پکیج اسپیکینگ دولینگو

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

 

مقدمه

امروز قصد داریم با زبان آموزانی صحبت نماییم که برای شرکت در آزمون دولینگو عجله دارند اما واقعا نمی دانند چه مراحلی را برای موفقیت خود باید بگذرانند. با ما همراه باشید با وبلاگ آموزش دولینگو در کوتاه مدت تا بتوانید بهتر نسبت به آموزش دولینگو خود در کوتاه مدت تصمیم بگیرید.

لینک طلایی پکیج دولینگو رایتینگ

لینک طلایی پکیچ دولینگو اسپیکینگ

 

 

 

تعیین سطح

اولین مرحله در آموزش دولینگو در کوتاه مدت تعیین سطح شما عزیزان و به نسبت تعیین سطح انجام شده و نمره دلخواه شما ارایه مسیری تخصصی برای رسیدن به هدف شما دوستان در کوتاه مدت می باشد که شما عزیزان می توانید تعیین سطح خود را با برترین استاد آنلاین در سال 2019 با 15 سال سابقه تدریس درخشان و دارنده نمره 150 دولینگو انجام دهید.

 

 

 

دوره های ضروری

بعد از تعیین سطح برای شرکت در دوره آموزش دولینگو در کوتاه مدت معمولا استاد به نسبت توانایی زبان شما و هدف و نمره ای که مد نظر دارید به شما مسیرهایی که باید بگذرانید را از جمله گرامر و کلمات و مکالمه و دوره های رایتینگ دولینگو و گذراندن دوره کار با منابع دولینگو را برای شما عزیزان توصیه می نماید. حال در مورد اهمیت تک تک موارد بالا با شما عزیزان صحبت می نماییم.

 

 

 

مرحله 1 آموزش دولینگو در کوتاه مدت(گرامر)

 

هر چیزی پایه ای دارد و اجرای آموزش دولینگو در کوتاه مدت نیز بیش از هر آموزش دیگری احتیاج به پایه ای محکم دارد که ما گرامر را شرط باید می دانیم.شاید بسیاری از زبان آموزان با این باور به آزمون دولینگو روند که چون می توانند در سفرهای خود یا در کار خود از بس کار بر بیایند بس در دولینگو هم همه چیز را می توانند کنترل نمایند اما واقعیت این است که 50 درصد دانش زبانی در آزمون دولینگو و هر آزمون بین المللی دیگر همچون آیلتس و تافل تاثیر دارد و 50 درصد آشنا بودن با شیوه و نمونه سوالات و چطور آماده شدن نسبت به آزمونها اهمیت پیدا می نماید.

لینک طلایی پکیج دولینگو رایتینگ

 

مرحله 2 آموزش دولینگو در کوتاه مدت یادگیری ترکیبات مکالمه

 

قطعا اگر دستورالعمل دولینگو را مطالعه کرده باشید از اهمیت کلمات و ترکیبات کلمات چه در نقش های مختلف و دیگر معیار ها در نمره دهی مطلع خواهید شد اما کاری که استاد حرفه ای برای شما انجام میدهد این است که با تجربه و نه تجربه عادی بلکه با تجربه ای آزمونی که امتحان خود راپس داده کلمات و ترکیبات لغات را با بهترین منابع با شما عزیزان کار می نماید و بعد به جد در بخش مکالمات با شما عزیزان صحبت می نماید و نظرات تکمیلی خود را ارایه می دهد.

 

آموزش دولینگو در کوتاه مدت
آموزش دولینگو در کوتاه مدت

مرحله سوم آموزش دولینگو در کوتاه مدت

در مرحله سوم آموزش دولینگو در کوتاه مدت باید زبان آموزان با شیوه های نوشتاری قبل از ورود به مرحله آخر آشنا شوند که در این مرحله آموزش صحیح نوشتاری توسط استاد مورد نظر و آشنا بودن استاد با موضوعاتی که تا حالا در آزمون آمده بسیار مهم است حال که ما بهترین منابع را برای شما عزیزان برای آرایه داریم با ما همراه باشید.

 

مرحله آخر

حال که با تمامی موارد آشنا شدیم باید بدانیم که تمامی مراحل بالا برای آمادگی زبان عمومی شماست که 50 درصد را را پوشش می دهد و آن چیزی که بسیار مهم است منابع آزمونی دولینگو است که نیاز است زبان آموزان در کنار یک استاد حرفه ای در بخش های مختلف همراه شوند تا بتوانند دقیق با فضای دولینگو آشنا شوند.

 

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

 

ما مسیری را برای آموزش دولینگو در کوتاه مدت برای شما عزیزان در نظر گرفتیم البته با تخصص و ایده هایی که طی سالها بر رویشان کار کردیم و جواب گرفتیم که تمامی 4 مرحله بالا را کمتر از 60 ساعت برای زبان آموزان از صفر برای نمره های 105 یا 110 دولینگو و دوره سه ماهه برای زبان آموزانی که نمره 120 می خواهند. حال با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان شما  عزیزان از کیفیت کار استاد مربوطه اطمینان حاصل می نمایید .

لینک طلایی سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا