ویروس کرونا

 

مقدمه

امروز تصمیم داریم در مورد عواملی که ویروس کرونا به ما تحمیل کرده صحبت کنیم و نقش تغییر نگرش و نگاه را در ناچیز شمردن چنین ویروس مهلکی بیان کنیم با ما همراه باشید.

 

ویروس کرونا و فاصله

بسیار دیده ایم و شنیده ایم که حداقل باید 2 متر از همدیگر فاصله بگیریم. حال آیا در سیستم های آموزشی ما مقدور است همچنین کاری را کرد؟ خیر. دیگر کشورها برای ایجاد فاصله فرزندانشان چه کردند؟ آنها قبل از اینکه ویروس کرونا وجود داشته باشد متخصصان در درجات عالیه از آموزش آنلاین برای آموزش استفاده می کردند و حال فراخوان جهانی برای جذب اساتید برای رو به جلو بردن کشور خود و نه استفاده از کرونا برای درجا زدن استفاده می نمایند.آموزش آنلاین زبان بهترین مسیر برای تمام سیستم های آموزشی کشور و دانشگاهها می باشد که اگر دیر بجنبیم بزودی یا کوهی از تقاضا آموزشی مواجه می شویم در آموزش آنلاین زبان که اون موقع دیر است.

 

 

 

ویروس کرونا و محدودیت تردد

از آنجایی که کشورها بعد از مدتی مجبور به محدودیت تردد در چنین مواقعی می شوند و بسیاری از افراد نسبت به حضور در جامعه احساس ترس می نمایند از جمله خودم پس در این شرایط یا باید در خانه ماند و یا باید این تردد را با سیستم های آنلاین جبران کرد و درست است که با راه رفتن در جامعه اکسیژن به مغز میرسد اما با در خانه ماندن و جریان فکری نداشتن تردد اکسیژن ذهن هم از بین می رود.

 

 

 

ویروس کرونا و پول

پول یکی از خطرناک ترین چیزهایی است که متاسفانه امروزه برای مبادلات کالاها به خدمت گرفته می شود و حتی کشیدن کارت بانکی هم ایجاد استرس می نماید. حال در نظر بگیرید که چقدر برای مکالمه زبان و برای مدرسه بچه های خود و یا دیگر فعالیت ها مجبور به کارت کشیدن هستید؟اما با حضور در منزل و محل کار خود تنها با خوردن یک فنجان قهوه می توانید پرداخت بانکی خود را در منزل خود داشته باشید.

 

 

لینک طلایی سازمان جهانی بهداشت

 

ویروس کرونا و بیمارستان

چقدر از عزیزان کادر درمانی خواسته یا خواسته مجبور به حفظ موقعیت شغلی خود هستند و اگر هر شغلی در حد امکان وظیفه خود را انجام دهد بسیار برای این عزیزان و در مرحله اول برای جامعه مفید خواهد بود. بخش آموزشی کشور با یک هماهنگی به سادگی می تواند با به خدمت گرفتن برنامه نویسان و قرار دادن زیر ساخت های لازم این امر را حداقل در حوزه آموزش آسان نماید. اگر مایل به آموزش مصاحبه شغلی در انگلیسی از طریق آموزش آنلاین زبان بودین با ما در تماس باشید.

 

 

 

ویروس کرونا و کتاب

بسیاری از دانش آموزان بخاطر امتحانات مجبور به دست به دست کردن جزوات و کتابهای خود می شوند که اگر آموزش ها به شکل آنلاین باشد و جزوات به این شکل به دست دانش آموزان برسد بسیار در جلوگیری شیوع ویروس کرونا جلوگیری می شود. شاید برایتان خنده دار باشد که در این شرایط چه کسی درس می خواند اما واقعا بعضی افراد از همین تعطیلی ها فرصتی برای آزمون کنکور و یا مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی می سازند.

 

 

ویروس کرونا و تغییر در الگوی زندگی

باور بفرمایید که زمانی که خودم خواستم از آموزش حضوری زبان به سمت آموزش آنلاین زبان تغییر کنم آن را امری بیهوده می دانستم اما باورتان نمی شود که به محض اینکه وارد این کار شدم زندگی و زمان را بهتر درک کردم. حال توصیه من به شما عزیزان این است که اگر قبلا در آموزش حضوری بودین حال آموزش آنلاین زبان را تجربه کنید و با تغییر الگوی زندگی خود به زندگی عادی خود ادامه دهید و نگذارید آینده خود و فرزندانتان به بهانه های مختلف به خطر بیفتد.

 

 

ویروس کرونا و ایجاد فضایی صمیمی

بخاطر محدودیت های ایجاد شده باید فضای خانه را برای فرزندانمان و خودمان شاد نگه داریم از طریق فعالیت هایی همچون: 

 

 

ویروس کرونا و آموزش آنلاین زبان

یکی دیگر از فعالیت هایی که در منزل به عنوان سرگرمی سازنده برای خود و فرزندانمان می توانیم در نظر بگیریم یادگیری آنلاین می باشد .

 

لینک مکالمه زبان

لینک اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک رایتینگ آزمون آیلتس

لینک آموزش مصاحبه شغلی در انگلیسی

 

مواظب فرزندانمان باشیم!

 

 

 

موفق باشید

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا