دولینگو مستر

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین مدت

مقدمه

یکی از دغدغه های زبان آموزان زمان یادگیری آنهاست تا جایی که یادم میاد یک روز یکی از زبان آموزان حاضر بود هر روز و هر ساعت کلاسهای خودش رزرو کنه تا یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت با استفاده از یک استاد اتفاق بیوفتد حال این سوال را می پرسید چه چیزی باعث یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت می شود و از چه مسیری می شود یادگیری زبان در کوتاه مدت را آموخت.

 

روش

بسیار روش در یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت تاثیر دارد و از آنجایی که اجرای روش احتیاج به یک متخصص حرفه ای در اجرای روش در یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت بسیار مهم می باشد. استاد مورد نظر می بایست تجربه فراوان در زمینه آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت داشته باشد که اگر نتواند گرامر و دایره لغات زبان آموزان را به مقدار نیاز آنها بالا نبرد بدون شک هدف یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت تیک نمی خورد.

 

 

مدیریت استاد

یکی از معیارهایی که در یک استاد حرفه ای در نظر گرفته می شود بحث مدیریت استاد می باشد زیرا زمانیکه استادی می خواهد زبان را در کوتاه مدت اموزش دهد باید قدرت جمع بندی بالایی داشته باشد و علاوه بر قدرت جمع بندی می بایست قدرت مرور مطالب را بر پایه شگردی که در دست دارد داشته باشد.فرض کنید که زبان آموزی که بسیار ما در کار خود تجربه کرده ایم تنها 3 ماه برای آماده شدن زمان دارد و در بسیاری از موارد دیده شده که متقاضی آیلتس یا تافل تنها 2 ماه فرصت برای آزمون خود دارد و به هر دلیل نتوانسته آموزش مناسبی را ببیند که در این شرایط شما ببینید که چه فشاری بر روی زبان آموز و استاد خواهد بود و اگر استاد بخواهد با کتابهای ترمیک کار کند حتی دو درصد مباحث را نیز نمی تواند ساپورت کند.

 

مطالب و محتوا

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت و مهیا کردن مطالب برای دوره های کوتاه مدت بسیار سخت و احتیاج به تجربه بالای استاد دارد و فرض نمایید که زبان آموزی با حداقل زمان به شما مراجعه می کند و اگر نتوانید محتوا ها را به موقع و دقیق برسونید زمان مثل برق و باد می گذرد و هیچ اتفاقی نمی افتد. پس باز هم از همکاران در این زمینه خواهش می کنیم یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت را به افرادی بسپرند که هم تخصص و هم تجربه کافی در این زمینه را دارند که با دادن قول های الکی تنها اعتبار خویش را از بین می برند و اگر دو نفر هم باشند که این کار را به راحتی بعد از سالها می توانند انجام دهند هم بواسطه آنها اعتبار خود را انجام می دهند.

 

 

انواع تولید محتوا در دنیا

در دنیا تولید محتوا به دو شکل انجام می شود یکی مثل فرش ماشینی که با دستگاه درست می شود و یکی فرش دستی که با دقت و گره های فراوان که ما در تولید محتوا  یکسری از کتابها رو بازاری می دانیم مثل کتابهای ترمیک در آموزشگاهها و یکسری از کتابها را ساخته دست اساتید حرفه ای می دانیم در اصل این کتابها جمع بندی های حرفه ای هستند که استاد مورد نظر به نسبت نیاز هر فرد محتوای فرد را در اختیارش قرار می دهند. حال اگر ساده تر بگویم زمانیکه شما به آموزشگاهها مراجعه می کنید با هر هدفی اگر کلاس خصوصی نخواهید شرکت کنید می بایست در کلاسهای گروهی وارد شوید که حداکثر دوره ها بین دو تا سه سال طول می کشد و یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت عملا اتفاق نمی افتد زیرا استاد به ناچار مجبور است مطالبی را آموزش دهد که شاید در مسیر هدف شما تعریف نشده باشد و زمان یادگیری شما را طولانی تر می نماید.

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون آیلتس

 

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت و آیلتس

آیلتس یکی از آزمون هایی است که زبان عمومی و یا آکادمیک شما را اندازه گیری می نماید و اگر بخواهید در این آزمون شرکت نمایید در ابتدا باید دانش کافی را در کوتاه مدت بدست بیاورید دو در ادامه با تکنیک های آزمون آیلتس آشنا شوید که اگر مرحله اول سریع انجام نشود زمان بسیاری را از شما می گیرید.

 

لینک طلایی موضوعات اسپیکینگ ایلتس

 

موفق باشید

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا