اخطارهای دولینگو

اخطارها در دولینگو

مقدمه

 

شاید شما عزیزان تصمیم داشته باشید در آزمون دولینگو شرکت نمایید.  با چک کردن چنل های تلگرامی یا اینستاگرامی در گروههای مختلف یکسری تجربیات را شنیده باشید که باعث شود دل شما را برای شرکت در آزمون دولینگو خالی کرده باشد. اما باید به شما عزیزان بگویم که اگر با حساسیت های دولینگو بازی نکنید و از تجربیات وبلاگی که خدمتتون می نویسم استفاده کنید هرگز تحت هیچ شرایطی بعد از آزمون دادن بلاک نمیشید و نمره خودتون کسب می کنید.

 

لینک طلایی شوکولات دولینگو اسپیکینگ

 

 

Tel:09378048347

 

اخطار اول مربوط به افتادن نور در عینک شما

 

شاید برای شما جالب باشد که عینک چه ربطی به عدم نمره دادن دولینگو دارد؟ اما در واقع اگر دولینگو نتواند از روی چشم های شما شما را شناسایی کند براحتی از شما می خواهد بخاطر یک انعکاس نور دوباره در آزمون شرکت کنید. فراموش نکنید که دولینگو تنها در صورتیکه قطعی نت در میان باشد تا سه بار اجازه آزمون به شما می دهد و در صورتیکه اتفاقات دیگر در میان باشد به لطف سوپروایزر تصحیح کننده امتحان بر می گردد که به شما دوباره شانس مجدد بدهد یا خیر.

 

 

لینک طلایی رایتینگ دولینگو با بیش از 100 نمونه تنها در یک ویدیو 30 دقیقه ای با جواب

 

 

اخطار دوم

 

یکی از اخطارهایی که شاید بسیاری از اساتید و شرکت کنندگان بهش دقت نکنند عدم نور کافی اتاق هست که در یکی از موارد یکی از زبان آموزان ما بعد از 7 دفعه امتحان دادن و در انتها نامه زدن به دولینگو از این ماجرا آگاه شد که اگر بار اول دولینگو این بازخورد میداد همون بار دوم نمره 120 اتفاق میوفتاد.

 

اخطار سوم

 

یکی از خطرناک ترین اخطار های دولینگو که به بلاک شدن منجرب میشه عدم حرکت دست به هنگام تایپ کردن حالا می گویید چطور!!!1

 

اخطار چهارم

 

یکی از اخطارهای دادن آزمون مجدد دولینگو زمانی است که شما عزیزان در مراحل مختلف اسپیکینگ به اندازه زمان داده شده صحبت ننمایید.

 

اخطارهای دولینگو
اخطارهای دولینگو

 

Tel:09378048347

 

اخطار پنجم

 

بسیاری از زبانم آموزان فکر می کنند که در بخش مصاحبه دولینگو چون نمره ای تعلق نمی گیرد می توانند به طور ناقص صحبت کنند اما در واقع ناقص صحبت کردن در هر بخشی از اسپیکینگ بهانه ای برای بلاک شدن می باشد.

 

اخطار ششم

 

بسیار پیش آمده که زبان آموزان در آزمون دولینگو غیر مرتبط با سوال صحبت می کنند که دلایل بسیاری دارد. از آنجایی که آزمون دولینگو به طور پلکانی نمره را بالا می برد زبان آموزانی که از تقلب استفاده می کنند در مرحله اول ریدینگ و لیسنیگ تست می شود و در مرحله آخر اسپیکینگ. چون در مرحله اول تقلب نمره را بالا می برد پس سطح آزمون از سطح دانش بعضی زبان آموزان بالاتر می رود و دولینگو به راحتی این را تشخیص می دهد تا شما با پرداخت یک آزمون مجدد در آزمون شرکت کنید.

 

اخطار هفتم

 

خیلی موقع هام پیش میاد که بخاطر اینکه کسی که کار شما رو درست انجام نمی دهد دولینگو به عنوان یک بهانه به شما اخطار می دهد که در واقع فرصتی دوبارست برای بلاک نشدن.

 

اخطار هشتم

 

آزمون دولینگو تمپلیت گریز است و تا آنجایی که می توانید از الگوهای معروف که در آیلتس فرا گرفته اید بپرهیزید و یک راهکار دیگر پکیج های ما طی یک سال گذشته تمامی سوالات پرتکرار را دولینگو را جمع آوری کرده و با جواب هایی که تا حالا منجر به نمرات بالا برای زبان آموزان شده همراه بوده.با خرید پکیج های ما به اهداف زیر برسید.

 

1- هر چقدر هم طالب تقلب باشید باید اسپیکینگ آزمون را خودتان بزنید.

لینک شوکولات دولینگو اسپیکینگ به همراه 150 نمونه سوال پرتکرار فشرده شده در یک ویدیو 2 ساعت همراه با جواب

 

2- حضور در کلاسهای ما درک صحیح اسپیکینگ را راحت تر می نماید در مرحله ابتدایی

لینک طلایی سایت ما

 

3- برای اینکه تضمینی به هدف خود برسید با ما در تماس باشید تا حرفه ای کار اجرا شود و بدون آمادگی در اسپیکینگ دست به هیچ اقدامی نزنید که بلاک میشید

 

Tel:09378048347

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا