آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آیلتس آنلاین تضمینی

 

مقدمه

اگر بخواهیم آیلتس آنلاین تضمینی عمل نماید باید استاد بتواند درست و صحیح اصول و مبانی آموزش مکالمه زبان انگلیسی و دیگر مهارت ها را علاوه بر درک صحیح درست از فضای آیلتس در آموزش آنلاین زبان به زبان آموز انتقال دهد و در مرحله دوم زبان آموز می بایست تمام مبانی که استاد آیلتس حرفه ای انتقال می دهد را اجرا نماید و با پشتکار و تمرین و تعامل با استاد حرفه ای اجرا نماید.حال می خواهیم در مورد مراحل آیلتس آنلاین تضمینی با شما عزیزان صحبت می نماییم.

 

نقش استاد در آیلتس آنلاین تضمینی

در بسیاری از موارد دیده شده که در یک سری مراکز قول نمره خوب به زبان آموزان داده می شود اما نمی خواهم وارد بخش دیگر ماجرا شوم و از مسیر عادی می خواهیم راه را برویم. درک صحیح استاد در آموزش آیلتس چه در آیلتس آنلاین تضمینی و چه حضوری بسیار اهمیت دارد زیرا آزمون آیلتس علاوه بر دانش شما یک سری فضاهایی را دارد که با احترام نگذاشتن به آن فضاها حتی اگر شما عزیزان بهترین هم باشید نمی توانید نمره بالایی بگیرید که حال کاری با این نداریم که چقدر این سخت گیری های الکی خلل به یک آزمون بین المللی وارد می نماید. پس تنها راه برای رد کردن چنین چارچوب های غیر استانداردی که شاید به سود بعضی افراد باشد استادی است که کاملا این فضاها را تجربه کرده و از زبان آموزان خود نتیجه گرفته. 

 

لینک طلایی تکنیک های طلایی آیلتس

 

 

نقش زبان آموز در آیلتس آنلاین تضمینی

 

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که با شرکت در کلاس هایی که توسط مراکز آموزشی که خود نمره زبان آموزان را می دهند و چند ماه در انتظار نشستن به امید قبول شدن و نشدن بهترین راه برای گرفتن نمره مناسب است اما فراموش نکنید که اگر سیستمی واقعا دنبال اعتبار کار خود بود هیچگاه دو تا کار را با هم انجام نمی داد که خود آموزش دهد و خود آموزضش خود را نمره دهد. دیده شده بین زبان آموزان ما که زبان آموز با استادی که در چنین مراکزی آموزش دیده تست شده و نمره دلخواه را گرفته و همینطور یکسری از زبان آموزان در روز آزمون با مسئولین برگزاری آزمون جوج میزنن با نوشابه. حال بهترین کار این است که بجای وارد شدن در چنین بازی هایی به یک استاد قوی اعتماد نمایید تا آنجایی که می شود خود مسیر خود را برای مهاجرت یا تحصیل باز نمایید که بسیاری از زبان آموزان آنچنان نمره بالایی نمی خواهند و با پیدا کردن مسیر درست می توانند موفق باشند. آموزش آنلاین زبان مسیری در بهتر پیدا کردن راه در چنین شرایط حساس با وجود ویروس کرونا است.

 

 

نقش مراکز معتبر در آیلتس آنلاین تضمینی

 

در بسیاری از وبلاگ ها می بینیم که در مورد استاندارد بودن تمامی مراکز آیلتس صحبت می شود اما نمی دونم:

چرا زمانی که یک زبان آموز ما بدون دانستن حتی افعال to be به این مراکز می روند تا زمانیکه بهترین مهارت را دارند یک نمره یکسان می گیرند؟

 چرا وقتی در یک هفته در دو مرکز آزمون امتحان می دهند دو نمره متفاوت می گیرند؟

 چرا یکسری افراد نمره قبولی خود را می گیرند اما اصلا نمی توانند زبان صحبت کنند؟

 چرا اساتید با داشتن دکترا از دانشگاههای معروف بین المللی نمی توانند نمره ای که لیاقت دارند را بگیرند اما یک زبان آموز با 3 ماه دوره دیدن به اندازه تجربه یک استاد که دانشگاههای معروف انگلیسی آن فرد را قبول دارند نمره می گیرند؟

چرا زبان آموزی با نمره 4 آیلتس برای شروع در کلاسهای این مراکز میروند علی رغم اینکه این مراکز خود نمره دادند یکبار با گرفتن پول بسیار اما از پذیرش آن فرد امتناع می ورزند و اعتقاد دارند نمره پذیرش 4 باید باشد؟

 

 

لینک طلایی ماشین حساب آیلتس

 

نتیجه گیری : چنین تضمینی هم نیاز به خرج کردن پول دارد اما تا زمانی که شما با داشتن مدرک در دستتان نتوانید یک مکالمه زبان ساده را مدیریت کنید بعد از دو سال در یک کشور دیگر شاید مجبور به دوباره آزمون دادن شوید که در آنجا کاملا بحث متفاوت است.

 

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون آیلتس

 

آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان به سبک ما مسیری برای اول یادگرفتن کاربردی و سپس آماده کردن شما عزیزان برای موفقیت آیلتس آنلاین تضمینی در پیش گیرید.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا