دوره دولینگو

تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی

 

مقدمه

سلام دوستان امروز تصمیم داریم در مورد مواردی که برای تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی وجود دارد با شما عزیزان صحبت نماییم و در مورد یکسری از مواردی که در تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی بد جا افتاده با شما عزیزان صحبت نماییم با ما همراه باشید.

کتاب داستان بخوانید!!!

یادم میاد در گذشته هر زمان می خواستیم از استادی در مورد تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی خود بپرسیم یکسری جملات کلیشه ای مثل کتاب داستان بخوان را می شنیدیم اما آن چیزی که بسیار اهمیت پیدا می کند و در تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی بسیار مهم است درست یاد گرفتن زبان و سپس خواند کتاب داستان و غیره می باشد که اگر اینطور نباشد سالها هم که کتاب داستان را بخوانید و بشنوید هیچ اتفاقی در زبان شما نمی افتد. با ما همراه باشید.

 

بالا بردن سطح زبانی!!!

بهترین توصیه ما در تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی شما عزیزان یادگیری گرامر کاربردی و کلمات موقعیتی است که یک استاد حرفه ای می تواند در کوتاه ترین زمان به شما آموزش دهد. دانستن صحیح گرامر و کلمات موقعیتی نقش بسزایی در مکالمه زبان شما عزیزان به منظور تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما ایجاد می نماید.با دوره های کوتاه مدت ما با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان همراه باشید.

رزرو جلسه آزمایشی رایگان کلیلک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان کلیلک بفرمایید

داشتن ….

حال که آموزش صحیح را یاد گرفته اید در گرامر و یادگیری کلمات برای تقویت اسپیکینگ  زبان انگلیسی خود نیاز به یک همراه دارید تا بتواند با شما مکالمه زبان را در جریان بندازد و ایرادات شما را بگیرید البته که در این مرحله توصیه نمی کنیم که از دوستان خود کمک بگیرید بلکه باید با یک استاد در تماس باشید که اگر ایرادی در کار شما بود در بیاید و به بی راهه رفع اشکال همکلاسی های خود نروید.

 

اهمیت سطح…

اهمیت سطح در تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی نقش مهمی دارد چون اگر شما مبتدی باشید و بخواهید پیشرفت کنید مسیر های قبل قابل توصیه است اما اگر در زبان حرفه ای تر هستید و می خواهید کارهای بزرگ تری را انجام دهید به نظر تماشا کرد فیلم ها و تقلید  و به حافظه سپردن بعضی از اصطلاحات کلیشه ای بسیار به درد می خورد.

 

 

هدف

شاید به نسبت هدف هر فرد تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی معنای خود را پیدا نماید و تشخیص هدف ساده است اما آموزش استاد به نسبت تشخیص هدف شما قابل تامل است. حال فرض کنید که فردی که به آموزشگاههی مراجعه می کند که تنها با یک متد آموزشی کار می کنند چطور می تواند امیدوار باشد که به نسبت هدف او کار به او معرفی می شود. اما ما در روش خود به نسبت نیاز زبان آموزان برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی آنها هم منابع معرفی می نماییم و هم کار در هر زمینه ای از جمله آیلتس و تافل و دولینگو و مکالمه زبان.

رزرو جلسه آزمایشی رایگان کلیلک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان کلیلک بفرمایید

 

تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی از راه دور

از آنجایی که ویروس کرونا باعث شده تا بسیاری از فعالیت های آموزشی حضوری متوقف شود و بسیاری از مهاجران برای مهاجرت و یا اخذ ویزای تحصیلی خود نیاز به تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود دارند اما باید بگوییم که دو تا خبر خوب و بد داریم. اول خبر خوب را می دهیم که اگر شما تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی خود را با روش های کوتاه مدت ما تجربه نمایید میتوانید در آزمون بین المللی دولینگو شرکت نمایید که بسیار ساده تر از آزمون آیلتس و تافل می باشد و کاملا از اعتبار بین المللی برخوردار است و به شکل آنلاین برگزار می شود و هزینه هایش بسیار کمتر از آزمون آیلتس و تافل می باشد اما خبر بد اینکه اگر راه حلی برای یادگیری  و یا تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی خود پیدا نکنیم در شرایط کرونایی واقعا معلوم نیست که مراکز آموزشی باز می شوند اما فکر می کنم با حضور آموزش آنلاین زبان برای تمامی زبان آموزان در هر رده و سطح زبانی ما می توانیم با حداقل هزینه شما عزیزان کار معرفی نماییم.برای آشنایی بیشتر ما رئش های کوتاه مدت ما در آموزش آنلاین زبان می توانید یک جلسه آزمایشی رایگان رزرو نمایید تا در صورت رعایت بتوانیم همکاری شاد و مثبتی را در کوتاه مدت با هم تجربه نماییم.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا