دوره مجازی امتحان آیلتس

هزینه کلاس آیلتس

مقدمه

امروز می خواهیم در مورد هزینه کلاس آیلتس با شما عزیزان صحبت نماییم و از آنجایی که بسیاری از زبان آموزان نسبت به این موضوع سوال دارند شفاف قبل از هرگونه تصمیم گیری با زدن مثال برای شما عزیزان قیمت گذاری را اعلام نماییم و تفاوت قیمت اساتید را در داخل و خارج از کشور بیان نماییم.

 

تفاوت هزینه کلاس حضوری و آنلاین

آن چیزی که بسیار در هزینه های کلاس آنلاین اهمیت دارد پایین بودن هزینه ها برای اساتید آنلاین می باشد و طبق تجربه استادی که چه به هدف خصوصی و چه به هدف کلاسهای آموزشگاههی از خانه بیرون می رود هزینه های بالاتری بر دوشش میوفتد از جمله مسیر و از همه مهمتر مسیری که باید جابجا شود. البته که در ادامه در مورد اساتیدی صحبت خواهم کرد که علی رغم کار آنلاین پول های عجیب غریبی را از زبان آموزان طلب می نمایند پس کاملا متوجه شدیم که چرا کلاس حضوری بیشتر از کلاس آنلاین میوفتد و اگر با آموزشگاهها بخواهیم هزینه های آنلاین را مقایسه نماییم که هزینه اجاره آموزشگاه و دیگر موارد سر به فلک می کشد که این هزینه ها در هزینه کلاس آیلتس از جیب زبان آموزان تامین می شود.

 

استاد خارجی کلاس آنلاین آیلتس

در بسیاری از موارد دیده شده که اساتیدی که خارج از کشور با زبان آموزان داخلی در آیلتس کار  می نمایند هزینه های نجومی می گیرند علی رغم اینکه نسبت به اساتید ما با هزینه های مناسب حرفی برای گفتن ندارند. پس سعی نمایید زمانی که سراغ آموزش آنلاین زبان می روید و هزینه کلاس آیلتس براتون مهم است جوری استاد خود را انتخاب نمایید که هم از مهارت بالایی برخوردار است و هم از شما به خاطر شرایط شما هزینه بالا طلب نمی نماید. هزینه کلاس آیلتس ما بهترین استاد کشور در سال 2019 با برگزاری بیش از 3000 هزار کلاس داخل و خارج از کشور به شکل آنلاین تنها  می باشد.

 

 

لینک طلایی مکالمه زبان

 

استاد های داخلی کلاس آنلاین آیلتس

یکی از دلایلی که هموطنان عزیزمان در داخل یا خارج از کشور با اساتید داخلی بهتر ارتباط برقرار می نمایند هم زبان بودن آنهاست و در بسیاری از موارد بسیاری از اساتید داخلی خیلی موفق تر از اساتید خارجی عمل کرده اند و اگر چه موفقیت بسیاری دارند هزینه کلاس آیلتس این اساتید کاملا مناسب می باشد و زبان آموزان می توانند به راحتی آنها را انتخاب نمایند.

 

 

هزینه بالا کنیم یا پایین؟

بسیاری از زبان آموزان فکر میکنند که اگر با هزینه کلاس آیلتس بالا در کلاسها شرکت کنند موفق می شوند اما باید با 15 سال تجربه تدریس خود بگویم که با زیاد پول خرج کردن لزوما شما بهشت را نمی خرید و بسیار زبان آموزانی بودند که بدون اینکه کلاس کنکور بروند رتبه های بالا می آوردند اما باز هم تاکید می نمایم که اگر هدف دارید سعی کنید که با اساتیدی کار نمایید که به دنبال آموزش صحیح شما باشند و نه فقط پول که آموزش آنلاین زبان آنقدر فضا دارد که اگر استادی هزینه کلاس آیلتس خود را مناسب بگیرد قطعا بیشتر سود نماید.

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

 

یکسان بودن هزینه

شاید شما نیرز تجربه کرده باشید که بسیاری از سیستم های آموزشی برای هر نوع و هر سنی قیمت های مختلف در نظر میگیرند اما باید به شما عزیزان این اطمینان خاطر را بدهیم که ما برای کلاسهای مکالمه زبان و مصاحبه شغلی در انگلیسی و هزینه کلاس آیلتس را تنها با یک مقدار با شما عزیزان کار می نماییم و شما عزیزان قادر هستید از آموزشهای آنلاین ما در کوتاه مدت  بدون شک این رقم نسبت به هزینه های 200د یا 300 هزار تومانی کلاسهای خصوصی حضوری آیلتس هیچ بحساب میاید.

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

 

نتیجه گیری

با توضیحاتی که داده شد برای استفاده از کلاسهای آنلاین خصوصی شما عزیزان نیازی به هزینه کلاس آیلتس بالایی ندارید و تنها با رزرو یک جلسه آزمایشی آنلاین با بهترین استاد کشور در سال 2019 به طور رایگان با حداقل هزینه می توانید به هدف خود برسید و حتی دوستان خود را به این مسیر دعوت نمایید.

 

 

ماشین حساب آیلتس

موفق باشید

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا