دولینگو مستر

اسپیکینگ به انگلیسی

 

مقدمه

امیدوارم امروز روز خوبی رو شروع کرده باشید و اگر دغدغه امروز از خواب بیدار شدن شما هم اسپیکینگ به زبان انگلیسی هست حتما با ما همراه باشید چون امروز تصمیم داریم در مورد اتفاقاتی که در اسپیکینگ به انگلیسی بسیار به ما کمک می کند با شما عزیزان بیشتر صحبت نماییم.

 

 

بی خیال اعتقادات غلط!

بسیاری از بچه ها فکر می کنند که اگر در آموزشگاههای معروف ثبت نام کنند یا در کلاسهای خصوصی با اساتید معروف بعضی از رسانه های جمعی کلاس بگیرن و یا پکیج های پر زرق و برق تهیه کنند می توانند اسپیکینگ به انگلیسی خود را پرورش دهند. اما باید بگم که تا زمانیکه دنبال کسی باشید که برای شما جنبه سرگرمی داشته باشه و یا دنبال پکیج هایی که بخواهید یاد گرفتن رو برای خودتان آسان کنید اتفاق خاصی در اسپیکینگ به انگلیسی شما نخواهد افتاد.برای اینکه بهتر بتوانیم مکالمه زبان خودتان را در جریان بیندازید با ما همراه باشید.

 

انتخاب یه استاد زبان کاربلد!!

دوستان عزیز اگر به این نتیجه برسید که شما قراره اسپیکینگ به انگلیسی خود را تقویت کنید و نه استاد زبان فکر می کنم بهتر باشد چون همیشه زمانیکه می خواهید استاد خودتان را انتخاب نمایید بیشتر اساتید تنها با حرکات نمایشی سعی در جذب شما دارند اما اگر شما بیشتر تمرکز نمایید که استاد مورد نظر چقدر می تواند در اسپیکینگ به انگلیسی شما موثر باشد این بخش قضیه بسیار مهمتر از حرکات نمایشی استاد به خودی خود است.

 

اسپیکینگ به انگلیسی
اسپیکینگ به انگلیسی

 

انتخاب متد صحیح آموزشی!!!

بسیاری از زبان آموزان زمانی که برای تقویت اسپیکینگ به انگلیسی خود به مراکز آموزشی زبان مراجعه می نمایند قطعا انتظار این را ندارند که خود برای خود نسخه بپیچند و با تمام نیت خالصانه خود همه چیز را به متخصصان می سپارند ما هم تصمیم نداریم در مورد اتفاقاتی ساختگی صحبت نماییم بلکه می خواهیم ببینیم چقدر متخصصین در این زمینه موفق عمل کرده اند. سالها در آموزشگاههای مختلف تدریس کردم و کاملا بر روی متدهای آموزشی مسلط هستم اما یه سوال دارم چرا انقدر در سیستم های آموزشی ما اصرار بر آموزش زبان انگلیسی به زبان انگلیسی است در حالی که متخصصین به مراتب قوی تر در خارج از کشور اصرار بر استفاده از زبان مادری برای تدریس زبان دوم که برای زبان انگلیسی است دارند؟و سوالات بسیار دیگر که چرا زبان آموزان را اتیکتی به کلاسها معرفی می نمایند و به این موضوع بازاری نگاه می شود و زمانیکه زبان آموزی می خواهد وارد کلاس بحث آزاد شود بدون اینکه سطح زبانی زبان آموز بررسی شود زبانم آموز را به سمت کلاس بحث آزاد هدایت می کنند؟یه خاطره براتون تعریف می کنم حتما با ما همراه باشید.

 

خاطره

روزی زبان آموزی به کلاس بحث آزاد بنده راهنمایی شد و آن زبان آموز قصد مهاجرت به امریکا را داشت اما در طول زمان کلاس تنها نظاره گر بود و نمی توانست اسپیکینگ به انگلیسی خود را در جریان بیندازد و من هم وظیفه ای جز انگلیسی صحبت کردن با بقیه بچه های کلاس نداشتم چون کلاس بحث آزاد بود. با پایان قراردادم تصمیم به ترک آموزشگاه را گرفتم و آن زبان آموز به اصرار یکی دیگر از زبان آموزان تصمیم گرفت با بنده زبان را از پایه در منزل خود ادامه دهد و همینطور بعدا من فهمیدم که کلاس خودش رو هم همون کلاس بحث آزاد توی آموزشگاه ادامه می داد. جالب بعد از 20 جلسه خصوصی و دیدن آموزش صحیح اسپیکینگ به انگلیسی طوری می توانست زبان را صحبت نماید که استاد آموزشگاه فکر می کرد که کلاس بحث آزاد آموزشگاه بر روی او تاثیر گذاشته بود!و زبان آموز بنده با خنده می گفت آنها نمی دانند که بنده با شما کلاس داشتم که توانستم از پس کار بر بیام.این خاطره را گفتم تا شما عزیزان هم اگر می خواهید تصمیم جدی برای اسپیکینگ به انگلیسی خود بگیرید خود را به دست متخصصانی بسپارید که درست شما را راهنمایی می کنند و همیشه کلاس مکالمه زبان خود و بحث آزاد را با یک استاد بگذرانید.

 

 

 

نتیجه گیری

دوستان عزیزی که تصمیم به تقویت اسپیکینگ به انگلیسی خود دارید شاید بخش عمده به بیراهه رفتن ما متخصصین باشند اما ما با انتخاب صحیح متخصصانی که جواب خود را پس داده اند می توانیم بخش بسیاری از مسیر های بیراهه را تجربه ننماییم و امروز زبان برای پرواز امری ضروری است و شما می توانید در دوره های کوتاه مدت آیلتس و تافل و دولینگو و مصاحبه و مکالمه زبان ما یک جلسه رایگان شرکت نمایید تا بهتر تصمیم بگیرید.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا