دوره دولینگو

آموزش اسپیکینگ آیلتس

 

مقدمه

با یه وبلاگ دیگه از سری وبلاگ های مرتبط با آموزش اسپیکینگ آیلتس در خدمتتان هستیم و قصد داریم امروز در مورد اهمیت زبان پایه و همچنین بخش های مختلف اسپیکینگ آزمون آیلتس اگر مایل باشید با هم صحبت نماییم با ما همراه باشید.

 

آموزش اسپیکینگ آیلتس با تکنیک یا پایه زبانی؟

بسیاری از عزیزان فکر می کنند که آموزش اسپیکینگ آیلتس تنها تکنیک می باشد در حالی که در دنیا اساتید حرفه ای اعتقاد دارند که آموزش اسپیکینگ آیلتس ابتدا باید با تکمیل مواردی همچون گرامر و کلمات صورت پذیرد.حال شاید بپرسید که دلیل اصرار در یادگیری گرامر و کلمات زبان عمومی کافی چیست؟ از آنجایی که آیلتس یک آزمون می باشد برای اندازه گیری زبان عمومی یا زبان آکادمیک پس در واقع وظیفه اش این است که زبان عمومی و یا زبان آکادمیک شما را اندازه گیری نماید دقیقا مثل کنکور .

 

اهمیت تلفظ در آموزش اسپیکینگ آیلتس

رعایت کردن یکسری از مباحثی که در تلفظ در آموزش اسپیکینگ آیلتس مطرح می شود از جمه اجرای آهنگ جملات و تکیه کلمات بحث طبیعی جلوه کردن زبان آیلتس مثل یک فرد بومی زبان می شود و می توان از مسیر های مختلفی تلفظ را قوی کرد یا به طور خود جوش علایم بین المللی که در زیر آموزش داده ام را فراگیرید و تلفظ لغات را خودنان چک کنید البته که امروز با آمدن صوت کلمات خیلی راحت تر به تلفظ کلمات می رسید یا اگر دسترسی نداشتید می توانید از آموزش زیر بهره ببرید و در مرحله دوم یک استاد حرفه ای در مکالمات آیلتس شما بسیار می تواند در آموزش اسپیکینگ ایلتس در حوزه آیلتس شما عزیزان را همراهی نماید با ما همراه باشید.

 

 

چرا از گرامر بترسیم؟

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث فرار ما از گرامر می شود از جمله سیستم های مکتب خانه ای حاکم و غیر عملیاتی و کاربردی و سخت آموزش دادن گرامر می باشد که با آموزش ساده و کاربردی گرامر شما عزیزان قادر خواهید بود تا در آموزش اسپیکینگ آیلتس خود بسیار موفق تر عمل نمایید و متوجه این موضوع باشید که ساختمان بدون زیرسازی هیچگاه شکل نمی گیرد.

 

 

بخش اول آموزش اسپیکینگ آیلتس

در بخش اول آموزش اسپیکینگ آیلتس با شما عزیزان همراه هستیم و در این بخش بسیاری از سوالات در مورد یکسری سوالاتی است از جمله خانواده و کار و تحصیل که بسیار ساده هستند و تنها در این بخش شما عزیزان باید به مقداری که سوال از شما خواسته جواب دهید و زمان زیادی نیاز نداید حتما ویدیو زیر را مربوط به بخش اول آموزش اسپیکینگ آیلتس تماشا نمایید.

 

 

بخش دوم آموزش اسپیکینگ آیلتس

از آنجایی که بخش دوم و سوم آیلتس احتیاج به یک استاد حرفه ای در کنار شما به دلایلی که خدمتتان بیان می کنم دارد. در بخش دوم آموزش اسپیکینگ آیلتس شما عزیزان می بایست بتوانید تا دو دقیقه کارتی که شامل3 تا 4 تا سوال در مورد موضوع خاصی می باشد را مدیریت نمایید و در موردش صحبت نمایید. در بسیاری از موارد زبان آموزان می گویند که ما نمی توانیم برای تمامی موضوعات که در کارت های مختلف هستند صحبت نماییم و ایده ای نداریم. آزمون آیلتس مثل تست خون نمی باشد و طوری طراحی شده که بایستی مثل کنکور خود را برای آزمون آماده نمایید و یکی از بهترین کارها این است که بعد از قوی کردن زبان عمومی خود با استاد حرفه ای در تماس باشید که در حال حاضر بسیاری از زبان اموزان ما در طریق اموزش انلاین زبان این کار را انجام می دهند و با کمک گرفتن از استاد در مسیر گرفتن نظرات استاد و گرفتن ایرادات شما و دادن تکنیک هایی همچون نت برداری و مدیریت زمان شما را یاری نمایند.

 

 

نتیجه گیری

از آنجایی که افرادی که برای یادگیری زبان مراجعه می نمایند با اهداف متفاوتی رو برو هستیم اما باید بسیار توجه نماییم که بعضی از حوزه های زبان احتیاج به راهنما دارد و در این شرایط بد اقتصادی و سیاسی و بهداشتی کشور زمان از اهمیت بالایی برخوردار است و شما عزیزان با رزرو یک جلسه ازمایشی رایگان با ما می توانید همراه باشید تا ما بتوانیم بهتر شما را در مسیر یادگیری همراهی کنیم.

لینک طلایی موضوعات بخش های مختلف اسپیکینگ آیلتس

 

موفق باشید

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا