دولینگو مستر

دولینگو مستر

مقدمه

امروزه بحث آزمون دولینگو از اهمیت بسزایی برخوردار است بدلیل اینکه بازار امروز و زبان آموزان امروز برای مهاجرت شیوه های بسیار متفاوتی را برای موفقیت خود چک می نمایند. حال امروز تصمیم دارم در مورد اینکه داشتن یک راهنما خوب و حرفه ای- دولینگو مستر چقدر در زمان و موفقیت کار شما بستگی دارد صحبت کنم.

لینک فوق حرفه ای دولینگو اسپیکینگ

 

 

اهمیت کلاسهای اسپیکینگ دولینگو

 

از آنجایی که برای شرکت در آزمون دولینگو می بایستی خودتان در جلوی دوربین کامپیوتر کار خودتان را ارایه دهید به همین دلیل بسیار توصیه می شود که به جای اینکه به راهکارهایی که دیگران به شما تحمیل می کنند فکر کنید که از خطر بسیاری برخوردار است با گرفتن آموزش های لازم خود در این مسیر موفق شوید. ما در سیستم آموزشی خودمان بعد از 2 سال تجربه حرفه ای و با ارایه آموزش های کوتاه مدت حرفه ای خودمان شما عزیزان را کمتر از بین یک تا ماه به نسبت نمره و وقتی که دارین البته به شرط پشتکار شما عزیزان و هدفمند بودن مثل سایر زبان آموزانمان شما را تا نمره 110-120 آموزش می دهیم. دولینگو مستر استادی است که به شما راه و روش درست موفقیت را میاموزد و مسیر را برای شما عزیزان هموار می نماید.

 

منابع آزمون دولینگو

حال که به این نتیجه رسیدیم که چقدر حضور در کلاسهای دولینگو از اهمیت بالایی برخوردار است باید بگویم که داشتن منبع مناسب همراه با جوابهایی که به ما این اجازه را می دهد که با الگوهای ساده نمرات بالا بگیریم و تنها کلماتی را یاد بگیریم که برای ما ایجاد اهمیت می نمایند بسیار ضروری است. حضور در کلاس و داشتن تعامل بعد از کلاس مستلزم داشتن نمونه هایی است که شما عزیزان کار بکنید بر اساس راهنمایی و آموزش های استاد و سپس با خواندن پکیج و منابع استاد که با آموزش هم دولینگو و زبان پایه است کار بکنید.

 

لینک طلایی معرفی پکیج دولینگو رایتینگ

لینک فوق حرفه ای دولینگو اسپیکینگ

 

 

امتحانات

در حال حاضر در دنیا طبق آخرین آمار اعلام شده در امریکا تقلب در آزمون های آنلاین امری غیر قابل اجتناب بوده اما بنده می خوام از نظر حرفه ای نظر خودم در مورد اینگونه مسیر برای زبان آموزانی بگم که بی درنگ دنبال افرادی هستند که تست آنها را بزنند. چندین ایراد برای زبان آموزانی که دیگران براشون تست می زنند وارد است که اولین ایراد این است که زبان آموزان خودشان باید در آزمون برای اسپیکینگ صحبت نمایند که گفتیم باید کلاس بروند اما بسیاری موارد گزارش شده که زبان آموزی کلاس نرفته برایش تست زده شده است و از آنجایی که آزمون دولینگو در صورت کشف تقلب مادام العمر زبان آموز را از شرکت در آزمون دولینگو منع می نماید بلاک شده و بعد از سوالاتی که ما از آنها پرسیدیم متوجه شدیم که فقط برایشان تست زده شده و از آنجایی که زبان آموز در سطح مناسبی نبوده فاصله نمره ایجاد شده باعث بلاک شدن زبان آموز شده. به همین دلیل اگر به موفقیت فکر می کنید حتما با ما مشورت کنید.

 

 

نتجه گیری: طبق تمامی صحبت هایی که شد برای اینکه شما عزیزان بخواهید از هر مسیری اقدام کنید باید با یک مشاور حرفه ای مشورت کنید و اگر بخواهید صرف خلاص شدن از ماجرا از فردی بخواهید آزمون شما رو بدهد و زبان قوی نداشته باشید این ماجرا با سرنوشت شما بازی می کند و شاید به عنوان یه سابقه منفی برای شما عزیزان حساب شود در ادامه مسیر. امیدوارم از اطلاعات بالا استفاده کرده باشین.

 

توجه شمارو به یک ویدیو جذاب جلب می کنم:

 

 

لینک طلایی معرفی پکیج رایتینگ دولینگو

 

duolingo

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا