نمونه سوالات تضمینی دولینگو

یادگیری سریع زبان برای مهاجرت

 

مقدمه

مهاجرت برای تک تک افرادی که تصمیم به یک تغییر اساسی در زندگی خود دارند اتفاقی است که حتی فکر کردن به آن برایشان لذت بخش بوده و اولین چیزی که در این مسیر جلوی پای افراد قرار می گیرد دانستن زبان و یا در برخی موارد دریافت مدارکی همچون آیلتس و تافل و دولینگو برای رسیدن به هدف افراد می باشد.امروز تصمیم داریم در مورد یادگیری سریع زبان برای مهاجرت در شرایط مختلف برای شما صحبت کنیم و توضیحاتی را برای شکستن یکسری اعتقادات غلط در آموزش مکالمه و هر اتفاق دیگری متناسب با آن برایتان توضیح دهیم.

 

 

پکیج آموزشی مکالمه در کوتاه مدت

 

مهاجرت تحصیلی

تا حالا به مراکز مهاجرتی تماس گرفته اید؟ جالب است زمانی که یک ذره شما با قوانین مهاجرتی آشنا باشید اولین مسیری که در پیش پای شما می گذارند مهاجرت تحصیلی است.در حال حاضر در دنیای امروز دو اتفاق برای اخذ ویزای تحصیلی می افتد یا متقاضیان باید مدارکی همچون آیلتس و تافل و دولینگو را باید ارائه دهند و یا باید در جلسات آزمون مصاحبه سفارت ها شرکت نمایند تا از دانشگاهها و مراکز از توانایی اشخاص در مکالمه زبان مطمئن شوند.

 

راه حل یادگیری سریع زبان برای مهاجرت تحصیلی : برای یادگیری زبان برای مهاجرت چه از طریق گرفتن مدرک معتبر و یا گذراندن آزمون مصاحبه احتیاج به یک آموزش توسط یک استاد حرفه ای را دارد و از آنجایی که سیستم های آموزشی ما بلند مدت و برای گروه طراحی شدند به ندرت می توان روش های مناسب طراحی شده با افراد را دید. ما روش های کوتاه مدت خود را به نسبت نیاز افراد به آنها توصیه می نماییم و با ارایه یک جلسه آزمایشی رایگان در خدمت شما بزرگواران هستیم.آموزش مکالمه و گرامر و حتی آیلتس می تواند به نسبت نیاز شما سریع تر هم اجرا شود اما اگر با یک متخصص کار ننمایید برای هر فردی یک نسخه تجویز می شود.

 

مهاجرت کاری

نسبت به تجربه 15 سال خودم خدمتتون میگم که بیشتر متقاضیان مهاجرت کاری با درخواست شرکت در دوره های مصاحبه به ما مراجعه کردند در بیشتر موارد و بسیاری هم مدرک آیلتس را برای مهاجرت کاری خود و خانواده خود نیاز دیده اند.بارها شده افرادی را دیده ام که با وجود داشتن موقعیت اقتصادی خوب نخواستن مسیر زندگی بهتر را برای خود وخانواده خود هموار کنند چون همیشه فکر می کردند که یاد گرفتن مکالمه زبان بسیار سخت است. اما به جرات میگم که یادگیری مکالمه زبان بسیار ساده است و شما عزیزان با شرکت در جلسه آزمایشی رایگان ما می توانید نسبت به شدنی بودن تمام اتفاقاتی که براتون صحبت می کنیم اطمینان حاصل کنید.

 

پکیج آموزشی مکالمه در کوتاه مدت

 

مهاجرت تفریحی

بسیاری از افراد به دلیل شرایط اقتصادی مناسب به سفر و مهاجرت به کشورهای دیگر به عنوان تفریح نگاه نمی کنند زیرا از اینکه بخواهند به زبان یک کشور دیگر صحبت نمایند می ترسند. اما ما این مشکل را بسیاری از افراد حل کرده ایم اصلا نیازی نیست شما سالها زبان بخوانید و تنها نیاز دارید با یک استاد حرفه ای در ارتباط باشید تا مطالبی که تنها مورد نیاز شماست را به شما عزیزان بیاموزد. حال می پرسید چرا؟ یادگیری زبان مثل هر فن دیگری قلق ها و گره های خود را دارد که بسیار محدود است زمانی که شما آموزش درست ببینید می توانید از هر تکنیک خودتان میلیونها موقعیت را بازسازی و به زبان انگلیسی صحبت نمایید.

 

یادگیری سریع زبان برای مهاجرت و ویروس کرونا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود کامپیوتر دیگر نگرانی برای یادگیری هیچ چیز در دنیا باقی نمی ماند و متخصصان در هر سطحی از بهترین جاهای دنیا تا پایین ترین سطح از آموزش آنلاین زبان و یا هر چیز دیگری به منظور انتقال اطلاعات استفاده می نمایند. شاید روزی مردم با کامپیوتر آنچنان آشنا نبودند اما امروزه روز از بچه های 7 سال تا اساتید دانشگاهها و دانشجو ها آموزش آنلاین زبان را به آموزش حضوری ترجیح می دهند حتی قبل از ظهور ویروس کرونا. بنده علی زرین قبا مبتکر آموزش زبان در کوتاه مدت با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین در سال 2019 این نوید را می دهم که با همکاری شما بتوانیم آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت را توسعه دهیم و کشوری داشته باشیم که همه قدرت مکالمه زبان به آسانی را داشته باشند.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا