کلاس آیلتس

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

مقدمه

به دلیل شرایط حساس دنیا در برخورد با ویروس کرونا و اهمیت مهاجرت و تحصیل خارج از کشور توسط یک سری از خانواده ها کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس از اهمیت بالایی برخوردار می باشد حال می خواهیم در مورد کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس و قابلیت های آن با شما عزیزان صحبت نماییم.

 

امکانات کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

شما عزیزان تمام امکاناتی که در کلاس حضوری در اختیار دارید از جمله صدا و تصویر استاد خود را در کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس خود در خدمت دارید و چون با سیستم آموزش آنلاین زبان تازه آشنا می شوید جذابیت های خاص خودش را نیز تجربه می نمایید و می توانید هر لحظه و هر زمان پنل مدیریت پروفایل خود را داشته باشید و با اختیار خود بدون هیچ محدودیتی کلاس خود را جابجا نمایید.

 

 

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس و صرفه جویی

امروزه به دلیل مشکلات فراوان در دنیای اقتصادی امروز و رشد جمعیت بسیاری از ما در ترافیک گیر می کنیم و بسیاری برای رساندن خود به متخصصان باید هزینه بسیاری نماییم در حالی که فاصله ما با متخصصان در کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس تنها کمتر از یک دقیقه می باشد و به درستی که آموزش آنلاین زبان می تواند مسیری برای تمامی افرادی باشد که برای زمان خود ارزش قائل هستند و حاضر نیستند به خاطر مشغله بالا خود از هر چیزی گذرند.

 

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان

برای شرکت در کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس در ابتدا باید یک جلسه آزمایشی رایگان رزرو بفرمایید تا در ابتدا اگر مشکی از طریق آموزش آنلاین زبان داشتید حل شود و با روش کار آشنا شوید. بسیاری از زبان آموزان در این مرحله کاملا رضایت خود را از روش کار آموزش آنلاین ابراز می نمایند زیرا برای هر چیزی چه مدیریت کلاسها و مقدار پرداختی کلاسها خودشان از رزرو یک جلسه تا 100 جلسه مختارند و کلاسها به طور پکیجی فروخته نمی شود.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس به نسبت هر زبان آموزی

به نسبت تعیین سطح هر زبان آموز و نیازش منظور از نیاز نمره مورد نظری است که هر زبان آموز دنبالش هست استاد موظف به اجرای صحیح روش از پایه چه گرامر و کلمات و بحث های آزاد کاربردی مربوط به آیلتس می باشد که در چنین روشی مثل آموزش آنلاین زبان به راحتی مدیریت می شود چون به طور فردی کار انجام می شود.

 

 

لینک اسپیکینگ آزمون آیلتس

لینک طلایی نمودارهای آیلتس آکادمیک

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس و سرگرمی

یکی از جذاب ترین اتفاقاتی که در کلاس اسپیکینگ آزمون آیلتس می افتد رابطه دوستانه است که بین اساتید و زبان آموزان اتفاق می افتد و یک محیط کاملا دوستانه است که زبان آموزانی که واقعا می خواهند زبان را بیاموزند در این محیط می توانند لحظه به لحظه سوالات خود را بیان کنند بدون اینکه ترس از رانده شدن از طرف استاد خود را داشته باشند که حداقل در سیستم ما هر لحظه از شبانه روز این اتفاق می افتد و ما در خدمت مشتریان و سوالات آنها هستیم.

 

هزینه ها

در کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس هزینه ها بهد مراتب پایین تر از کلاسهای حضوری است اگر بخواهم دقیق تر بگویم حداقل هزینه ها یک پنجم کلاس های حضوری بیرون است با این تفاوت که استادی که در کلاس بیرون و حضوری کار می کند دقیقا همان استادی است که کرسی آنلاین خود را به وجود آورده است پس با در نظر گرفتن تمامی شرایط می توان به این نتیجه رسید که کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس را می توان بدون کرونا و هزینه پایین و صرفه جویی در زمان جایگزین آموزش حضوری نمود.

 

 

کلاس اسپیکینگ آیلتس از صفر کمتر از 40 ساعت

از آنجایی که اسپیکینگ آیلتس احتیاج به استادی در همراهی شما عزیزان و گرفتن ایراد شما عزیزان دارد ما آمادگی خود را بر اساس تشکیل 3000 هزار کلاس آنلاین در کل کشور نسبت به متقاضیان با حضور استاد زرین قبا اعلام می نماییم تا شما عزیزان به طور نسبی کمتر از 40 ساعت حضور در کلاسهای آنلاین به هدف خود برسید و در تمام مراحل آموزشی شما حتی خارج از کلاس هم راهنمایی های خود را در با در دسترس بودن در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.جهت رزرو جلسه آزمایشی به لینک زیر سر بزنید.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا