کلاس آیلتس

کلاس آیلتس

 

مقدمه کلاس آیلتس

یکی از دغدغه ها و سرگرمی هایی که خیلی از مردم دنبالش هستند کلاس آیلتس چون بعضی ها بخاطر کلاسی که داره زبان می خوانند و بعضی هم کلاس آیلتس برایشان سرنوشت ساز. حال اگر موافق باشید می خوام در مورد یک سری از مشکلاتی که زبان آموزان در کلاس آیلتس برخورد می کنند با شما عزیزان صحبت کنم شاید بتونیم راههای بهتری در این زمینه هم معرفی کنیم. با ما همراه باشید:

 

 

 

اهمیت تعیین سطح در کلاس آیلتس

یکی از اتفاقاتی که در مراکز آموزشی ما میوفته این است که کسب سود از کیفیت کار اولویت بالاتری دارد بدین معنا که اگر فردی که بسیار هم دیده شده به آموزشگاهی چه حضوری و آنلاین مراجعه نمایند و خودش اصرار به حضور به کلاس آیلتس داشته باشد او را بدون تعیین سطح به سمتی که می خواهد می فرستند فارغ از این که آن فرد شاید از زبان عمومی مناسبی برخوردار نباشد.

 

 

 

زبان عمومی قبل از کلاس آیلتس باید !!!!

آیلتس یک آزمون می باشد که زبان عمومی و زبان آکادمیک شما را به طور نسبی اندازه گیری می کند و حضور در کلاس آیلتس احتیاج به دانستن گرامر و کلمات تا اندازه ای دارد که بتوان برای شرکت در آزمون و یا کلاس آیلتس بر روی آنها کار کرد. دقیقا مثل کنکور زمانی که شما خود را آماده می نمایید به کلاس کنکور می روید تا با نکات تستی آشنا شوید و نه با درس.

 

 

زبان عمومی و گرامر در کلاس آیلتس

مباحثی همچون زمانها و ساختارهای مجهول و شرطی و نقل قول و ترکیبات پیچیده و غیره از جمله مواردی هستند که شما عزیزان باید بر روی آنها به جد کار نمایید قبل از حضور در کلاس آیلتس. بسیاری از زبان آموزان از ما می پرسند که آیا امکان دارد بسته ای به ما معرفی کنید که خودخوان بخوانیم. جواب بنده خیر می باشد و بسیار تاکید می کنم بر حضور یک استاد حرفه ای که وجودش مسیر شما را سریع تر و فهم صحیح را بهتر می نماید زیرا زبان یک فن می باشد و مثل هر فن دیگری به استاد بستگی دارد.

 

لینک طلایی استاد آیلتس

لینک طلایی زمانهای آینده زبان انگلیسی

 

 

زبان عمومی و کلمات قبل از کلاس آیلتس

کلمات مثل آجرهایی می مانند که بر روی پایه های گرامری چیده می شوند و برای ورود به کلاس آیلتس باید با حداقل مکالمه زبان زبان آموز آشناییت داشته باشد تا بتواند تازه کلاس آیلتس را شروع نمایید در غیر اینصورت حضور پیدا کردن با حضور پیدا نکردن زبان آموز در کلاس فایده ای ندارد شاید در بسیاری از موارد باعث ناامیدی زبان آموز از ادامه راه شود.

 

لینک طلایی چگونه کلمه بیاموزیم

 

 

کلاس آیلتس

در کل با کلمه کلاس آیلتس موافق نیستم زیرا بر اساس تجربه بنده کار بر روی آیلتس باید کاملا فردی صورت بپذیرد و کلاس آیلتس جایی برای با هم بودن و سرگرم شدن نیست چون بسیاری از زبان آموزان می گویند ما وقتی سر کلاس حضور پیدا می کنیم بهتر یاد می گیریم. هر چقدر هم شما در کلاس انگیزه زبان یاد گرفتن داشته باشید استاد تمرکز خود را بین زبان آموزان تقسیم می کند و شاید 5 دقیقه درست و حسابی نوبت صحبت کردن به شما نرسد از این موضوع هم که بگذریم نمی شود تمام زبان آموزان کلاس را یک دست دید و در بسیاری از موارد زبان آموزان مبتدی تر سرعت کلاس را می گیرند و باعث می شوند که زبان آموزان قوی تر وقتشان گرفته شود در حالی که در فرهنگ ما زبان آموزان قوی تر از این موضوع خوشحال می شوند و مغرور میشوند که بیشتر از بقیه زبان بلدند که این شروع اشتباه است.

 

 

اهمیت تلفظ قبل از کلاس آیلتس

آشنا بودن گوش با تلفظ صحیح کلمات نقش بسزایی در درک و گرفتن نمره بالا در بخش اسپیکینگ و لیسنینگ ایفا می نماید که بسیاری از زبان آموزان بخاطر نا آشنا بودن خود و سود جویی بعضی سیستم ها های آموزشی غافل می شوند در هر صورت توصیه برای شما عزیزان داریم که با ما همراه باشید.

 

لینک طلایی اهمیت تلفظ

لینک طلایی تلفظ آکسفورد

لینک طلایی تلفظ دانشگاه کمبریج

 

توصیه ما برای کلاس آیلتس

از آنجایی که هزینه کلاسهای آموزش حضوری بالاست و به دلیل مشکلاتی همچون کرونا و اقتصادی و دیگر موارد شما عزیزان می توانید از منزل با حداقل هزینه استاد را به منزل خود بیاورید. 

 

 

موفق باشید

 

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا