تعبیر اخطارهای دولینگو

تفاوت آزمون دولینگو اصلی با آزمایشی

 

مقدمه

امروز تصمیم داریم در مورد تفاوت آزمون دولینگو اصلی با آزمون اصلی با شما عزیزان صحبت نماییم زیرا بسیاری از قسمت های آزمون آزمایشی در نمره دهی می توانند تاثیری نداشته باشند و بسیاری از سوالات در بخش آزمون اصلی تنها دیده می شوند. اگر شما نیز متقاضی شرکت در آزمون دولینگو هستید به دقت به وبلاگ تفاوت آزمون دولینگو اصلی با آزمایشی ما دقت نمایید زیرا ما از زمان شروع کار آزمون دولینگو به جد با این آزمون همراه بودیم و تست های اصلی و آزمایشی را به تکرار تجربه کردیم.

لینک طلایی پکیج دولینگو رایتینگ 

لینک پکیج معجزه انگیز دولینگو اسپیکینگ

 

 

زمان آزمون

همانطور که بسیاری از شما دوستان در آزمون آزمایشی دولینگو شرکت نموده اید از نظر زمانی تنها 15 دقیقه آزمون آزمایشی برای شما برگزار می شود در مقایسه با آزمون اصلی که بین 45 تا 60 دقیقه زمان می برد.

 

Tel:09378048347

 

 

 

طریقه نمره دهی

از آنجایی که شیوه نمره دهی دولینگو ترکیبی می باشد و اسبیکینگ دولینگو 50 درصد در سیستم نمره دهی آن تاثیر دارد نباید فراموش کنیم که در آزمون آزمایشی تنها یک آیتم ترکیبی لیسنینگ-ریدینگ نسبت به سه آیتم ترکیبی دیگر در نمره تاثیر دارد. اگر به زبان ساده بگویم نمره رایتینگ و اسبیکینگ که 75 درصد آزمون را تشکیل می دهند در آزمون آزمایشی شما عزیزان محاسبه نمی شود.حال بعضی می گویند چقدر می شود بر روی نمره آزمون آزمایشی حساب کرد در مقایسه با آزمون اصلی که باید بگویم بستگی به قدرت اسبیکینگ و رایتینگ شما دارد که اگر قوی باشد این نمره را بی شک بالاتر و اگر بایین باشد این نمره را کاهش می دهد.

 

 

 

نمونه سوالات حذف شده از آزمون اصلی

 

در آزمون دولینگو اصلی بخش هایی هست که یا در آزمون آزمایشی کمتر به آنها توجه شده و یا در کل در آزمون آزمایشی ردی از آن به چشم نمی خورد. 

تصاویر سه ثانیه ای : یکی از بخش های آزمون دولینگو تصاویر سه ثانیه ای است که شما عزیزان تنها سه ثانیه فرصت دارید تا اسم شی مورد نظر حالا چه از میوه ها و چه از سبزیجات و غیره باشد را بگویید. این بخش در آزمون آزمایشی تنها با یک تصویر ظاهر می شود اما در آزمون اصلی بین دو تا سه دفعه در گروههای 6 تا 7 تایی تصاویر از شما خواسته می شود.

 

نکته : تنها زبان آموزانی می توانند از جزوات و جمع بندی های استاد استفاده نمایند که در کلاسهای استاد شرکت کرده و بعد از تشخیص استاد در مسیر کار با منابع آزمون دولینگو راهنمایی شود زیرا بدون داشتن استاد در انتها نتیجه مورد نظر حاصل نمی شود و زبان آموزان به تنهایی نمی توانند جواب سوالات را مدیریت کنند.

 

 

 

توصیف تصاویر در یک دقیقه: یکی از بخش های آزمون دولینگو توصیف تصویری است که تنها شما عزیزان یک دقیقه فرصت دارید در مورد آن بنویسید که این بخش در آزمون آزمایشی تنها با یک تصویر ظاهر می شود اما در آزمون اصلی دولینگو چهار تصویر بشت سر هم به چشم می خورند.

 

توصیف تصویر در دو دقیقه در بخش اسبیکینگ : یکی از بخش هایی که از آزمون اصلی حذف شده بخشی است که تصویری نمایش داده می شود و شما عزیزان باید دو دقیقه آمادگی صحبت به زبان انگلیسی در آن تصویر را داشته باشید.

 

Tel:09378048347

 

 

نتیجه گیری :

حال که با تفاوت آزمون آزمایشی و آزمون اصلی آشنا شدید بهتر از با خود صادق رفتار کنید و خود را نسبت نمره ای که مد نظرتان هست قضاوت نمایید. یکی از بهتری دوره های کوتاه مدت ما در آزمون دولینگو دوره یک ماهه ای است که در 50 ساعت شما را به هدف خود می رسانیم. فراموش نکنید که سه اصل برای موفقیت در آزمون دولینگو اهمیت دارند که اصل اول از همه مهمتر تلاش شما و به همان نسبت مهمتر تجربه و روش تدریس استاد در کوتاه مدت و منابع تجربه شده آزمونی است که ما 1000 تست واقعی را در دست داریم و در کلاسهای خود استفاده می نماییم.مشتریان ما در سراسر جهان با سیستم آموزشی ما آشنا هستند و ما نه تنها شما را برای آزمون دولینگو آماده می کنیم بلکه روش آموزشی ما باعث می شود شما هم در دولینگو به عنوان یک آزمون موفق شوید و هم در زبان در موقعیت های کاربردی. بسیاری فکر می کنند که تنها با خاندن نمونه سوالات و منابع در آزمون موفقیت حاصل می شود اما به جرات می گویم با داشتن نمره 150 دولینگو برای اخذ نمره بالا شما عزیزان باید زبان رو درست بیاموزید و بعد دوره دولینگو را آغاز نمایید.

 

موفق باشید و به امید دیدار در کلاس آزمایشی رایگان و مشاوره رایگان در لینک زیر:

 

 

لینک تقلب نکنیم!!!

لینک سایت دولینگو برای عضویت !!!

 

Tel:09378048347

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا