دوره دولینگو یا تقلب!!!!

دوره دولینگو یا تقلب !

 

مقدمه

از زمانی که ویروس کرونا فراگیر شد و آموزش های آنلاین از اهمیت برخوردار شد. دنیا ناخواسته به سمت آزمون دولینگو حرکت کرد و طی 6 ماه تجربه آزمون دولینگو بسیاری از زبان آموزان از ما سوالات بسیاری در مورد دوره دولینگو یا تقلب پرسیدند. حال امروز تصمیم دارم در مورد اینکه چقدر گذراندن دوره دولینگو یا تقلب لازم است.  تا چه حد پرداخت هزینه های گزاف برای تقلب غیر ضروری با شما عزیزان صحبت کنم. حتی شرایط اینکه در چه صورت تقلب جواب می دهد را برای افرادی که کنجکاو هستند باز کنم.

 

درک صحیح علم آزمون سازی

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که برای اینکه از مسیر تقلب در آزمون دولینگو موفق شوند. باید کاملا متکی به فردی باشند که قرار است جای آنها امتحان دهد اما واقعیت هایی هست. که بهتر است قبل از هرگونه اقدامی چه در گذراندن دوره دولینگو یا تقلب با آنها آشنا شوید. در ابتدا باید بدانید که 50 درصد آزمون دولینگو برخلاف آزمون آیلتس به اسپیکینگ بستگی دارد زیرا نمرات ترکیبی داده می شود.حال با فرض اینکه شما در آزمون اسپیکینگ خود را پایین بزنید و فردی با اختلاف نمره بالا مهارت های دیگر مثل ریدینگ و رایتینگ را جبران کند. کاملا ریسک بالایی است و در بسیاری از موارد باعث بلاک شدن می شود. شرط لازم مشارکت اسپیکینگ نسبتا مناسب زبان آموز می باشد.در هرصورت نمره ای که زبان آموزان مد نظر دارند بسیار در مسیر های میانبر تاثیر دارد و بنده به عنوان متخصص این کار به شما عزیزان توصیه میکنم حتما خودتان برای آمون اقدام بفرمایید.

 

Tel:09378048347

 

 

 

شرکت در دوره های کوتاه مدت کمتر از 1 ماه

یکی از مطمئن ترین مسیر هایی که شما عزیزان در کوتاه مدت می توانید برای گذراندن دوره دولینگو خود داشته باشید. دوره های کوتاه مدت ما در حوزه گرامر و کلمات و مکالمه و منابع دولینگو می باشد. که در کوتاه ترین زمان ممکن ما شما عزیزان را برای کسب نمرات بالا آماده می نماییم. فراموش نکنیم که برای گرفتن نمرات درخشان تر شما عزیزان به استاد و منابع قوی نیاز دارید.تحت هیچ شرایطی این مسیر را تنها طی نکنید زیرا شما عزیزان نیاز دارید تا استادی کار کشته کار شما را از جمله اسپیکینگ و رایتینگ تحت نظر قرار دارد و در بخش ریدینگ آزمون دولینگو شما عزیزان را کمک نماید.

 

دوره دولینگو یا تقلب!!!!
دوره دولینگو یا تقلب!!!!

بهترین مسیر برای موفقیت

همانطور که گفته شد بهترین مسیر برای موفقیت گذراندن کلاس دولینگو.شرکت در آزمون بوسیله خود شما عزیزان می باشد و توصیه ما به شما عزیزان این است که با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان در ابتدا از شرایط زبانی خود مطلع شوید. سپس با مشورت با یک استاد کارکشته برنامه آموزشی خود را دنبال کنید. باز هم یادآوری میکنم که فردی که تعیین سطح می شود. لزوما نیاز به گذراندن کل دوره نیست و ما دوره حداقل 50 ساعت را برای افرادی پیشنهاد می کنیم. که از سطح زبانی مناسبی برخوردار نیستند و نیاز دارند بیشتر با استاد در ارتباط باشند.اگر شما عزیزان تصمیم داشته باشید در مهارت های مختلف شرکت نمایید هم ما در کنار شما هستیم.در ضمن با توجه به شرایط گرفتن اقامت دائم بسیاری از زبان آموزان ما بعد از موفقیت در آزمون دولینگو نیاز به گذراندن دوره آیلتس نیز می باشند. که آن مسیر هم سبک خود را دارد. در هر صورت هر فردی اگر در دوره دولینگو و یا در دوره آیلتس درست و بجا آموزش ببیند ناخودآگاه تا 60 درصد برای دو آزمون خود را آماده نموده.

 

لینک طلایی پکیچ دولینگو رایتینگ

 

 

Tel:09378048347

 

 

چاره ای جز تقلب ندارم!

بسیاری از متقاضیان زمانی که برای گذراندن دوره دولینگو به ما مراجعه می نمایند. از کمبود تایم خود می گویند و به این دسته از زبان آموزان می گویم که هر چقدر هم یک نفر در کنار شما خوب تست بزند. چون حضور شما در این تست 60 درصد تاثیر گذار است و از طرفی نمرات قبولی دانشگاهها طوری تنظیم شده که اگر فردی در اسپیکینگ ضعیف باشد هر چقدر هم کمک داشته کاملا توسط سازمان دولینگو قابل تشخیص می باشد.به شما عزیزان توصیه می کنم که اگر شانس آخر شما تقلب است. حداقل با یک متخصص مشورت نمایید تا از عملیاتی شدن تست شما نسبت به قدرت زبانی خود اطمینان حاصل نمایید در غیر اینصورت ریسک بزرگی را می پذیرید.

 

لینک سایت آزمون دولینگو

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا