آموزش مکالمه زبان انگلیسی

رایتینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت علاقه مندان اخذ ویزای تحصیلی و تمام زبان آموزانی که به دنبال مسیری برای گذر از آزمون هایی همچون آیلتس و تافل و آزمون آنلاین دولینگو می باشند. امروز تصمیم داریم تا در مورد سوالاتی که زبان آموزان تماس می گیرند در مورد رایتینگ و می پرسند با شما عزیزان صحبت نماییم و همانطور که موضوع بحث امروز ما رایتینگ آزمون دولینگو است بیشتر در مورد بخش های مختلف رایتینگ آزمون دولینگو با شما عزیزان صحبت نماییم با ما همراه باشید.

لینک طلایی پکیچ دولینگو رایتینگ

 

 

دیکته

یکی از ویژگی های آزمون دولینگو طریقه بررسی قرار گرفتن دیکته شماست که دقیقا مثل زمانی که در لول های پایین آموزشگاه از بچه های کوچک دیکته می گرفتند که چند تا از حروف را پاک می کردند و بچه ها تنها همان حروف را پر می کردند. این نوع گرفتن آزمون بسیار ساده است زیرا کلمات در قالب جملات ارایه می شوند و با یک مقدار تمرین می توان بر این نوع سوالات مسلط شد.

 

رایتینگ آزمون دولینگو
رایتینگ آزمون دولینگو

توصیف عکس

حال که به مرحله توصیف تصویری باید تا چند جمله اقدام بفرمایید در این مرحله درک جزییات و تسلط بر روی ساختارهای توصیفی گرامری و کلمات توصیفی بسیار اهمیت پیدا می نماید و شما عزیزان در این مرحله نه تنها باید بتوانید از جملات توصیفی مناسبی اسفاده نمایید بلکه باید با تکنیک های وصل کردن جملات نیز آشنا باشید یعنی باید آموزش دیده باشید که ما آموزش گرامر و کلمات در کوتاه مدت را برای شما عزیزان به طور آنلاین محیا نمودیم.

 

 

یادگیری بحث گرامری ضروری حال استمراری : 

 

 

یادگیری بحث گرامری بسیار ضروری مجهول :

 

تایپ جملات شنیداری

حال در بخش سوم نوشتاری باید آن جملاتی را که می شنوید تایپ بفرمایید که در آزمون دولینگو به مراتب این قسمت ساده تر از آزمون پی تی ای عمل می نماید.تا اینجای کار شما را به دیدن یک نمونه آزمون دولینگو دعوت می نمایم.

 

 

 

سوال و جواب نوشتاری

در این قسمت از شما عزیزان خواسته می شود که به سوالی با کمتر از 50 کلمه پاسخ دهید.باز هم توصیه می نماییم که قبل از ورورد به چنین آزمون هایی حتما با شیوه نگارشی و نوشتاری آشنا شوید و آموزش ببینید و بهترین منبع برای آشنایی با سبک های مختلف نوشتاری منابع تافل رسمی می باشد زیرا با تجربه ما تافل بیشتر بر روی انواع مختلف شکل های گفتاری و نوشتاری کار کرده است حال می پرسید چطور به هم ربط پیدا می کنند باید بگوییم که هر سوالی سبک خود را دارد و شما زمانی که با آب و رنگ انواع نوشته ها آشنا باشید می توانید از پس نوشته ها بر بیایید. همانطور که مشاهده کردیم در بخش توصیف تصویر و سوال و جواب نوشتاری دانستن شیوه های حمایتی پاراگراف نویسی هم بسیار به شما عزیزان کمک می نماید.

 

لینک طلایی پکیج دولینگو رایتینگ

 

بخش سوم نوشتاری

یه خبر خوب از آنجایی که بخش سوم در بسیاری از آزمونهای بین المللی  از اهمیت بالاتری مخصوصا در اسپیکینگ آیلتس برخوردار می شود اما در آزمون دولینگو در بخش سوم که به بخش مصاحبه و نوشتار معروف است همانطور که در مقدمه شروع بخش نمایش داده می شود نوشته شده که نوشتار و مصاحبه در بخش سوم بر روی نمره تاثیری ندارد و در آینده در بررسی پذیرش شما در دانشگاه اهمیت پیدا می نماید. حال باید این موضوع را مثبت ببینیم یا منفی. قطعا در مرحله اول برای گرفتن نمره شاید کار ما را ساده نماید اما فراموش نکنید که زمانیکه از اهمیت این بخش در آینده صحبت می شود یعنی شاید دانشگاه مورد نظر برای پذیرش خود بر روی بخش مصاحبه و نوشتاری نیز حساب نماید پس بهتر است که شما زمانیکه آزمون را می دهید در تمامی بخش ها تسلط پیدا نمایید تا در مراحل بعد بهانه ای برای پذیرش خود به مراکز پذیرنده ندهید و این را بدانید که بخش سوم هیچ تاثیری در نمره نهایی شما ندارد.

 

لینک نمونه های متفاوت نوشتاری 

 

 

نتیجه گیری

شما دوستان می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان و سپس به نسبت نیاز در کلاسهای کوتاه مدت ما با حداقل هزینه ها به شکل آنلاین شرکت نمایید. توجه نمایید که در سیستم ما احتیاج به خریداری کتاب ندارید و تمامی منابع مورد نیاز به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. امیدوارم با مطلب بالا به این نتیجه برسید که آزمون دولینگو تنها به دنبال زبان کاربردی شماست و شما در سیستم های کوتاه مدت ما به راحتی از پس این آزمون برمی آید  حداکثر کمتر از 6 ماه.

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا