تنظیمات کامپیتر دولینگو آپدیت 2024

حرکت شانه در دولینگو

مقدمه

 

بسیار پیش آمده که زبان آموزان هنگام شرکت در آزمون اخطاری رو دریافت می کنند از دولینگو مبنی بر اینکه ما یعنی دولینگو نمی تواند تشخیص دهد که شما خودتان تایپ کردین. در هر صورت دولینگو باید بطور فیزیکی هم حرکت تایپ شمارو تشخیص بده تا بتواند نمره رو صحیح ارسال کنه.

 

 

حرکت شانه در دولینگو
حرکت شانه در دولینگو

 

حرکت شانه ها

 

به تصویر بالا توجه کنید شخص فقط سر پنجه های خود را برای تایپ تکان می دهد و کاملا فیکس نشسته. این حالت اشتباه است و باید شما در طول تست دست ها رو طوری تکان دهید که حرکت شانه قابل ردگیری باشد. خیلی موقع ها بچه ها میگن باید بندری بزنیم!!! خیر دست ها طوری بالا و پایین حرکت کنند که حرکت شانه ها مشخص باشند.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

پوشیدن لباس رنگی

 

توصیه می کنم نه لباس کاملا مشکی بپوشین و نه لباس کاملا سفید. سعی کنید لباسی رو بپوشین که رنگی باشه و آراسته و پر انرزی در تست شرکت نمایین.

 

 

حرکت شانه در دولینگو
حرکت شانه در دولینگو

 

 

نگه داشتن شانه ها در کادر دولینگو

 

یکی از خطرناک ترین اتفاقات در طی تست لم دادن و به تبع اون خارج شدن شانه ها از کادر آزمون دولینگو می باشد. حرکت شانه ها در دولینگو را جدی بگیرین اگر نمی خواهین 10 بار اخطار بگیرین.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

دوستان عزیزم حتما برای شرکت در آزمون دولینگو از فرد حرفه ای مشورت بگیرین. مشورت گرفتن در دولینگو همیشه به معنی تقلب رسوندن نیست. شما می توانید از یک متخصص درخواست کنید تا روز تست موارد فنی تست رو براتون چک کنه و امکانات سالم تست زنی رو براتئن فراهم کنه.

 

 

دولینگو 130 هنر ماست
دولینگو 130 هنر ماست

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا