آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی از صفر

 

مقدمه

بارها شده که به آموزش زبان انگلیسی از صفر نگاه کرده ایم مخصوصا زمانی که به مکالمه زبان نیاز داریم و یا برای مهاجرت و گرفتن ویزای تحصیلی مجبور به آموزش زبان انگلیسی از صفر هستیم. امروز تصمیم دارم تا شما را نسبت به آموزش زبان انگلیسی از صفر بیشتر آشنا نمایم مخصوصا برای افرادی که با اهداف مختلف نیاز دارند تا آموزش زبان انگلیسی از صفر را داشته باشند.

 

آموزش زبان انگلیسی از صفر
آموزش زبان انگلیسی از صفر

مکالمه زبان

زمانی که تنها هدف شما از آموزش زبان انگلیسی از صفر تنها مکالمه زبان می باشد باید دقت نمایید که تنها هدف شما گذراندن کلاس و داشتن سرگرمی با دوستانتان است و یا یاد گرفتن یک زبان دیگر که اگر هدف جدی داشته باشید باید مسیرهای جدی تری را نسبت به کلاسهای گروهی آموزشگاهها برگزینید.

 

آیلتس یا تافل یا دولینگو

اگر متقاضی آزمون هایی همچون آیلتس یا تافل و یا دولینگو هستید باید خیلی بیشتر از افرادی که تنها به یک مکالمه زبان ساده نیاز دارند آموزش زبان انگلیسی از صفر را جدی بگیرید. در بسیاری از موارد دیده شده با وجود اینکه بچه ها زبان خوانده اند اما آنچنان عمیق نبوده و زمانیکه میخواهند وارد آزمونهای بین المللی شوند نیاز به دوره هایی دارند تا آموزش زبان انگلیسی از صفر برای آنها اجرا شود.در آزمونهای بین المللی مثل مکالمه زبان خیابانی تنها ارتباط برقرار کردن مهم نیست و باید بتوانید از گرامر صحیحی و کلمات درست در جملات خود استفاده نمایید.

 

 

مصاحبه زبان انگلیسی

در بسیاری از موارد زمانیکه زبان آموزی قصد شرکت در جلسه مصاحبه با هر هدفی چه کاری و چه تحصیلی را دارد اگر آموزش زبان انگلیسی از صفر را صحیح دیده باشد بسیار در تسلط ارائه مطالب او تاثیر دارد اما از آنجایی که جلسه مصاحبه احتیاج به یک سری تکنیک ها و شگرد ها دارد اگر آموزش زبان انگلیسی از صفر صحیح اجرا نشود شرکت کننده بین انتخاب صحیح جملات زبان و تکنیک ها مصاحبه به مشکل برمی خورد. با یک نمونه ویدیو مصاحبه زیر با ما همراه باشید. 

 

 

اهمیت منابع خود آموز در آموزش زبان انگلیسی از صفر

زبان انگلیسی مثل هر فن دیگری در ابتدا احتیاج به استاد دارد شاید از خود بپرسید که چطور می شود این همه استاد وجود دارند اما هنوز آنطور که باید شاید در کشور ما مکالمه زبان فراگیر نشده. باید بگوییم که قسمتی از مشکل از طرف خودمان است زیرا می خواهیم به سادگی هر چیزی را بدست آوریم و سعی میکنیم با پرداخت پول به یک سری کار های خود آموز یادگیری زبان را آسان کنیم یا در کلاسهایی شرکت نماییم که بیشتر ما را سرگرم می نمایند تا چیزی به ما بیاموزند. اما آموزش زبان انگلیسی از صفر در روش ما برای مکالمه زبان کمتر از 40 ساعت و برای آزمون های بین المللی کمتر از 70 ساعت یعنی کمتر از 6 ماه با حداقل هزینه طول می کشد.چطور آموزش دادن زبان از صفر برای زبان آموزان به نسبت هدف آنها تعیین می شود و جای سوال است که چرا 99 درصد مراکز آموزشی ما متدهای آموزشی خود را به هر هدفی تحمیل می نمایند و در بسیاری از موارد خود زبان آموزان برای خود کلاس و کتاب تجویز می نمایند.

 

استاد حرفه ای

شاید این مسئله برای شما نیز سوال باشد که مگه اساتید هم با هم فرق دارند؟ شما فرض کنید استادی قبل از شروع آموزش زبان انگلیسی از صفر دانش شما را آنالیز می نماید و به نسبت نیاز شما مهره های آموزشی خود را می چیند تا زمانیکه استادی از همان روز اول شما را در کلاس گروهی خود می یابد و مجبور است نسبت به منابعی که آموزشگاه به او اجبار می کند تدریس خود را انجام دهد.پر واضح است که در این شرایط متد آموزشی که به استاد داده می شود معلوم نیست با نیاز کدام از زبان آموزان تنظیم می شود و همه ما چنین کلاسهایی را حتی در رشته های خود تجربه کرده ایم.حال توصیه می نماییم یک جلسه آزمایشی رایگان در آموزش آنلاین زبان ما همراه ما باشید تا آموزش زبان انگلیسی از صفر در حداقل زمان بیاموزید.

 

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از صفر کمتر از 40 ساعت کار ماست.

آموزش آیلتس از صفر کمتر از 70 ساعت!!!

آموزش آنلاین آزمون دولینگو کمتر از 50 ساعت !!!

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا