دوره مجازی امتحان آیلتس

یادگیری آنلاین زبان

یادگیری آنلاین زبان

 

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی یادگیری آنلاین زبان از اهمیت بسزایی برخوردار شده است و امرو می خواهیم در مورد اهمیت آموزش آنلاین و قابلیت های کلاس آنلاین با شما عزیزان صحبت کنیم .شاید در ابتدا امری نا آشنا بیاید اما آن چیزی که اهمیت پیدا می کند این است که ما همیشه نسبت به اتفاقات ناآشنا می ترسیم.اما امروز می خوام اعتراف کنم که زمانی که خودمم با آموزش آنلاین زبان به شکل آنلاین آشنا شدم باورم نمیشد که چرا 10 سال از زندگیم برای آموزش دادن در آموزشگاهها توی ترافیک و سرما و گرما گذراندم.حال می خواهیم در مورد اهمیت آموزش یادگیری آنلاین صحبت کنیم.

 

سوالاتی که قبل از یادگیری آنلاین زبان به ذهن ما می رسد؟

 

  • چطور معلم خودمون ببینیم؟
  • چطور صدای معلم ببینیم؟
  • چطور میشه کتاب دید؟
  • چطور میشه نوشت؟
  • بعد از کلاس چطور نت بردارم؟
  • کلاسم اگه خواستم تغییر زمان بدم چیکار کنم؟
  • آیا ارتباطی که توی آموزش آنلاین زبان هست توی کلاس حضوری هم هست؟
  • اگه برق بره چی میشه؟

 

جواب: شما عزیزان صدا و تصویر استاد از طریق کامپیوتر در قالب یک نرم افزار که احتیاجی به نصب در کامپیوترتان ندارید خواهید داشت و با برگزاری یک جلسه آزمایشی خواهید دید که تمامی ابزار برای شما فراهم آمده از نشان دادن جزوات و منابع به طور آنلاین تا تصاویر و صوت و غیره. لطفا برای آشنایی بیشتر با ثبت نام در سیستم یادگیری آنلاین ویدیو زیر را با دقت تماشا کنید و اگر مایل به یادگیری زبان آنلاین بودین یک جلسه آنلاین رایگان تست بفرمایید.

 

اهمیت یادگیری آنلاین زبان در زمان

 

یکی از مهمترین مهره های زندگی هر فرد در زندگی امروز اهمیت زمان است که اگر نادیده گرفته شود ضررات جبران ناپذیری را به فرد وارد می کند مخصوصا اگر در مسیر مهاجرت و گرفتن ویزای تحصیلی باشد. سالهاست یادگیری آنلاین زبان برای مدیران و متخصصان و همچنین افرادی که به اساتید دسترسی نمی داشتند آموزش آنلاین زبان بهترین گزینه بوده و بدون اغراق ادعا می کنم که یادگیری آنلاین زبان از هر نظر از آموزش حضوری شادتر و سریعتر و موثرتر عمل می نماید. 

 

 

 

مدیریت کلاسها به دست شما در یادگیری آنلاین زبان

 

یکی دیگر از فایده های یادگیری آنلاین زبان در مدیریت کلاسها به دست شما می باشد شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که اگر بخواهید هزینه کلاسها رو یکجا بپردازید سخت باشد اما آنچیزی  که در یادگیری آنلاین زبان اتفاق می افتد انتخاب و رزرو تعداد کلاسها بوسیله خودتان می باشد و شما عزیزان از یک تا هزار کلاس می توانید انتخاب نمایید. همچنین اگر بخواهید کلاسی را کنسل کنید کاملا دسترسی در پروفایل شما داده شده است.

 

 

صرفه جویی در هزینه های یادگیری آنلاین زبان

یادگیری آنلاین زبان
یادگیری آنلاین زبان

 

یادم میاد که یک زمانی زبان آموزانم برای اینکه خودشان را به تهران برسانند از شهرستانهای دیگه ساعت ها در راه بودند و نه تنها انرژی کافی برای شرکت در کلاسها رو نداشتند بلکه هزینه بسیاری هم برای ثبت نام و هم برای رفت و آمد به آنها تحمیل میشد اما در یادگیری آنلاین زبان چون هزینه ها پایین می باشد پس شما بجای اینکه جلسه ای 300000 هزار تومان به آموزشگاههای معروف بدهید می توانید 50000 هزار تومان به اساتید آنلاین بپردازید که در آموزشگاههای معروف کار کردند.

 

لینک طلایی استاد زبان آیلتس

 

 

به طور انفرادی تعیین سطح شدن و امکان کار خصوصی با پایین آمدن هزینه ها

 

از آنجایی که در دنیا برای آموزش زبان و یادگیری آنلاین زبان هر فرد را به طور جداگانه کار می کنند و اعتقاد دارند آموزش افراد به شکل خصوصی باید انجام شود اما در نظر بگیرید که زمانی که هزینه ها در آموزش آنلاین پایین می آیند هم استاد و هم زبان آموز قابلیت های خود را در اختصاصی کار کردن و کار شدن بالا می برند و امکان فعالیت به طور کاملا اختصاصی فراهم می آید مخصوصا برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت دارند و باید هر چه سریعتر خودشان را به هدف نزدیک نمایند. سیستم ما هم تایید می نماید که برای کار های جدی حتما به طور فردی و متمرکز کار شود که این موضوع در آموزش آنلاین زبان فراهم آمده.

 

 

چطور در سیستم کوتاه مدت استاد زرین قبا با اجرای 2000 کلای آنلاین در سال ثبت نام کنیم؟

 

 

لینک کتاب Business English

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا