دولینگو بلاک

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

مقدمه

امیدوارم روز خوبی رو سپری کرده باشید و خودتان و خانواده و عزیزانتان در صحت و سلامت به سر ببرید امروز تصمیم داریم در مورد دوره زبان ویژه مصاحبه را در زمینه های مختلف برای شما عزیزان توضیح بدهیم و اگر علاقه مند در درک مصاحبه بودین حتما ویدیو های ما را در این وبلاگ بررسی بفرمایید.

دوره زبان ویژه مصاحبه
دوره زبان ویژه مصاحبه

 

چرا گذراندن دوره ؟

تجربه نشان داده که برای شرکت در آزمونهای بین المللی و هر آزمون ساده و پیچیده ای و حتی شرکت در جلسات مصاحبات محلی و یا رسمی گذرانده دوره متناسب با آن و آماده در جلسه آزمون یا مصاحبه شرکت کردن بسیار تاثیر دارد و در بسیاری از موارد حتی باعث موفقیت و عدم دانش کافی باعث شکست می شود حال با ما همراه باشید با دوره زبان ویژه مصاحبه در طیف های گسترده آن.

 

بیزینس

بسیاری از متخصصان برای مهاجرت و پیدا کردن یک شغل مناسب تنها نیاز به گذراندن مصاحبه شغلی خود می باشند که در بسیاری از موارد زبان آموزان و متقاضیان شرکت در مصاحبه شغلی فکر می کنند تنها یاد گرفتن مکالمه زبان به درستی اهمیت دارد اما در واقع شرکت در مصاحبه شغلی نیاز به دانش چطور پاسخ دادن به سوالات را نیز دارد چون مصاحبه گیرنده برخلاف اینکه ما فکر می کنیم ابعاد روانی ما را نیز برای کار خود در نظر می گیرد و باید بسیار هوشمندانه پاسخ دهید.

 

اهمیت حرکات بدن و میمیک صورت

علاوه بر آنچه در مورد دانش روانشناسانه مورد نیاز در مصاحبه شغلی اشاره کردیم و گفتیم که هم نیاز به دانش صحیح زبانی و هم دانش صحیح روانشناسانه کار می باشد که می شود با شرکت در دوره های کوتاه مدت آنلاین ما به راحتی با بهترین منابع به آن دست پیدا کرد نباید فراموش کنیم که هر چقدر هم ما سعی کنیم خلاف واقع بر اساس آموزش های خود در کلاس در جلسه مصاحبه صحبت نماییم حرکات بدن ما و میمیک صورت نیز می بایست هماهنگ با گفته های ما عمل نماید.در دوره زبان ویژه مصاحبه تمامی موضوعات قابل بحث و بررسی است.

 

موضوعات در مصاحبه

در بحث دوره زبان ویژه مصاحبه و مصاحبه به خودی خود موضوعات مختلفی از جمله گذشته تحصیلی و تجربی و عادت های روزانه و سرگرمی شما و بسیاری از سوالات نسبت به کار در محیط گروهی پرسیده می شود که پاسخگویی به تک تک سوالات نیاز به دانش مناسب زبانی خوب و تجربه چطور پاسخ گفتن به هر نمونه از سوالات را دارد.با یک نمونه ویدیو زیر با ما همراه باشید.

 

 

 

دوره مصاحبه و دولینگو

همانطور که در جریان هستید بعد از شیوع ویروس کرونا آزمون آنلاین دولینگو بیشتر از گذشته در دنیا محبوبیت پیدا کرد و حتی بسیاری از دانشگاهها این آزمون آنلاین زبان دولینگو را بجای آیلتس و تافل به رسمیت شناختند. از آنجایی که بخش سوم اصلی این آزمون با عنوان مصاحبه طراحی شده و مهمترین بخشی است که شما عزیزان می بایست تا 3 دقیقه صحبت نمایید پس اهمیت دوره زبان ویژه مصاحبه به صورتی دیگر مستقیما وارد آزمون های بین المللی نیز شده است.

 

 

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته؟

بسیاری از مصاحبه دهندگان فکر می کنند اگر لباس مارک بپوشند و یا سوییچ ماشین های مدل بالا دست خود بگیرند و دانش خواصی در مصاحبه نداشته باشند موفق می شوند بلی آراسته بودن زمانی ارزش پیدا می کند که در کنار یک دانش و تجربه عالی همدیگر را کامل نمایند اما به تنهایی واقعا در جاهای جدی مخصوصا اخذ پذیرش در کشور های پیشرفته آنچنان پیشرفتی را در پیش نخواهد داشت.

 

 

خاطره

یادم میاد برای مصاحبه به یک هلدینگ رفتم و با مدیر اصلی تمام آن شرکت ها زیر نظر آن هلدینگ جلسه مصاحبه داشتم و بعد از پایان جلسه زمانیکه با هم یه ذره صمیمی تر شدیم بهم گفت که قبل از شما فردی برای مصاحبه آمد و سوییچ ماشینش توی دستش گرفته بود و بخاطر این کار من قبولش نکردم. براتون خاطره ای عنوان کردم که مصاحبه گیرنده خود هم نسبت به داخل کشور و هم نسبت به خارج از کشور اشراف کامل داشت.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

شما عزیزان می توانید با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان با یک تعیین سطح مناسب متناسب باذ هدف شما آنلاین و بی دغدغه در حداقل زمان دوره های زبان و مصاحبه خود را در زمینه های بررسی شده تکمیل نمایید. 

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا