راز اخطارهای آزمون دولینگو

آموزش دولینگو 110 کمتر از 1 ماه

مقدمه

امروز تصمیم دارم تا شما عزیزان را در مورد امکان آموزش دیدن شما عزیزان کمتر از 2 ماه آشنا سازم که در چه شرایطی این ماجرا امکان پذیر است و در چه شرایطی امکان پذیر نمی باشد.

 

شرایط امکان دوره دولینگو کمتر از یک ماه

زبان آموزانی که از زبان مبتدی به بالا برخوردار هستند.زمینه زبانی داشته باشند می توانند در دوره دولینگو کمتر از یک ماه شرکت نمایند و با فشرده کلاس آمدن و کار کردن به هدف خود برسند .اما باز هم بهترین مسیر برای موفقیت این است که شما عزیزان بتوانید با یک متخصص در این مسیر مشاوره نمایید. تا در هر مرحله شما عزیزان را راهنمایی نماید. قطعا راههای بسیاری برای موفقیت در آزمون دولینگو وجود دارد. از جمله کلاس رفتن و پکیج خریدن و غیره اما برای حضور در هر مسیری نیاز به متخصص است تا به بیراهه نروید.

 

شرایط عدم امکان حضور در دوره دولینگو 110 کمتر از 1 ماه

قطعا زمانیکه شما عزیزان زبان را از صفر شروع کرده اید و حال در شرایطی از مهاجرت قرار گرفته اید که باید حداقل نمره 110 را ارایه دهید. در چنین شرایطی باید بدانید که معیارهای بسیاری است که امکان حضور شما عزیزان را در دوره دولینگو 110 کمتر از 1 ماه می بندد. از جمله دانش کلمات و دیکته و غیره. حتی توصیه می کنم که اگر فقط یک ماه تا آزمون وقت دارین حتی پکیج آموزشی نیز راه گشا نخواهد بود. اما راهکاری که می توانم خدمت شما عزیزان بدهم این است که حتما با یک متخصص مشورت نمایید. تا بهتربن مسیر را برای شما انتخاب کند که اگر در انتخاب متخصص اشتباه عمل نمایید در بسیاری از موارد از هدف خود دور می شوید.

 

پکیج اسپیکینگ هلو دولینگو

 

 

در صورت عدم مشورت در زبان کوتاه چه اتفاقی میوفتد

بسیار پیش آمده که با ما تماس گرفته شده و در مورد بلاک شدن بعضی از زبان آموزان خبر داده شده است. دقیقا زمانیکه شما عزیزان با فردی که مسلط این کار هست مشورت نمی کنید. در این شرایط است که در دام سیستم هایی میوفتید که شیوه هایی به شما معرفی می نمایند که سطح زبانی شما را در نظر نگرفته و بلاک می شوید. اما زمانیکه با فردی مشورت می نمایید که بر روی کار مسلط است و فقط به پول فکر نمی کند مسیری را به شما معرفی می کند که شدنی است. ما با 2 سال تجربه در این مسیر آماده مشاوره در بخش دولینگو هستیم تا شما عزیزان بهترین مسیر را انتخاب نمایید و تمامی مراحل از جمله کلاسهای آموزشی و پکیج و غیره را خود در صورت نیاز به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در محیطی امن و قیمتی مناسب به هدف خود دست پیدا نمایید.

 

آموزش دولینگو 110 کمتر از 1 ماه
آموزش دولینگو 110 کمتر از 1 ماه

 

چه اطلاعاتی در طول دوره دولینگو 110 ارایه می شود؟؟؟

در طول دوره آموزشی ما گرامر که از مهمترین مهره های هر آزمون بین المللی است کاملا به طور ساده و کاربردی با روش خودمان آموزش داده می شود. در ادامه مسیر سعی می شود به نسبت زمان هر زبان آموز یک مسیر معرفی شود که اگر مسیر کلاسها باشد با بهره گیری از بهترین کتابها و منابع برای کلمات و ایده سوالات شما عزیزان آماده می شوید و در ادامه مسیر هم می توانید با استاد بر روی منابع دولینگو کار بفرمایید و هم با تهیه پکیج های ما که شامل سوالات پرتکرار دولینگو می باشند خودتان ادامه مسیر را بروید. دولینگو آزمونیست که شما عزیزان باید کاملا به اخطارهای آن مسلط باشیذ. چون در واقع اگر به اندازه ای که دولینگو می خواهد اگر نتوانید مرتبط صحبت نمایید نه تنها از نمره شما کم نمی شود بلکه کلا نمره ای به شما ارسال نمی شود.

 

Duolingo

 

توجه شما عزیزان را به ترجمه یک فیلم جذاب جلب می نمایم با ما همراه باشید:

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا