پکیج اسپیکینگ دولینگو

آموزش آنلاین آیلتس

مقدمه

بسیار پیش آمده است که بسیاری از زبان آموزانی که برای آموزش آیلتس به ما مراجعه می نمایند هیچ اطلاعی در مورد آیلتس ندارند دیگر چه رسد به آموزش آنلاین آیلتس. امروز تصمیم داریم تا در مورد آموزش آنلاین آیلتس و چگونه کار کردن در این زمینه با شما عزیزان صحبت نماییم با یک موسیقی با ما همراه باشید.

 

 

 

 

خاطره

یادم میاد یه روز خونه مادر مهمانی دعوت بودیم و یکدفعه یکی از فامیل ها اومدن اونجا و همین که داشتیم با هم صحبت می کردیم فهمیدم که فامیلمون بدون اینکه دو تا کلمه توی زبان بلد باشه رفته کلاس آیلتس توی یکی از آموزشگاههای معروف ثبت نام کرده و وقتی خواستم متوجهش کنم که مسیری که انتخاب کرده اشتباه خودش یه عمر طول می کشید و بی خیال شدم. دوستان عزیز هر کاری پایه و اساسی دارد و آیلتس هم مسیری که باید خیلی درست و اساسی بهش نگاه شه دیگه چه برسه به آموزش آنلاین آیلتس.

 

لینک طلایی استاد زبان آیلتس

لینک طلایی نمونه رایتینگ آزمون آیلتس و تافل

 

 

کلاس حضوری آیلتس

امروزه برای اینک هموطنان در داخل و یا خارج از کشور برای اینکه بتوانند خود را به کلاسهای خوب در آموزشگاههای خوب برسانند باید هزینه های بسیار و مسافت بسیاری را طی کنند. حال فرض کنید که یک فرد باهوش تنها با داشتن یک کامپیوتر می تواند استاد را به خانه خود بیاورد و مطمئن باشد که ارزش هر آموزشگاه معروفی به استاد آن سیستم است و نه به در و دیوار آن مجموعه. اساتیدی که امروزه در بخش آنلاین فعال هستند همان اساتید حرفه ای هستند که در گذشته در سیستم های معروف مشغول به کار بودند و شما با یک تحقیق کوچک به راحتی این اساتید را پیدا می کنید و راه کارهایی برای تشخیص یک استاد خوب وجود دارد که بسیار به شما کمک می کند.

 

لینک طلایی تکنیک طلایی آیلتس را حتما ببینید!!!

 

 

آموزش آنلاین آیلتس

شاید آموزش آنلاین زبان تقریبا برای یکسری از افراد قابل هضم شده بود و بسیاری داشتند آهسته آهسته به این سمت جذب می شدند اما امروزه بخاطر مشکلات بسیار در کشورمان از جمله شیوع ویروس کرونا و دیگ اتفاقات از جمله قیمت ارز در خارج از کشور زندگی و برنامه بسیاری از هموطنانمان در داخل و خارج از کشور تحت تاثیر این تغییرات قرار گرفت و بسیاری به سمت آموزش آنلاین زبان از جمله آموزش آنلاین آیلتس رو آوردند. اما باید بسیار دقت شود چه در آموزش حضوری آیلتس و چه در آموزش آنلاین آیلتس که استاد بتواند درست تعیین سطح نماید و هدف زبان آموز خود را تشخیص دهد.خوشبختانه امروزه بسیاری از زبان آموزان در کلاسهای آنلاین به طور انفرادی کار می کنند و این امر در کیفیت آموزش بسیار تاثیر گذار می باشد اگر استاد مسلط به کار خود باشد.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید!!!!

 

 

انتخاب

حال از خود می پرسید کدام مسیر را باید انتخاب نماییم. بسیاری از هموطنان هدف خود از کلاس زبان را تفریحی می بینند و با هم بودن در کلاس از یاد گرفتن برایشان مهمتر است. اما واقعیت این است آن دسته از عزیزانی که مسیر یادگیری را تفریحی می بینند و سیستم های حضوری و گروهی را ترجیح می دهند روزی به این نتیجه میرسند که برای یادگیری از هر طریقی با یک استاد حرفه ای در داخل یا خارج از کشور وصل شوند که در این صورت بحث کاملا متفاوت است و افرادی که واقعا صلاح خود را میدانند به هر شکل حاضرند فقط با استاد در ارتباط باشند که این افراد از افراد موفق جامعه هستند و زمان بسیار برای آنها ارزش دارد.

 

 

استاد علی زرین قبا

استاد علی زرین قبا با بیش از 15 سال سابقه تدریس به شکل حضوری و آنلاین و موفق ترین در بزرگترین پلتفرم کشور در سال 2019 به شما عزیزان توصیه می نمایم که به جای هدر دادن زمان خود در مسیر و به خطر انداختن جان خود در این وضعیت حساس ویروس کرونا با تجربه سیستم آموزش آنلاین زبان ما و حتی دیگر همکاران روش و سبک یادگیری خود را آسانتر و ارزانتر و حرفه ای تر نمایید که بالاخره امروز دنیا به این سمت آمده به طور جدی و بزودی کشورهای جهان سوم برای ذخیره انرزی به این سمت خواهد رفت. لطفا به ویدیو معرفی بندخه توجه نمایید.

 

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

موفق باشید

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا