دوره تضمینی دولینگو

دوره تضمینی دولینگو

 

مقدمه

دولینگو آزمونی بین المللی و آنلاین است که دانشگاههای بسیاری در سراسر جهان این مدرک را قبول دارند. بدلایل بسیاری توصیه می کنم با وبلاگ دوره تضمینی دولینگو ما همراه باشید اگر طالب مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی با حداقل زحمت و هزینه می خواهید باشید. امروز می خواهیم در مورد آزمون دولینگو و آموزشهای کوتاه مدت ما و سود شما نسبت به شرکت در این آزمون صحبت نماییم.

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک طلایی پکیج دولینگو رایتینگ

 

 

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک اعجاب انگیز 30 دقیقه ای پکیج رایتینگ دولینگو

 

استاندارد سازی

یکی از مهمترین کارها در دنیا ساختن تست هست و در بسیاری از موارد همه فکر می کنند که هر چقدر یه تست سخت تر باشه از اعتبار بالاتری برخوردار است. از کجا می شود این مقیاس را در نظر گرفت. بچه هایی که آزمون آیلتس دادند و یا کار می کنند در بسیاری از شرایط احساس سختی می کنند اما با یک بار دیدن آزمون دولینگو هر کسی حتی فردی که آنچنان از زبان سررشته ای ندارد با گذراندن دوره تضمینی دولینگو می تواند آزمون دولینگو را بسیار ساده و مثل بازی کشف نماید. حتما ویدیو زیر را با دقت مشاهده بفرمایید.هر آزمونی وظیفه دارد زبان انگلیسی کاربردی افراد را اندازه گیری نماید که به نظر آزمون آیلتس و یا تافل از این موضوع بسیار فاصله گرفته اند!

 

 

 

لینک طلایی سایت دولینگو

آزمون دولینگو نیاز به تکنیک ندارد!!!

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردین آزمون دولینگو نیازی به تکنیک بالا ندارد اما برای شرکت در آزمون آیلتس و تافل باید تکنیک های فراوانی بدانید که شاید هیچ ربطی به سواد زبانی شما نداشته باشد.به همین دلیل تنها شما نیاز دارید تا زبان عمومی خود را قوی نمایید با شرکت در دوره تضمینی دولینگو و با یک استاد حرفه ای زبان عمومی خود را قوی و چند جلسه ای اسپیکینگ و رایتینگ در کنار استاد بگذرانید تا بتوانید به راحتی از پس این آزمون در بیایید.

 

دوره تضمینی دولینگو
دوره تضمینی دولینگو

تضمین آزمون دولینگو

از آنجایی که برای گذراندن آزمون دولینگو به تکنیک خاصی نیاز ندارید و گذراندن دوره تضمینی دولینگو ما کمتر از 40 ساعت می توانید خود را برای این آزمون آماده نمایید زیرا دو عنصر برای شما ایجاد اهمیت می نماید از جمله گرامر و مکالمه. ما روش هایی را داریم که گرامر پیشرفته را کمتر از 15 ساعت آموزش می دهیم برای آزمون آیلتس حال در مقایسه با آزمون دولینگو که آزمونی کاربردی است خیلی سریع گرامر را یاد می گیرید و آموزش می دهیم و در ادامه کمتر از 20 ساعت با کلمات پرکاربرد در روش ما با ما مکالمه کار می نمایید و بعد از گذراندن 30 ساعت موفق می توانید کمتر از 10 ساعت با آزمون دولینگو آشنا شوید. فراموش نکنید که تنها با 50 دلار در آزمون دولینگو شرکت می توانید بکنید در مقایسه با آزمون آیلتس 300 دلاری و نتیجه آزمون شما کمتر از 2 روز آماده می شود و تنها کمتر از 1 ساعت در مقایسه با 2 ساعت آزمون آیلتس و 4 ساعت آزمون تافل با کمترین احساس خستگی و استرس آزمون خود را در منزل خود می دهید.

 

کاربردی بودن

از آنجایی که آزمون دولینگو آزمونی است که زبان کاربردی را مورد هدف قرار می دهد این موضوع هم درصد موفقیت شما عزیزان را بالا می برد و هم درصد موفقیت اساتید را. البته که هدف متقاضیان مهاجرت و آزمون و همچنین هدف مراکز پذیرش چیزی غیر از این نیست مگر اینکه مراکز دندان برای کسب یود بیشتر تیز کرده باشند که به نظر بخاطر شکل طراحی آزمون دولینگو همه چی مناسب پیش خواهد رفت. در موفقیت آزمون چند عامل بستگی دارد از جمله شکل آزمون و برگزارکنندگان و کاربردی بودن آزمون و استرس که در این آزمون دولینگو بسیاری از واسطه ها به واسطه آنلاین بودن و زمان کوتاه برگزاری آزمون حذف شده اند.

 

لینک طلایی سایت دولینگو

 

دوره های ما

از آنجایی که آزمون دولینگو نیاز به چند دوره اساسی دارد از جمله گرامر و مکالمه و کلمات و مصاحبه و اسپیکینگ و رایتینگ. و از آنجایی که تقریبا دولینگو ترکیبی از آزمونهای بین المللی می باشد. توصیه می کنیم تا با دیدن ویدیو های آموزشی مربوط به دوره های بالا هر جا احساس نیاز نمودین تنها با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان با ما همراه باشید. با یک نمونه از ویدیو هلای آموزشی ما در 5 دوره کلاسی نام برده بالا با ما همراه باشید.

 

 

با حضور استاد علی زرین قبا

 

 

سالها با سیستم های بلند مدت جنگیدیم تا امروز برای مشتریان خود حرفی برای گفتن داشته باشیم.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا