پکیج اسپیکینگ دولینگو

منابع آزمون دولینگو

 

مقدمه

از آنجایی تست دولینگو اتفاق و نه باید بگویم معجزه ای به نفع زبان آموزان در این شرایط کرونایی تبدیل شده حتی بسیاری از دانشگاهها تست دولینگو را می پذیرند و در بسیاری از جوانب از آیلتس و یا تافل راحت تر برگزار می شود امروز تصمیم دارم در مورد بخش های مختلف این آزمون با شما صحبت کنم و منابعی که می تواند بسیار به شما کمک نماید را معرفی نمایم اما در هر صورت ذکر منابع آزمون دولینگو دلیل بر نداشتن راهنما شما نباید شود و تنها این وبلاگ برای آشنا کردن شما با آزمون دولینگو تهیه و تدارک شده است با ما همراه باشید.

 

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک اعجاب انگیز 30 دقیقه ای پکیج رایتینگ دولینگو

 

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک اعجاب انگیز 30 دقیقه ای پکیج رایتینگ دولینگو

 

 

بخش های مختلف آزمون دولینگو

در ابتدا می بایست در مورد سه بخش آزمون صحبت نماییم و سپس نسبت به هر بخش منابع مورد نیاز آزمون دولینگو را به شما عزیزان معرفی نماییم.

 

اولین بخش آزمون دولینگو به معرفی شما که در ویدیو خواهید دید و ارائه دادن کارت اعتباری شما اختصاص داده شده است و در ادامه بخش اول تستی انتخابی و کامل کردن دیکته و تشخیص انتخابی کلمات درست و یا تست هایی که از شما در مورد صحیح بود تلفظ لغات می باشد اختصاص پیدا کرده که کاملا انتخابی است.

 

 

 

دومین بخش کارهای ترکیبی از جمله شنیداری و صحبت کردنی از شما خواسته می شود و یا شکل های مختلف سوال مثلا تصویری داده می شود تا شما صحبت نمایید و یا مثل آیلتس کارتهایی داده می شود که نسبت به آن صحبت نمایید.

 

در بخش سوم یک سوال مصاحبه و یک سوال رایتینگ دارید که زمان بیشتری به این دو بخش اختصاص پیدا کرده. در هر صورت تست ریدینگ سختی همچون آیلتس در تست دولینگو ندارید و شاید تنها یک یا چند جمله برای خواندن به شما نمایش داده شود.

 

 

 

منابع مورد نیاز آزمون دولینگو بخش اول

همانطور که در بخش قبل توضیح داده شده است تلفظ کلمات و کامل کردن دیکته و خواندن از روی جمله و یا تکرار کردن جملات از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی منابع معرفی شده در صورتی قابل استفاده میباشد که شما عزیزان دوره زبان عمومی خود را گذرانده باشید و بخواهید برای موفقیت در آزمون منابع آزمون دولینگو مناسبی را دنبال نمایید. به نظر داشتن یک دیکشنری مناسب و خواندن کتاب داستان در حین گوش دادن آن و کشف دیکته هایی که نمی دانید بسیار در این مسیر شما عزیزان را کمک می نماید و باز هم تاکید می کنم و ببینید که هر بخش چه چیزی را از شما طلب می نماید و این تست دولینگو کاملا کاربردی طراحی شده و نیاز به تکنیک خاصی ندارد. 

 

duolingo speaking
duolingo speaking

منابع مورد نیاز بخش دوم آزمون دولینگو

همانطور که در ویدیو مشاهده فرمودین بخش دوم آزمون دولینگو بسیار بر روی اسپیکینگ با نمونه سوالات مختلف تاکید دارد و شما عزیزان می توانید از نمونه سوالات F.C.E و آیلتس در زمینه منابع آزمون دولینگو کمک بگیرید. آزمون F.C.E آزمونی بین الملی است که در بخشی با تصویر از زبان آموز می خواهند صحبت کنند که این اتفاق در آزمون دولینگو نیز افتاده است همچنین در بخشی از تست دولینگو به زبان آموز مثل آیلتس کارتی داده می شود که باید نسبت به آن صحبت نماید پس باید دنبال منابعی باشید که به شما موضوع دهد و همچنین استادی که ایرادات شما را حین صحبت بگیرد.

 

 

لینک اعجاب انگیز پکیج رایتینگ دولینگو

 

منابع مورد نیاز بخش سوم آزمون دولینگو

از آنجایی که در بخش سوم باید حدود سه دقیقه به یک سوال مصاحبه پاسخ دهید و درمورد موضوعی چیزی بنویسید بهتر است انواع مختلف رایتینگ های آیلتس و تافل را مطالعه بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این بخش و آموزش صحیح یک جلسه آزمایشی رایگان رزرو بفرمایید تا بیشتر شما را راهنمایی نماییم.برای بخش مصاحبه نیز توجه شما را به ویدیو های زیر جلب می نمایم. اگر در یادگیری زبان عمومی مشکلی داشتید حتما با ما در تماس باشید تا در کوتاه مدت و آنلاین در خدمتتان باشیم.

 

 

آزمون زبان دولینگو
آزمون زبان دولینگو

 

با آموزش آنلاین دولینگو در کوتاه مدت با ما همراه باشید. زرین قبا مبتکر آموزش زبان در کوتاه مدت افتخار دارد تا با آموزش آنلاین زبان در کوتاه ترین زمان شما عزیزان را به هدف خود نزدیک تر نماید. ما با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین زبان در سال 2019-2020 در سراسر جهان مهمان خانه های شما بوده ایم و هستید

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا