی باشد که ما پول خصوصی می دهیم و از کلاس خصوصی بهره می بریم.اما متاسفانه در سیستم های آموزشی ما هیچگاه این مهره ها مچ نشده وتولید کنندگان زبان هم بخاطر بازاری نگاه کردن جوامعی مثل ایران سعی در تاکید چطور درست زبان یاد گرفتن و چطور زبان را آزمون گرفتن نمی کنند.

 

لینک استاد آیلتس

 

 

زمان و تدریس خصوصی آیلتس

حال که در مورد اهمیت منابع و استاد و کشف نیاز زبان آموزان صحبت کردیم حال می خواهیم در مورد اینکه اگر این سه مهره درست عمل نکنند صحبت نماییم که در این صورت اگر مراحل قبل به درستی اجرا نشوند زمان یادگیری زبان آموز ده برابر دیرتر اتفاق می افتد و در بسیاری از موارد باعث زده شدن زبان آموزان از زبان و یا به خطر افتادن آینده شغلی آنها می شود. تا حالا به این موضوع فکر کردین که چرا مراحل یادگیری زبان و آزمونهای بین المللی چرا انقدر سخت و طولانی و پر هزینه است زیرا اگر بر خلاف این موضوع باشد دیگر چه کسی کلاسهای چند طبقه دوستان را پر نمایند. حال که وضعیت آموزشی بدین شکل است خودمان باعث شدیم از ما سواستفاده شود و با تحقیق و بررسی با اساتیدی فعالیت کنید که واقعا به شما چیزی یاد می دهند و برای نمایش دادن خود در آموزش آنلاین زبان دنبال جذب و آموزش غلط به شما نیستند.

 

لینک تدریس خصوصی آنلاین آیلتس

 

 

 

موفق باشید

زرین قبا هستم مبتکر آموزش آنلاین زبان و مکالمه زبان در کوتاه مدت

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا