آموزش زبان انگلیسی

کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی

 

مقدمه

زمانی که صحبت از کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی به میان میاید بیشتر ما فکر می کنیم که مکالمه زبان فشرده یعنی یک کتاب مکالمه ای در آموزشگاه را با ساعت بیشتری بگذرانیم اما امروز تصمیم دارم شما را بیشتر با این موضوع آشنا نمایم که چگونه باید نسبت به کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی نگاه کنیم.

 

اهمیت منبع طراحی شده

در کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی بجای اینکه کتابهای ترمیک را در ساعت های فشرده گنجاند می بایست استاد مربوطه تخصص در طراحی منابع به نسبت نیاز زبان آموزان را داشته باشد که این امر اگر بخواهد با روش های آموزشگاهی یا ترمیک انجام شود بر اساس تجربه شدنی نیست زیرا ساختار سیستم های آموزشی به سود دهی در بلند مدت فکر می کنند اما در سیستم هایی مثل سیستم ما به سریع تر عمل کردن و فشرده یاد گرفتن مکالمه زبان می اندیشیم.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

اهمیت تسلط استاد

باید این مهم را در نظر بگیریم که استادی که می خواهد منابع کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی را طراحی و اجرا نماید باید یک دید جامع کلی کاربردی بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی داشته باشد.آشنا بودن استاد با شخصیت یادگیری افراد متفاوت بسیار مهم می باشد و باید به این امر اشاره کرد یک استاد در ابتدا باید روانشناس خوبی باشد و از روابط اجتماعی بالایی برخوردار باشد. در بسیاری از موارد دیده شده که یک استاد تنها تسلط در آموزش دارد و در جنبه های آموزش را رعایت نمی نماید که این موضوع باعث زده کردن زبان آموزان می شود.

 

 

لینک طلایی استاد زبان آیلتس

 

اهمیت سادگی روش

زمانی که می خواهیم یک روش برای کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی طراحی نماییم باید ویژگی های متفاوتی را در نظر بگیریم از جمله ساده بودن و جامع بودن روش که اگر این کار به درستی انجام شود می تواند یک فرد با اهداف مختلف را حداقل کنتر از 6 ماه شکل دهد. 

 

 

لینک طلایی مکالمه زبان

 

اهمیت تعیین سطح درست

روشی که بسیار در تعیین سطح بکار گرفته می شود این است که به نسبت یک سری از کتابهای آموزشگاهی تعیین سطح شروع می شود و تا هر جایی که به طور نسبی زبان آموز آشنا باشد آن زبان آموز را حتی به نسبت خالی بودن کلاس هم تعیین سطح می کنند اما دو تا ایراد در این روش تعیین سطح موجود اسنت یک اینکه سیستم آموزشی بخاطر پر کردن بعضی از کلاسهای خالی حاضر به تعیین سطح اشتباه است و دو اینکه آیا می شود یک دارو را به همه تجویز کرد. امروزه چهار حوزه در آموزش زبان فعال است از جمله آیلتس و مکالمه زبان و مصاحبه شغلی در انگلیسی که در سیستم ما از طریق آموزش آنلاین زبان انجام می شود.

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید
رزرو جلسه آزمایشی رایگان اینجا کلیک بفرمایید

 

اهمیت همراهی زبان آموز در آموزش فشرده

در کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی چه از طریق آموزش آنلاین زبان و چه به شکل حضوری زبان آموزان باید همراه استاد حرکت نمایند و این به این معنا نیست که کار سختی است بلکه سختی راه را استاد با مهارت ساده کرده است. اگر بهترین استاد هارم داشته باشید تا زمانیکه شما تمایل و علاقه خود را به این مسیر معطوف ننمایید نمی توانید موفق باشید و اگر هم علاقه و تمایل بسیار داشته باشید اما استاد صاحب فنی در آموزش فشرده نداشته باشید متاسفانه همه چیز به هم می ریزد. پس پس برای حضور در کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی تلاش نمایید تا مهره های ابتدایی از حمله انتخاب استاد و انگیزه خود را قوی انتخاب نمایید تا در این مسیر فشرده به بهترین شکل نتیجه حاصل نمایید.

 

لینک طلایی کتاب گرامر

 

فن استاد در آموزش گرامر

در انتها باید مهمترین عنصر را خدمت شما عزیزان اعلام نمایم آن هم قدرت استاد در آموزش گرامر به شکل فشرده می باشد با طراحی شخصی که پایه تمام اهداف زبان آموزان در زمینه های مختلف می باشد و نباید فراموش کنیم که سالهاست بخاطر اینکه سیستم های آموزشی به سختی گرامر را آموزش می دهند و زبان آموزان زده شده اند و آموزشگاهها سعی می کنند با تبلیغات گرامر تا جدای مکالمه بدانند اما باز هم می گویم هر کاری روش خود را دارد و نباید سوال را پاک کرد و باید جواب را پیدا کرد.

 

 

موفق باشید

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا